Между другото, повечето жени и не биха очаквали почти непознат на първа среща да я кара до тях - най-малкото, не е безопасно да знае къде живееш. Така че въпросът е по-скоро принципен - шансът да се наложи е почти никакъв. Но за мен е проява на елементарно отношение да ти е важно дали някой се е прибрал безопасно вкъщи. Ние като се виждаме с момичетата си пишем после, нищо, че всяка е с кола. И винаги се изпращаме, ако се наложи да се върви по тъмно.
За себе си мога да кажа, че винаги съм предлагал след края на първа среща да изпратя жената до тях или близо до тях. В случай, че откаже винаги сме се разбирали да пише, когато се прибере вкъщи. Така е редно според мен. Без значение, дали сме си допаднали, дали ще се видим отново или не. Въпрос на елементарно възпитание и човечност.

И глътка свеж въздух да се прочете такова мнение във форума. Иначе, в реала, има доста такива мъже, за радост.