Февруарски мами 2024 - Тема 2

  • 43 502
  • 764
# 270
Аз вече си ползвам някои дрехи за бременни от първата бременност...много са ми удобни и смятам да си купя още няколко.
Виж целия пост
# 271
Здравейте!
Записвам се и аз с термин средата на февруари - живи и здрави!
От Пловдив съм и имам момиченце на 3.5г. Тези от вас, които имат по-големи деца как им съобщихте или кога смятате да го направите?
Виж целия пост
# 272
Аз още не съм казала на дъщеря ми на 6,5 години,защото на нея й е още много абстрактно това с 9-те месеца бременност и износване на бебето-щом кажеш,че ще имаш бебе трябва бебето да се появи веднага на момента.И понеже в продължение на 7 месеца не ми се отговаря всеки ден на въпроса "Кога ще ми се роди бебето",затова ще поизчакам за по-натам Grinning
Виж целия пост
# 273
Аз казах на дъщеря ми. Първо ме питаше кога ще дойде при нас, кога ще излезне от коремчето и такива. Тъй като за нея времето е абсолютно непонятно и обясних, че бебето ще дойде при нас след като дойде Дядо Коледа. Та засега не препитва постоянно няма ли вече да се роди. Ама за сметка на това каза на абсолютно всички, че ще става кака, даже и на непознатите в парка Grinning
Виж целия пост
# 274
Много хубаво нещо е тази група 🥰 хубаво е да споделяш и да знаеш, че там някъде още една дама се мъчи със същите неща

Преди да забременея бях в страхотна форма и толкова се радвах, че най-накрая ще разхождам секси тяло това лято, а то… корем дето ходи пред мен вече 🤭 даже като извадих летния гардероб направо си прибрах и по-впитите неща за друга година 🥲 и банските са ми малки, най-вече горнищата 🤪

Не планирам нищо да купувам за сега, чак когато стане крайно наложително и нямам какво да нося.

Относно двете мнения, аз попаднах на дама, която просто ме изумява с коментарите си и след всеки разговор с нея си тръгвам притеснена и разтроена, което мисля, че не е идеята. Затова питах за препоръки и мнения, тъй като търся своя човек още.
За БХС и ФМ бях решила да си ходя на частно, заради специализацията.
Виж целия пост
# 275
За София от лекари препоръчвам Вецев , Гагова , Атанасова , Колева

Не знам кой е по каса кой не освен че Вецев ползва касата.

За дрехите аз имам много летни но още не са ми от полза . А за зимни ше купувам за бременни защото са си измислени специално. Адидас имам панталон и блуза и дънки , Лидъл често пускат дрехи за бременни и следя НМ , има в уайкики ама никога нище не си звех от там
Виж целия пост
# 276
Така като чета, май няма никой от Благоевград 😊
Аз се следа при д-в Малчев, кабинета му не работи по здравна каса, но пък той е завеждащ в гинекологията в една от болниците в града.От години ходя при нега и съм доволна, апаратурата му е добре- от раз видях точката 😍😊
Здравей !!! Аз съм от Благоевград !!!
Виж целия пост
# 277
Така като чета, май няма никой от Благоевград 😊
Аз се следа при д-в Малчев, кабинета му не работи по здравна каса, но пък той е завеждащ в гинекологията в една от болниците в града.От години ходя при нега и съм доволна, апаратурата му е добре- от раз видях точката 😍😊
Здравей !!! Аз съм от Благоевград !!!
Здрасти 😊 при кого се следиш 🥰
Виж целия пост
# 278
Следя се при д-р Терзийски !!! Много съм доволна ,много е добър!!
Така като чета, май няма никой от Благоевград 😊
Аз се следа при д-в Малчев, кабинета му не работи по здравна каса, но пък той е завеждащ в гинекологията в една от болниците в града.От години ходя при нега и съм доволна, апаратурата му е добре- от раз видях точката 😍😊
Здравей !!! Аз съм от Благоевград !!!
Здрасти 😊 при кого се следиш 🥰
Виж целия пост
# 279
Момичета, аз понеже съм с наднормено тегло и при мен рязко отесняха дрехите. Вече не нося дънки, тъй като всичко ми стяга на корема.
Аз преди да забременея и когато забременях все си бях с висок инсулин и сега прочетох, че високия инсулин водел до спонтанни аборти... Някоя от вас с висок инсулин?
Виж целия пост
# 280
Да се запиша и аз с един граничен термин за 02.02.
Аз съм с инсулинова резистентност и в самото начало веднага след АГ посетих ендокринолога си. Той ми каза, че по време на бременноста инсулина е завишен така или иначе, но трябва да следим внимателно за гестационен диабет. Разбира се в нашето положение диета и движение също са много важни. Но препоръчвам проследяване паралелно с ендокринолог.
Понеже и аз имам някой излишен килограм, използвам стик за изпотяване на вътрешните части на бедрата, за да не се протриват когато нося рокля.
Виж целия пост
# 281
Да се запиша и аз с един граничен термин за 02.02.
Аз съм с инсулинова резистентност и в самото начало веднага след АГ посетих ендокринолога си. Той ми каза, че по време на бременноста инсулина е завишен така или иначе, но трябва да следим внимателно за гестационен диабет. Разбира се в нашето положение диета и движение също са много важни. Но препоръчвам проследяване паралелно с ендокринолог.
Понеже и аз имам някой излишен килограм, използвам стик за изпотяване на вътрешните части на бедрата, за да не се протриват когато нося рокля.
При вас инсулина на 0 минута ли е завишен, при мен да. Иначе и аз ходих веднага след като разбрах, и тя същото ми каза като на Вас.
Виж целия пост
# 282
Да се запиша и аз с един граничен термин за 02.02.
Аз съм с инсулинова резистентност и в самото начало веднага след АГ посетих ендокринолога си. Той ми каза, че по време на бременноста инсулина е завишен така или иначе, но трябва да следим внимателно за гестационен диабет. Разбира се в нашето положение диета и движение също са много важни. Но препоръчвам проследяване паралелно с ендокринолог.
Понеже и аз имам някой излишен килограм, използвам стик за изпотяване на вътрешните части на бедрата, за да не се протриват когато нося рокля.
При вас инсулина на 0 минута ли е завишен, при мен да. Иначе и аз ходих веднага след като разбрах, и тя същото ми каза като на Вас.

Да, моят не е много, 12.73, при горна граница 10, но си е над. Също имах завишен ТСХ в началото, който също е добре да се следи. Въпреки това увеличен риск не означава със сигурност, така че взимайте си мерки и спокойно, то и стреса увеличава риска. Леко бременеене на всички! ❤️
Виж целия пост
# 283
БТВ купете си якета от сега защото са намалени доста , и повечето са трансформиращи се бременни после бебеносещи Simple Smile та и догодина ще се ползва
Виж целия пост
# 284
БТВ купете си якета от сега защото са намалени доста , и повечето са трансформиращи се бременни после бебеносещи Simple Smile та и догодина ще се ползва
Ами да! Гледах едно намалено за под 50лв зимно, а иначе е 150лв, но ... не е ли рано? Не съм северна, но все пак.. а и какъв размер се взимат дрехи за бременни? Нашият или един по-голям? Объркват ме тези размери.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия