Фон дьо Тен, бази за грим и перфектен тен - 40

  • 66 695
  • 755
# 615
Не вярвах, че ще ми се случи, но доживях да закупя най-ужасния за мен фон дьо тен Simple Smile Chanel les beiges healthy glow.Със суха кожа съм и ме привлече глоу в името.Плътен, изкуствен, подчертаващ и невидимите ми пори и фини линии.Не сработва с никоя база, ужасен е с пръсти, с четка с гъба...смесен с друг, абе никак не става.Първият дрогериен който хвана ще е в пъти по-хубав.Досега не ми се беше случвало, имало е продукти, които не ми допадат, но ги смесвам и ги напасвам.Това чудо не подлежи на обработка.Оплаках се Simple Smile
Виж целия пост
# 616
Аз имам същото мнение за Dior-Forever glow, най-ужасното нещо, което съм слагала на кожата си, мирише на алкохол, оксидира+нулева трайност. Знам, че много жени го харесват, но при мен не сработи и то никак. Blush
Виж целия пост
# 617
Затова е трудно да се препоръчва, защото всеки продукт работи строго индивидуално.
За пигмента - това количество е много. Наполовината трябва за две помпички от NARS, като имайте предвид, че техните помпи пускат много малко. Ако от друг фдт две са ми предостатъчни, тук ще са нужни 4. Та това са 2 помпички и тази капка пигмент е много.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 618
Относно пигментите - какъв цвят прави жълт фдт? Масово ми е розово и студено всичко.
Виж целия пост
# 619
Не вярвах, че ще ми се случи, но доживях да закупя най-ужасния за мен фон дьо тен Simple Smile Chanel les beiges healthy glow.Със суха кожа съм и ме привлече глоу в името.Плътен, изкуствен, подчертаващ и невидимите ми пори и фини линии.Не сработва с никоя база, ужасен е с пръсти, с четка с гъба...смесен с друг, абе никак не става.Първият дрогериен който хвана ще е в пъти по-хубав.Досега не ми се беше случвало, имало е продукти, които не ми допадат, но ги смесвам и ги напасвам.Това чудо не подлежи на обработка.Оплаках се Simple Smile
Ужасно съжалявам Hug и се чувствам зле, че казах добра дума за него, Тамар! Толкова суперлативи съм слушала, ти го взе изобщо без тест ли? Sad



Относно пигментите - какъв цвят прави жълт фдт? Масово ми е розово и студено всичко.
Виж целия пост
# 620
Агент, няма виновни 🌹 Да, без тест.По изгледани ревюта.Ще пробвам Нарс Лайт... и ако и с него не се спогодя, ще си остана с Туш Екла и Ду 🌹
Виж целия пост
# 621
Аз много го харесвам, много естествено стои. Обаче разклати бутилката-яко. Много пъти. Лесно се разделя на вода и пигмент.
Виж целия пост
# 622
Момичета,  а какво ви е мнението за фон дьо тените на Герлен. Вече се чудя към кой да се насоча или да си взема пак ДУ на Ести. Исках все пак да разнообразя с нещо по- сияйно.
Виж целия пост
# 623
Аз съм с две ръце "за " ФДТ  на  Герлен. Прекрасни са.
Виж целия пост
# 624
Аз съм с две ръце "за " ФДТ  на  Герлен. Прекрасни са.
Ооо  супер! Но кой точно , с по- скоро суха кожа съм и имам това- онова да прикриване?
Виж целия пост
# 625
Parure Gold съм имала. Сега  съм с Dior glow,  не  е  лош,  но  отстъпва от  търсения  glow ефект.
Виж целия пост
# 626
Аз съм с две ръце "за " ФДТ  на  Герлен. Прекрасни са.
Ооо  супер! Но кой точно , с по- скоро суха кожа съм и имам това- онова да прикриване?

Веси, задължително тествай, преди да купиш. Аз много се бях навила на Guerlain L'Essentiel Natural - хем с хубав състав, хем с фактор, по описание - бижу, но... хич не се спогодихме. Нищо не покрива, смъква се за отрицателно време, абе - не става с две думи.
Виж целия пост
# 627
A aз някога не се сработих много със Guerlain L'Essentiel Natural Glow 16 Hours Wear, та винаги е чудесна идея да се тества, дори на хартия и по ревюта да е вашият ФДТ мечта.
Виж целия пост
# 628
А в Сефора в България дали има Laura Mercier?
Виж целия пост
# 629
^^^ Не зная, но ЛМ прави хубави ФДТ, но се иска яко тестване за цвят!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия