Кратки въпроси – бързи отговори (Техника и електроника, компютри, програми)

  • 48 004
  • 752
# 495
Благодаря!
Да, доколкото съм чела преди, подобен тип мишки са в топ 10 за професионална употреба.
Тази например ми влиза в бюджета, някакви други х-ки трябва ли да се гледат?
Виж целия пост
# 496
Да, мисля, че е хубава мишка. Ако я поръчате, трябва да предупредите ползвателя, че ще му отнеме седмица да свикне и че си струва (времето и усилието към) преминаването към като потенциално ще го спаси от професионално заболяване на китката.
Единствената особеност която виждам, че мишката ползва 1 батерия АА, но според описанието и коментарите издържа 2 години!
Виж целия пост
# 497
Супер, поръчвам я. Много благодаря за отделеното време!
Виж целия пост
# 498
Здравейте! Имам MacBook Pro 13-inch 2015, който почна да ми прави проблеми. При включване на зарядното към лаптопа екрана става черен, после почва да зарежда и се показва този екран:

Така, рестартирам и отново този екран, ако махна зарядното се оправя. Има ли оправяне или да купувам нов лаптоп?
Виж целия пост
# 499
Пробвай с друго зарядно, ако не стане го занеси в сервиз, много вероятно е да могат да го оправят като сменят захранващия порт. Дали цената ще си заслужава за толкова стар компютър е друг въпрос.
Виж целия пост
# 500
Аз имам една параноя-ей така като стане и трябва да се занесе на ремонт, а човек има запаметени пароли за къде ли не, ко прайм Simple Smile
Виж целия пост
# 501
Пробвай с друго зарядно, ако не стане го занеси в сервиз, много вероятно е да могат да го оправят като сменят захранващия порт. Дали цената ще си заслужава за толкова стар компютър е друг въпрос.
Ще потърся друго зарядно да пробвам, защото когато зарядното не е включено към контакта да зарежда всичко е наред, включа ли го и веднага идва черният екран.
Виж целия пост
# 502
Аз имам една параноя-ей така като стане и трябва да се занесе на ремонт, а човек има запаметени пароли за къде ли не, ко прайм Simple Smile
Изважда хард диска и тогава го предава. При лаптопите е по-трудно ваденето(в старите модели си имаше отделен капак за всички, но в новите целия долен капак трябва да се извади)/ В Mac е май беше запоен за дъното. При настолните компютри е елементарно.
С телефоните няма как и се разчита на добросъвестността на техника.
Виж целия пост
# 503
Ако е Windows: https://support.microsoft.com/en-us/windows/turn-on-device-encry … 5105-741561aae838

Ако е телефон - новите модели са с автоматично включено пълно криптиране на "диска", ако е по-старо устройство, може да се наложи ръчно да се включи.
Виж целия пост
# 504
Това е много полезно, благодаря Ви!
Виж целия пост
# 505
Защо апликацията Гугъл Мапс на един тел показва ограничения та на скоростта и моята собствена, а на друг - не? Въпрос на настройки?
Виж целия пост
# 506
Здравейте! Имам MacBook Pro 13-inch 2015, който почна да ми прави проблеми. При включване на зарядното към лаптопа екрана става черен, после почва да зарежда и се показва този екран:

Така, рестартирам и отново този екран, ако махна зарядното се оправя. Има ли оправяне или да купувам нов лаптоп?
Това със зарядното е по-скоро съвпадение. Потърси в Интернет "Mac reset SMC".
Виж целия пост
# 507
От днес имаме ТВ от А1 с една малка черна кутийка. Има ли опция да се показва часовника на екрана на телевизора? Търсихме доста и не намерихме такава.
Виж целия пост
# 508
Преди имаха такава опция в настройките, но часовника им беше много голям и грозен.
Виж целия пост
# 509
Здравейте! Имам MacBook Pro 13-inch 2015, който почна да ми прави проблеми. При включване на зарядното към лаптопа екрана става черен, после почва да зарежда и се показва този екран:

Така, рестартирам и отново този екран, ако махна зарядното се оправя. Има ли оправяне или да купувам нов лаптоп?
Това със зарядното е по-скоро съвпадение. Потърси в Интернет "Mac reset SMC".
Това съм го правила и не помага. Този екран се получава само ако включа зарядното към тока.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия