Клиники в Истанбул - тема 17

  • 60 033
  • 728
# 315
Здравейте момичета, коя клиника бихте препоръчали за тежък мъжки фактор?
Виж целия пост
# 316
Здравейте! Имам молба към тези от вас, които в момента са в Истанбул. Ще бъда много благодарна ако някоя от вас ми съдейства и закупи лекарство от там са скорошната ми стимулация. Благодаря предварително. Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Здравейте.
Публикувам информация за предстоящи консултации в София с др.Бетюл Калай.
Може да бъде от полза за някой от вас.
https://www.facebook.com/100055157396003/posts/2702548536579403/ … =rS40aB7S9Ucbxw6v
Успех на всички!
Виж целия пост
# 318
Здравейте, момичета, някой има ли отзиви, или директни впечатление от д-р Бетюл Калай и от клиниката, в която работи? Виждам на няколко места вече информация за предстоящи прегледи в София с нея, ще е полезно, ако някой има информация.
Виж целия пост
# 319
Здравейте след стимулация нормално ли е да се повиши TSH?
2.7 беше последно като го тествах преди месец, др Торгут каза, че е добре за сега. (Чувала съм, че за него всичко е добре, само че нашите лекари препоръчват TSH между 1.5-2.5 ) Но днес ми излезе резултат TSH-4

Чудя се дали да почвам с по-висока доза Еутирокс 50мг, или да изчакам да мине малко време от стимулацията?
Ще съм благодарна за всяко споделено мнение. Благодаря! ❤


Здравейте момичета, коя клиника бихте препоръчали за тежък мъжки фактор?

Др. Емре Тургут е много добър и с мъжкия фактор. Имам приятелка която успя от втория път.
Виж целия пост
# 320
И моят TSH беше скочил на 4 и точно доктор Тургут ми изписа Еутирокс 50. В България за 2,5 не ми изписаха нищо. Успех! ☺️
Виж целия пост
# 321
Здрасти и аз съм при доктор Тургут,също и моето ТСХ скача след стимулация🙂пиши най- добре на Хафизе да го пита,за да имаш време да се нормализира до трансфера.Аз сама си вдигнах дозата и падна много и после я намалявахме.Според мен само ще се оправи като мине малко време от стимулацията,но чиста работа си е да ги питаш😀
Виж целия пост
# 322
Минавам само да споделя за хистероскопията при д-р Калчев, като се надявам да не стартирам пак някой спор за и против него като специалист. Правих офис хистероскопия с надраскване и разширяване на матката. Преживяването бих сравнила с по-дълга цветна снимка.... неприятно, но се преживява. Струва ми 960лв. получих флашка с видеото, което трябва да предоставя на Мемориал преди трансфер. Отношението на целия екип на клиниката беше страхотно, без излишни изследвания и мотаене. От първото ми обаждане до първичния преглед чаках 6 дни, а след още 10 дни ми беше и хистероскопията. Препоръчвам го като по-лесен вариант на тези, на които са им предписали хистеро от Мемориал  и не им се разкарва до Истанбул само за това. Поздрави и слънчев ден на всички!
Виж целия пост
# 323
Здравейте, да попитам и тук.Някой запознат ли е с Шанхайския протокол?
Каква успеваемост е имал и други детайли.Може и на лични.Ммого благодаря!
Виж целия пост
# 324
Не съм запозната с този протокол, но ако някой е минал по такъв в турска клиника, по-добре да сподели в темата, за да е полезно и за другите.
Здравейте, да попитам и тук.Някой запознат ли е с Шанхайския протокол?
Каква успеваемост е имал и други детайли.Може и на лични.Ммого благодаря!
Виж целия пост
# 325
Здравейте, да попитам и тук.Някой запознат ли е с Шанхайския протокол?
Каква успеваемост е имал и други детайли.Може и на лични.Ммого благодаря!
Аз лично нямах успех с него, след първата стимулация извадиха доминантния фоликул, но на продължението нито един от останалите 6 не реагира и не порасна и накрая просто канселирахме
Виж целия пост
# 326
Escila, в коя клиника го приложиха? Това е dual stim доколкото разбирам.
Виж целия пост
# 327
В Надежда
Виж целия пост
# 328
Какъв е този протокол, кое е различното?
Виж целия пост
# 329
Момичета като правите стимулация изслесвайте TSH преди да стартирате. От д-р Начев знам, че изследване, което да отговаря на истината се прави след минимум 2 месеца. Мен ме е предупредил да не се тествам, докато не минат 2 месеца, но ако след трансфер забременея иска да си пусна контрола и да се видим за корекция на дозата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия