Клуб "Полицейска съпруга" - 8 тема

  • 53 373
  • 576
# 240
Точно поради тази причина  , че не правят реновации по морето и основно баните са под всякакъв ,всякакъв вид не ми се ходи ....да бюджетно е , но пък отиваш на почивка и като видиш мизерията.....
Виж целия пост
# 241
Точно поради тази причина  , че не правят реновации по морето и основно баните са под всякакъв ,всякакъв вид не ми се ходи ....да бюджетно е , но пък отиваш на почивка и като видиш мизерията.....
Всъщност основното бюджетно тук е храната. Пълен храноден за двама възрастни и две големи деца от 40/50 лв на ден няма. Нямам нищо против нещо да готвя на почивките, но понякога и аз искам да ми сервират.
Допълвам се, че се сетих нещо. Една дама по - напред се оплакваше, че не може да вземе карта. Ами как ще може като тук има две семейства с по две карти, тоест за 14 дни.
Виж целия пост
# 242
Ние също в момента от 19.07 сме в Несебър. Ние сме в блок 1 в стая лукс. За разлика от предния коментар, ние си изкарваме много добре. Стаята е с три легла, широка, две фотьойлчета и маса, тераса. Чистят всеки ден, но има какво да се желае. Нашите мебели са нови. Имаме климатик, телевизор и хладилник и затова е лукс… Базата е на няма и 5мин от плажа. Плажа е чист, плитък и охраняем. Цената на шезлонг и чадър, за тези които ползват е 8лв/бр. Преди да дойдем, звъннах н телефона в станцията и разпитах подробно какво да си носим. Това е телефона, на който се свързах. Питайте за карти 055 443 707
Виж целия пост
# 243
Ние също си изкарваме добре. Една ръждясала и мухлясала баня и тясна стая няма да ми провали почивката. Все пак за плажа и морето сме дошли. За нашия период за четирима само това беше вариант. Имаше стая лукс, но за трима, а ние сме четирима.
Виж целия пост
# 244
Можете ли да ми кажете в Тилия дали дават кърпи? Някоя от вас ходиха ли там тази година, бихте ли дали отзиви? Ние сме от 01.08. Благодаря
Виж целия пост
# 245
Здравейте, питам за колега, на базата в Китен има ли детски столчета за хранене в столовата?
Виж целия пост
# 246
Можете ли да ми кажете в Тилия дали дават кърпи? Някоя от вас ходиха ли там тази година, бихте ли дали отзиви? Ние сме от 01.08. Благодаря
И за мен ще е полезно, т.к. заминаваме в петък. Ако не се включи някой до тогава аз ще споделя.
Виж целия пост
# 247
Във всички морски бази има кърпи, в Китен ни бяха най-оръфани. Столчета в Китен не помня.
Виж целия пост
# 248
Здравейте от 01.08 сме във Велинград, някой в момента да е там с актуална информация, ходите ли на басейн и къде? Има ли кърпи за баня? За първи път ще ходим и ми е интересно как е чистотата, храната? Времето? И каквото се сетите друго. Благодаря!
Виж целия пост
# 249
Здравейте от 01.08 сме във Велинград, някой в момента да е там с актуална информация, ходите ли на басейн и къде? Има ли кърпи за баня? За първи път ще ходим и ми е интересно как е чистотата, храната? Времето? И каквото се сетите друго. Благодаря!
има кърпи за баня. Като цяло базата е с овехтели мебели, чаршафи и т.н. Отношението на персонала е страхотно, винаги любезни. На плаж ходихме на Каферинова, но водата е мътна, не е толкова поддържано. Веднъж ходихме и на псевдо аква парк "Делфин", по-често беше, но пък разположението не ми хареса. Единия ден валя и ходихме в хотел Аква Вива, точно под базата, но там за двама възрастни и две деца, басейна ни излезе 80 лева. Ако нещо друго те интересува, питай
Виж целия пост
# 250
Здравейте от 01.08 сме във Велинград, някой в момента да е там с актуална информация, ходите ли на басейн и къде? Има ли кърпи за баня? За първи път ще ходим и ми е интересно как е чистотата, храната? Времето? И каквото се сетите друго. Благодаря!
има кърпи за баня. Като цяло базата е с овехтели мебели, чаршафи и т.н. Отношението на персонала е страхотно, винаги любезни. На плаж ходихме на Каферинова, но водата е мътна, не е толкова поддържано. Веднъж ходихме и на псевдо аква парк "Делфин", по-често беше, но пък разположението не ми хареса. Единия ден валя и ходихме в хотел Аква Вива, точно под базата, но там за двама възрастни и две деца, басейна ни излезе 80 лева. Ако нещо друго те интересува, питай

Благодаря!
Ако изникнат въпроси до тръгването ще ви пиша, иначе вечер хладно ли е? А в стаите има ли климатик, ако стане хладно времето?
Виж целия пост
# 251
Здравейте от 01.08 сме във Велинград, някой в момента да е там с актуална информация, ходите ли на басейн и къде? Има ли кърпи за баня? За първи път ще ходим и ми е интересно как е чистотата, храната? Времето? И каквото се сетите друго. Благодаря!
има кърпи за баня. Като цяло базата е с овехтели мебели, чаршафи и т.н. Отношението на персонала е страхотно, винаги любезни. На плаж ходихме на Каферинова, но водата е мътна, не е толкова поддържано. Веднъж ходихме и на псевдо аква парк "Делфин", по-често беше, но пък разположението не ми хареса. Единия ден валя и ходихме в хотел Аква Вива, точно под базата, но там за двама възрастни и две деца, басейна ни излезе 80 лева. Ако нещо друго те интересува, питай

Благодаря!
Ако изникнат въпроси до тръгването ще ви пиша, иначе вечер хладно ли е? А в стаите има ли климатик, ако стане хладно времето?
климатици няма, но е хладно вечер!
Виж целия пост
# 252
Здравейте от 01.08 сме във Велинград, някой в момента да е там с актуална информация, ходите ли на басейн и къде? Има ли кърпи за баня? За първи път ще ходим и ми е интересно как е чистотата, храната? Времето? И каквото се сетите друго. Благодаря!
Пробвайте и аквапарка към хотел Елбрус. В делничен ден би трябвало да ви пуснат. В базата на мини Марица Изток, която е срещу Делфин, има малък закрит басейн. Там сме ходили. Относно времето, дори и да стане хладно, няма да има нужда от климатик, за да се топлите. Ако все пак времето не позволява да посетите открити басейни има много варианти за разходка в района.
Виж целия пост
# 253
Здравейте момичета! Има ли някой в базата на Несебър в момента? Миналата година бяхме в бл.1 и останахме доволни, но до колкото чета от Вас, оставам с впечатление, че само той е реновиран. При нас банята си беше много добре миналата година. Ако има някой там в момента, ще искам да погледне ако може стаята в която ще сме и да ми каже да знам изобщо да тръгваме ли за там или да хващаме друга посока.
Виж целия пост
# 254
И в блок 2 има нови стаи. Кой номер е вашата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия