Понякога са такива “неуспелите” никога да се обвържат сериозно,но и тогава не е масово.
Т.е. не може кажеш на себе си , че се усещаш фалшиво. Въпроса е , че живееш в общество и то също те възприема. И също описанията ти на твоите чувства и на твоята динамика и на аргументацията ти. ДА се чувстваш щастлива е едно, но да кажеш в публичен форум , че си щастлива защото мъжете масово са ... прочети описанията , пък ти си ... прочети описанията . Тук слагаш нещата вече публично и ... може пък другите да не намират мъжете за точно такива и теб за точно такава ... тук не можеш да повлияеш на възприятието на публиката. Можеш само на своето. И то в тема за искане на мнение, съвет и коментари . Прочети някои описания на българските мъже и си помисли, че все пак повечето имаме българи за дядовци, бащи, мъже, братя, синове и приятели... Както се казва в поговорката за мечките и гората . Препоръчани теми