Клиники в Истанбул - тема 17

  • 60 025
  • 728
# 405
Разбирам. Аз понеже имам в годините 2 бременности и раждания и реших, че само в определени случаи искат снимка. Да си призная честно, малко си ме е страх от тази снимка, не знам защо.🙄

Нищо страшно, ако имате нисък праг на болката си изпийте 1 аулин 10-ина минути преди снимката. Иначе самата процедура е не повече от 10 минути и снимките са с много високо качество и дават пълна информация.
Виж целия пост
# 406
Хубаво е да се знае, че има случаи в които не искат ЦС. Всеки случай е строго индивидуален и лекарите преценяват на място.
При мен след обстойния прием с преглед, който продължи повече от 1 час ми казаха, че не искат ЦС.
Но аз имах снимка + епикриза за оперативно освобождаване на външни сраствания тръбите, хистероскопия за сраствания в матката + една малка изрязана миома. Всичко това 2 месеца преди прегледа и те прецениха, че няма да ме снимат.
Но и на мен всички преди това ми казаха, че най-вероятно ще искат.
Така че е строго индивидуално. Добрата новина е, че в Мемориал не правят неща, ако няма нужда.
Виж целия пост
# 407
За ЦС - на мен не ми искаха. Според мен отидете и каквото ви кажат това направете. Всеки е строго индивиуален случай. Да правите нещо без да са ви искали - няма смисъл според мен.
Виж целия пост
# 408
Здравейте! Предстои ни преглед следващата седмица в Мемориал и сега виждам, че паспорта на мъжа ми е изтекъл. Има ли вероятност да не го пуснат на границата? Освен това ще пътуваме с автомобил, който е rent a car каран с пълномощно, но какви други документи ще ни трябват за него? Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 409
Здравейте! Предстои ни преглед следващата седмица в Мемориал и сега виждам, че паспорта на мъжа ми е изтекъл. Има ли вероятност да не го пуснат на границата? Освен това ще пътуваме с автомобил, който е rent a car каран с пълномощно, но какви други документи ще ни трябват за него? Предварително благодаря!

Здравей,
В Турция вече се влиза с лична карта. За автомобила освен пълномощното и зелената карта друго не вярвам да искам.
Виж целия пост
# 410
Здравейте,
За автомобила освен пълномощно и зелена карта ще си искат и малкия талон.
С лична карта ще минете граница, но попитайте в Мемориал дали ще ви искат паспорти за процедурите, за да сте подготвени.
Върти ми се в главата, че там искаха паспорти, но за самата процедура. Ако сте на първичен преглед можете с лични карти.
Успех

Здравейте! Предстои ни преглед следващата седмица в Мемориал и сега виждам, че паспорта на мъжа ми е изтекъл. Има ли вероятност да не го пуснат на границата? Освен това ще пътуваме с автомобил, който е rent a car каран с пълномощно, но какви други документи ще ни трябват за него? Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 411
Здравейте.
Някоя от вас стартирала ли е с чхг 50 на 9 ден на ембрион след пид и какъв е бил финала. Знам, че в Турция искат над 100 на изследван ембрион. Следващите 3 проследявания на чхг са с нормално нарастване.
Виж целия пост
# 412
Здравейте на всички, отново се връщам в групата т.к. планирам да ходя в средата на декември за 2ро бебче в Мемориал. Има ли някой, който ще бъде по това време там?
Виж целия пост
# 413
Момичета привет , моя позната търси по спешност циклопрогинова!Ако някой може да помогне ще бъдем благодарни.
Виж целия пост
# 414
Ако не съм забременяла този месец, ще ми се падне тогава да ходя на първични прегледи и едната от клиниките, където съм се насочила е мемориал 😊 между 13 и 20 засега мисля да е, но още е рано да конкретизирам дата.
Здравейте на всички, отново се връщам в групата т.к. планирам да ходя в средата на декември за 2ро бебче в Мемориал. Има ли някой, който ще бъде по това време там?
Виж целия пост
# 415
Момичета, има ли значение цветната снимка на кой ден от цикъла се прави? За България лекарката ми каза от 8 до 13 ден. В Турция как е, може ли след овулация?
Виж целия пост
# 416
Стига да сте се пазили и да няма шанс да сте бременна, може, поне така ми казаха кординаторите.
Момичета, има ли значение цветната снимка на кой ден от цикъла се прави? За България лекарката ми каза от 8 до 13 ден. В Турция как е, може ли след овулация?
Виж целия пост
# 417
Момичета, има ли значение цветната снимка на кой ден от цикъла се прави? За България лекарката ми каза от 8 до 13 ден. В Турция как е, може ли след овулация?

Според мен е добре да е в края на цикъла до към 12-13ти ден, защото после лигавицата много нараства и ако има проблем като полипи ( както при мен) те доста по-трудно биха се видяли. Поне аз така знам, може да не съм права.
Виж целия пост
# 418
Момичета, има ли значение цветната снимка на кой ден от цикъла се прави? За България лекарката ми каза от 8 до 13 ден. В Турция как е, може ли след овулация?

Моята беше направена на 10 ден от цикъла
Виж целия пост
# 419
Моята снимка е правена в Мемориал август месец тази година. Т.к. нямах предишна снимка попитах дали може да я направим в същия ден преди консултацията, падаше се 24ти ден от МЦ. Координаторката каза, че няма проблем на кой ден ще се направи стига да сме се пазили и да съм сигурна че не съм бременна. По-принцип имат изискване да е в първи чисти дни, за да си гарантират липса на бременност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия