Клуб "Полицейска съпруга" - 8 тема

  • 52 963
  • 566
# 555
Здравейте, ние от утре сме на базата в Несебър, ще бъдем настанени в апартамент номер 11, блок 2-ри, ако някой има отзиви за там или за апартамента, ще се радвам, да сподели. Четох тук от коментари, че стаите, които завършват на 1 и на 5 били зле и малко се притесних, че сме с малки деца, ако някой има информация, ще бъде благодарна.
Виж целия пост
# 556
Не помня, били сме я 9 на 9 етаж и 14 на 24ти, разлика не съм видяла. Обаче мисля че сте на 11 ет. Аз и друг път съм писала доста си е високо на моите не давах да припарят. Подгответе сега бързолетите,шумни са.
Виж целия пост
# 557
Стаите в Несебър, блок 1, които се водят категория Екстра, според описанието са с климатик. Обаче пише 2 легла + диван. Колко е голяма стаята, дивана какъв е? Ние сме трима. Тази година на 6-ти етаж. Не сме били в стая с диван.
Виж целия пост
# 558
Стаите в Несебър, блок 1, които се водят категория Екстра, според описанието са с климатик. Обаче пише 2 легла + диван. Колко е голяма стаята, дивана какъв е? Ние сме трима. Тази година на 6-ти етаж. Не сме били в стая с диван.

Това е стая 2 легла + фотьойл, екстра категория с климатик, бл.1, ако не се лъжа стая 43. Диванчето се разпъва и става като единично легло. Дано да съм ти била полезна.
Виж целия пост
# 559
Стаите в Несебър, блок 1, които се водят категория Екстра, според описанието са с климатик. Обаче пише 2 легла + диван. Колко е голяма стаята, дивана какъв е? Ние сме трима. Тази година на 6-ти етаж. Не сме били в стая с диван.

Това е стая 2 легла + фотьойл, екстра категория с климатик, бл.1, ако не се лъжа стая 43. Диванчето се разпъва и става като единично легло. Дано да съм ти била полезна.


Даже много полезна! Благодаря! Дано се окаже толкова добре.
Виж целия пост
# 560
Даже много полезна! Благодаря! Дано се окаже толкова добре.
За кога ви е картата? Ние сме там в началото на месеца
Виж целия пост
# 561
Даже много полезна! Благодаря! Дано се окаже толкова добре.
За кога ви е картата? Ние сме там в началото на месеца

09.07-16.07.2026
Виж целия пост
# 562
Даже много полезна! Благодаря! Дано се окаже толкова добре.
За кога ви е картата? Ние сме там в началото на месеца

09.07-16.07.2026
Няма да се засечем, ние на 09.07. си тръгваме
Виж целия пост
# 563
Някой ще бъде ли от 02.07. в Долна баня?
Виж целия пост
# 564
Някой ще бъде ли от 02.07. в Долна баня?
[/quote
Тръгваме си тогава
Виж целия пост
# 565
polij, тази седмица в четвъртък ли отивате? Моля сподели работи ли барчето и ако ходите на басейн къде.
Виж целия пост
# 566
polij, тази седмица в четвъртък ли отивате? Моля сподели работи ли барчето и ако ходите на басейн къде.
Да,в четвъртък.Ще пиша задължително,само дано времето даде за басейн,че нещо все дъжд прогнозират до 2 юли
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия