СЕДМИ КЛАС - голямото чакане - 19-26 юни

  • 85 532
  • 862
# 510
Здравейте! На нашите деца вчера им излязоха резултатите от изходното по матечматика и им оформиха срочните и годишните оценки по предмета. По БЕЛ още не са оформени.
Виж целия пост
# 511
Явно само нашите ще учат до последно. Вчера правиха последното изходно ниво, всеки ден ги изпитват. По нищо не са оформени още.

И ние сме така 😞
Виж целия пост
# 512
По важните математика и бел ще вземем максимума 50т, чакаме само НВО. Дано решат да ни сюрпризират с резултати преди 28/06, че струните са доста опънати😄😉
Виж целия пост
# 513
До събота ще свършат с проверките на български, а математика ще са готови преди тях. Може да ги качат за понеделник.
Виж целия пост
# 514
Явно само нашите ще учат до последно. Вчера правиха последното изходно ниво, всеки ден ги изпитват. По нищо не са оформени още.
И при нас е така. Да не говорим, че дават домашни и проекти за оформяне, за които моето дете нито е чуло, нито е разбрало Smile Сефте, както се казва.
Виж целия пост
# 515
Здравейте! И аз като вас съм майка на седмокласник тръпнеща в очакване. По БЕЛ очакваме добри резултати, но по математика/след всичките уроци и пробни тестове, където се представяше много, много добре под 85-90 т. не е имал/незнам какво да очаквам. Вероятно в повече му е дошло притеснението, както и на повечето деца.Чета ви редовно, радвам се за всички деца, които са доволни от представянето си, а на тези като нас пожелавам да получим приятна изненада. Ние сме от гр.
 Варна гледам балове от предходни години  и се надявам да има поне малко движение надолу.

Аз очаквам качване на бала Sad И при нас психическия фактор си каза думата и сега не се знае какво ще стане накрая. Може и да си въобразява само, че е толкова зле....
Виж целия пост
# 516
При нас пък повечето са на зелено училище, по нищо не са оформени, днес първа пресече линията госпожата по музика. Rolling Eyes
Аз лично не ги бързам резултатите от НВОто, защото не знам каква е политиката за годишните оценки, да не порежат в последния момент на основание нисък резултат.
Виж целия пост
# 517
Тази седмица масово ги освобождават от часове, а няма нито един предмет с оформена оценка. Напълно непонятно ми е. Дори някой да иска повишаване, как ще стане, като не влизат в час и то с разрешението на класен или на самите учители.
Виж целия пост
# 518
При нас тече оформяне,а едновременно с това ни накараха да върнем вторник учебниците.....🙄
Виж целия пост
# 519
До събота ще свършат с проверките на български, а математика ще са готови преди тях. Може да ги качат за понеделник.
Съмнявам се, че ще приключим преди събота.
Виж целия пост
# 520
До събота ще свършат с проверките на български, а математика ще са готови преди тях. Може да ги качат за понеделник.
Съмнявам се, че ще приключим преди събота.
По математика учителите ще проверяват и събота и неделя плътно.
Виж целия пост
# 521
desive78 , не го разубеждаваме/спираме, нито му се месим. Сам реши съвсем съзнателно какво иска след 7 клас и че чрез резултатите от ДЗИ по профилирани езици ще получи представа колко добре децата завършващи НЕГ и ФЕГ знаят немски и френски. Среден бал 4 и нещо по френски му се стори много нисък и за него говори за нивото на владеене на езика в края на 12 клас. Разочарова се детето само и сега се чуди има ли къде да кандидатства с по-добри шансове в училище да научи езика, а май няма къде... Не иска да учи основен език и пак да трябва да ходи на уроци, за него часовете в училище се превръщат в безсмислени един вид и загуба на време. Детето е ученолюбиво и много тежко приема некадърни/незаинтересовани преподаватели, които на нищо не го научават и му пропиляват този така ценен ресурс - времето, което в противен случай може да използва за друг вид образователна дейност.
Виж целия пост
# 522
desive78 , не го разубеждаваме/спираме, нито му се месим. Сам реши съвсем съзнателно какво иска след 7 клас и че чрез резултатите от ДЗИ по профилирани езици ще получи представа колко добре децата завършващи НЕГ и ФЕГ знаят немски и френски. Среден бал 4 и нещо по френски му се стори много нисък и за него говори за нивото на владеене на езика в края на 12 клас. Разочарова се детето само и сега се чуди има ли къде да кандидатства с по-добри шансове в училище да научи езика, а май няма къде... Не иска да учи основен език и пак да трябва да ходи на уроци, за него часовете в училище се превръщат в безсмислени един вид и загуба на време. Детето е ученолюбиво и много тежко приема некадърни/незаинтересовани преподаватели, които на нищо не го научават и му пропиляват този така ценен ресурс - времето, което в противен случай може да използва за друг вид образователна дейност.
На такива може да попадне, уви, във всяка една гимназия.. Sad
Виж целия пост
# 523
drago_2008, добре е да обясните на сина си, че ФЕ може да се държи само като втора задължителна матура или като допълнителна. Много деца избират да се явят на различни матури, а не на ФЕ. Нека сравни бройката явили се на БЕЛ с тази явили се на ФЕ... Колкото и обективен критерий да са резултатите от ДЗИ, нивото на владеене на даден език се определя и от други фактори.
Наскоро майки от 12-класната писаха, че децата им, които са взели C1 по АЕ и то с висок %, имат странно по-нисък резултат на ДЗИ, което е върху ниво B2.
Виж целия пост
# 524
До събота ще свършат с проверките на български, а математика ще са готови преди тях. Може да ги качат за понеделник.
Съмнявам се, че ще приключим преди събота.
не бързайте, че и ние не сме оформени!! Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия