ДЕКЕМВРИйки избутахме първия триместър.Ура! Ала в банския си няма да се побера - ТЕМА 6 (2023)

  • 39 411
  • 737
# 300
Ние не знаем пола . Ако е момче нямаме проблем с името - ще е на баща му ,нооо аз имам предчувствие, че ще е момиче и там вече не можем да стигнем до консенсус. 🤗
Виж целия пост
# 301
🤣🤣 ох все едно моят мъж слушам 😂 ако беше момиче, нашето щеше да е Елица. Калоян и Елица добре ми звучи. Иначе за Александра съм съгласна. И ММ искаше и аз му казах, че ще й викат Сашка. Той пък каза на моята Изабела, че ще й викат дебела. Общо взето, добре че имаме момчета 😂😂😂 по-добре се разбрахме за имената
Виж целия пост
# 302
Valerita, искам да ти кажа само, че половината български дечица в границата 1-7 г. се казват София Grinning направо толкова Софии има, че на площадките се обръщат поне 5-6 деца на това име. Иначе много хубаво име, ама пък такава мода….

Много се смях на Ивайло-свинаря Grinning едно време така нали магарета са кръщавали на деца Joy
Виж целия пост
# 303
Момичета много обичам тази тема за имената. Ние още не знаем пола, но аз имам такова осещане че е момче.😊 За момченце имаме две имена не знам кое ще изберем. Аз искам Марио а мъжът ми Матео. За момиче обаче нямаме си никаква идея. Нашите имена са на М и бихме искали и децата да са на М. Можеби Матеа или Мила не знам. Други идеи са също добредошли 🙂
Виж целия пост
# 304
Ние имахме едно име за момиче, с което се шегувахме,че дай боже един ден ще се казва така, и въпреки че той не беше много съгласен с времето му се наби в главата - името беше Теа и той все казваше , че ще й викат студен чай 🙄🙄🙄 , ноооо ето , че е момче и сега вече дилемата е голяма. Аз много харесвам името Димитър, не е за това ц че баща ми и ММ се казват така,просто ми звучи много силно и има голям празник на него , но той е твърдо против , че като някой кажел Митко и щели да се обръщат трима 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 305
diorgg, може Деян или Деан. А може да е Димитър и да му викате Дидо Simple Smile
Виж целия пост
# 306
Сега се сетих нещо да ви развеселя. Познавам близнаци Димитър и Митко 🤣🤣🤣🤣 хич не им се е занимавало да мислят имена тези родители
Виж целия пост
# 307
diorgg, може Деян или Деан. А може да е Димитър и да му викате Дидо Simple Smile

Аз ще опитам да се боря за името , иначе другия вариянт е Борис , взима буквата на дядо си , но някак не знам защо - искам да е свързано с моя баща 🤣 има си го деленето явно от моя страна.

sunny ,това ме разсмя брутално , сигурно чак детето се е разклатило🤣🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 308
Ивайло всъщност свинар,  на прасетата казват - Гошо, на козите - Цецка... ама то ако тръгнем така..😄
Виж целия пост
# 309
DIorgg, моя приятел е Димитър и му викаме Митьо/Митко и много се дразни, изобщо не си долюбва името Joy
Изсмях се буквално с глас на близнаците Димитър и Митко, благодаря искрено!

Сега се сещам и за Боян, също е файнско име!

Sunny, Изабела също ми е в списъка, слава богу още не е измислил паралел с Изабела - Дебела... Joy

Peanut, за жалост си права..за това не го усещам и толкова на сърце.
Виж целия пост
# 310
Аз също имам варианти, за момиче - Изабел, ако е момче искам или Никола или Марио, но ММ иска на баща му, аз не искам на никой, въпреки ме баща му е Даниел и ми харесва, суеверна съм и ако детето се кръсти на някой се смята, че взема неговата съдба, и в крайна сметка в родилна зала като ме питат как да се казва него го няма, така че както го усетя, но вървят преговори де 🤣
Виж целия пост
# 311
За имената и на мен ми е познато 😄. Нашето момиченце няма да е кръстено на никой, за да няма сърдити. И в моя списък с имена е Изабел. Но на ММ не му допада. Той е традиционалист и иска някое българско име, аз съм по модерните имена. А и не искам някое много масово име.
Виж целия пост
# 312
Аз сякаш вярвам, че май имената някак си лепнат на бебета след като се родят. Гледаш го и ти прилича на някое име или съответно, ако си искала някое име, то може да не"лепне" на детето и бързо да трябва да му измислиш друго:grinning:

Само едно е сигурно при мен, родя ли на Никулден, ще е Никол.. Joy
Виж целия пост
# 313
Почти на всяко име може да се измисли нещо гадно или подигравателно за жалост. Аз съм Симона и пак имаше лимона, камиона 😂😂😂 пак по добре от Симонета.., както баба ми е искала да ме кръстят. Добре, че майка е била със всичкия си 🤣🤣

И друго се сетих, с детето сме в парка на разходка. И баба с внучка там на люлките. И детето тръгва да бяга и бабата като викна “Бионси, баба, не не не. Там коли има” аз лично се доста се посмях.
Виж целия пост
# 314
Summer , Мила е хубаво ! Също Мария - има голям празник , Миа/Мия е актуално сега . Аз правя и хубава асоциация и с Михаела /Микаела, но е дългичко и не се всеки му харесва . Общо взето с "М" има доста разнообразие .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия