Кратки въпроси – бързи отговори (Техника и електроника, компютри, програми)

  • 48 008
  • 752
# 270
Предполагам с PayPal 😊
Виж целия пост
# 271
Предполагам с PayPal 😊
Или с карта? Банков трансфер? Предположенията в случая не вършат работа.

Неслучайно попитах.
Виж целия пост
# 272
Ами и аз неслучайно ти казах PayPal 😊 След като не може да се регистрира с бг IP адрес е много малко вероятно сайтът да приема бг карти но с РР няма проблем.
Виж целия пост
# 273
Опитайте да си смените IP адреса с VPN и вижте дали ще стане.
Ako някой се рег-ра вместо мен в Гер-я, а после се логна от тук - предполагам ще го блокират?
Виж целия пост
# 274
Ами и аз неслучайно ти казах PayPal 😊 След като не може да се регистрира с бг IP адрес е много малко вероятно сайтът да приема бг карти но с РР няма проблем.
Не схвана. Сайтът не приема плащане предварително(вижда се ясно).

Опитайте да си смените IP адреса с VPN и вижте дали ще стане.
Ako някой се рег-ра вместо мен в Гер-я, а после се логна от тук - предполагам ще го блокират?
И да блокират акаунта, какво? Thinking Проба - грешка, иначе може да си пишем до догодина.
Виж целия пост
# 275
Едва ли на ръка се плаща. ГГБГ отказаха тази опция.
Иначе този форум, от тел се отваря, но с удивителна че не е сигурен...
пробвах два браузера и не можах да го подкарам на компютъра?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 276
От много време получавам съобщения за ъпдейтване на Уинодоус-а на 11. Аз непрекъснато го отлагах, знам че имаха и бъг, а и не обичам много промените и пренастройването ми към тях, макар че не знам какви са в 11-та /с 10 съм/. Сега обаче почнаха доста често да ме "приканват" към ъпдейтването. Не знам до кога мога да го паузирам, но това, което всъщност ме интересува, ако го направя, паролите ми ще останат ли същите? До сега не ми се е случвало, но вчера при логването ми в онлайн банкиране на чуждестранна банка и верификация, която я правят на 3-4 м., след като го направих, се изписа, че ако си ъпдейтвам браузъра или си изчистя кеша ще трябва пак да повторя процедурата. И познанията ми са дотук - кое се води само или ъпдейтване, кое е смяна на ОС..... Сори, но динозавърска работа е моето, хаха....
Виж целия пост
# 277
От много време получавам съобщения за ъпдейтване на Уинодоус-а на 11. Аз непрекъснато го отлагах, знам че имаха и бъг, а и не обичам много промените и пренастройването ми към тях, макар че не знам какви са в 11-та /с 10 съм/. Сега обаче почнаха доста често да ме "приканват" към ъпдейтването. Не знам до кога мога да го паузирам, но това, което всъщност ме интересува, ако го направя, паролите ми ще останат ли същите? До сега не ми се е случвало, но вчера при логването ми в онлайн банкиране на чуждестранна банка и верификация, която я правят на 3-4 м., след като го направих, се изписа, че ако си ъпдейтвам браузъра или си изчистя кеша ще трябва пак да повторя процедурата. И познанията ми са дотук - кое се води само или ъпдейтване, кое е смяна на ОС..... Сори, но динозавърска работа е моето, хаха....
Няма да ти промени паролите.
Виж целия пост
# 278
Получих мейл уж от Microsoft, гласящ:

"Акаунт в Microsoft
Необичайна активност при влизане
Открихме нещо необичайно относно скорошно влизане в акаунт на Microsoft da**a@abv.bg.
Данни за влизане
Държава/регион: Китай
IP адрес: 175.173.221.119
Дата: 12.11.2023 г. 17:59 (GMT)
Платформа: Windows
Браузър: Chrome
Отидете до страницата със скорошните ви дейности, за да ни информирате дали това сте били вие, или не. Ако не сте били вие, ще ви помогнем да защитите вашия акаунт. Ако сте били вие, ще се доверяваме не подобни дейности за напред."
Имейлът, от който е изпратен е: account-security-noreply@accountprotection.microsoft.com
Не мога да се ориентирам фишинг ли е или не.
Виж целия пост
# 279
Тук важи правилото: ако имаш съмнение, че е фишинг, по-вероятно е. Особено ако нямаш мейл, подобен на описания.
Виж целия пост
# 280
Аз проверявам имейла , от който е пратено, но не името му, а това което е зад него.
Виж целия пост
# 281
Ако наистина идва от посочения адрес, то не е фишинг - https://support.microsoft.com/en-us/account-billing/can-i-trust- … cc13-065dec46fe25 Но адреса на подателя може да се фалшифицира, някои пощи го хващат това, други не.
Ако имаш Майкрософт акаунт влез там, провери си активността и си смени паролата или добави двуфакторна аутентикация https://support.microsoft.com/en-us/account-billing/check-the-re … 9a56-a50177863357
Но не ползвай линкове от имейла за да влезеш, а си напиши адреса ръчно.
Виж целия пост
# 282
Оказа се реален имейла. Днес сутринта получих 2-ри с друг текст и реших да влезна в Microsoft. Смених си паролата и си добавих телефонния номер. Бях забравила, че имам акаунт там и добре, че не съм добавяла, каквато и да е информация.
Виж целия пост
# 283
Моля,ако някой знае ,изпитан начин за премахване на това:

или има свободен код за Уиндоус 10 Про х64 и е склонен да го сподели,ще съм благодарна.
Виж целия пост
# 284
Купи си ключ.
Това иначе няма да спре да изскача.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия