Сама или сам около 40те години

  • 37 296
  • 918
# 360
Това за външността леко ме развесели. В смисъл женените са стилни и стегнати фотомодели, а необвързаните дебели, миришат и с пъпки? Grinning
Виж целия пост
# 361
Това за външността леко ме развесели. В смисъл женените са стилни и стегнати фотомодели, а необвързаните дебели, миришат и с пъпки? Grinning
Шегувате се сигурно Rolling Eyes
Дали един женен мъж ще се поддържа и как ще изглежда, е въпрос на семеен консенсус. Той вече е женен, не е на "пазара" - която си го е избрала, тя ще си го търпи (или превъзпитава). Говоря за евентуалните най-най-базисни предпоставки един необвързан мъж, на който "всичко му е наред" изобщо да не е опция за избор на която и да е жена. Работя с много мъже, имам впечатления. Повечето мислят, че им липсват пари и лъскава кола, и не три зъба и хигиена.
Виж целия пост
# 362
Това за външността леко ме развесели. В смисъл женените са стилни и стегнати фотомодели, а необвързаните дебели, миришат и с пъпки? Grinning
Шегувате се сигурно Rolling Eyes
Дали един женен мъж ще се поддържа и как ще изглежда, е въпрос на семеен консенсус. Той вече е женен, не е на "пазара" - която си го е избрала, тя ще си го търпи (или превъзпитава). Говоря за евентуалните най-най-базисни предпоставки един необвързан мъж, на който "всичко му е наред" изобщо да не е опция за избор на която и да е жена. Работя с много мъже, имам впечатления. Повечето мислят, че им липсват пари и лъскава кола, и не три зъба и хигиена.

Как ще изглежда и дали ще се поддържа  един човек е въпрос на семеен консенсус?  За семейство ли говорим или за робовладелство?
Виж целия пост
# 363
Работя с много мъже, имам впечатления. Повечето мислят, че им липсват пари и лъскава кола, и не три зъба и хигиена.

Живата истина, повечето търсят причината да са декласирани на грешното място.
Виж целия пост
# 364
Огледала им липсват, така ли да разбирам ?  И време да стоят пред тях. Не се безпокойте. Правилната тенденция е на лице Simple Smile
Виж целия пост
# 365
Работя с много мъже, имам впечатления. Повечето мислят, че им липсват пари и лъскава кола, и не три зъба и хигиена.

Живата истина, повечето търсят причината да са декласирани на грешното място.

+1, като уточнявам, че става дума за мъжете, които искат връзка, брак, деца, но не намират желаеща. Не се отнася за childfree (бездетни по тяхно желание) купонджии, които са щастливо ергенуващи.
Виж целия пост
# 366
По принцип хората като са сами и активно търсят партньор, се поддържат повече. Като са се хванали се успокояват и отпускат, особено мъжете май веднага пускат шкембенце. Иначе зъбите са много важни, като видя мръсни жълти или липсващи зъби и целият чар изчезва.
Виж целия пост
# 367
Статусът "обвързан" лесно може да се промени на "необвързан" и обратното.
Виж целия пост
# 368
То всичките изисквания са хубаво нещо.
Но живота не е лексикон.
И един човек – мъж или жена, не функционира по списъци и изисквания, а е съвкупност от всякакви качества, които могат да се проявят като добри или лоши във всяка различна ситуация и общуване.
Според мен твърде суховато и стерилно се подхожда в избора на човек, в когото се очаква да се влюбиш, а не да се разглежда като ходещ вибратор или ескорт за разговори и добре прекарано време.
Виж целия пост
# 369
има някои хора, за които просто не разбирам защо са сами. Хубави, умни, приятна компания, добра работа.

Може би е и до късмет

Но от много мъже съм чувала това, че жените след 35 годишен търсели само богати…. което са глупости.


Майка ми обича да казва, че повечето хора не се женят за истинската си любов , а правят известен компромис.
Може би е вярно и някои хора просто не искат да се примирят с по-малко от голяма любов?
Например влюбили са се, но са се разделили и после сравняват всичко с тази връзка и не ги удоволетворява.
Виж целия пост
# 370
Много хубав анализ на АнаИва и както каза тя - напълно безплатен. Добре ще е мъжете, а и жените също вместо да скачат обидени да обърнат внимание.

Българинът масово не обръща внимание на зъбите си. Това важи и за жените. Устните натъпкани с хиалурон, а като си отворят устите - вътре гробница. А хубавите зъби и усмивка са много важни за общото излъчване на човек.
Виж целия пост
# 371
Зъбите не са красота, те са здраве.
Виж целия пост
# 372
има някои хора, за които просто не разбирам защо са сами. Хубави, умни, приятна компания, добра работа.

Може би е и до късмет

Но от много мъже съм чувала това, че жените след 35 годишен търсели само богати…. което са глупости.


Майка ми обича да казва, че повечето хора не се женят за истинската си любов , а правят известен компромис.
Може би е вярно и някои хора просто не искат да се примирят с по-малко от голяма любов?
Например влюбили са се, но са се разделили и после сравняват всичко с тази връзка и не ги удоволетворява.

Въпросните красиви хора вероятно не желаят обвързване и осъзнават, че не могат да вложат във връзка с партньор.

Това за състоятелността над 35г са ми го казвали и на мене и е донякъде вярно. Бедните и неуредени 35+ годишни мъже обикновено си остават сами. Дори и жената да не държи никак на финанси, те нямат достатъчно пари да и предложат хубава физика, зъби (в държави с платено зъболечение), външност, хубави излизания. Ако имат и неприятна семейна реалност с болни родители, брат или сестра, съвсем плашат момите.

Има го това със сравняването. Над десетилетие седях сама и страдах по несподелена любов. Не мога да се примиря с липса на любов. Ако преди брак и съжителство я няма, след него съвсем няма да искам да излизам с човека. Добре направих, че не се бракувах с някой посредствен и не по моя вкус. Успях да се влюбя от пръв поглед отново.
Виж целия пост
# 373
Приемам брак или сериозна връзка само по любов. Другото ми е покупко- продажба.
Виж целия пост
# 374
АнаИва, не можеше да бъде казано по-добре! Трябва да пишеш за списание Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия