Мнения за гимназии в Пловдив-4

  • 57 463
  • 873
# 855
Вчера бяхме в Гранда за униформи,имаше само една жена,която приключваше с покупките.Взехме и тениски и риза и суитчер за ЕГИВ-за момче 174см.
Виж целия пост
# 856
Dazel, от години може, има деца, които носят всеки ден с риза и връзка, вместо тениска.
Виж целия пост
# 857
Че защо тогава трябва да се купува тази бодлива тел. Две съм купила.....При записването висяха униформите, които трябва да купим и там бяха точно тези ризи.
Виж целия пост
# 858
Че защо тогава трябва да се купува тази бодлива тел.

Защото Пен силует са щедри… 🙂
Виж целия пост
# 859
Не са бели ризите, много ситно синьо райе са, найлон пасти да яде, материята кърти. Защо никой не е казал до сега, че може с бяла памучна риза, то ще завърши детето с тези безумни боклуци, които за сметка на това не са евтини.
Моето шляпа бая време в ЕГИВ със светло синя риза от българска марка. Имаме и униформени де. Взех една униформена и с продавачката избрахме доста близко синьо.

Че защо тогава трябва да се купува тази бодлива тел.
Защото Пен силует са щедри… 🙂
Само че не са Пен силует, а са Форест Джийнс тези в Гранда.
Пен силует са в сградата ДО Гранда.
Виж целия пост
# 860
Момичета, всяка година ли при започване на училище трябва да се вземе бележка от джипито, че е ваксинирано, здраво и пр. За 9 клас питам. 😊
Виж целия пост
# 861
Момичета, всяка година ли при започване на училище трябва да се вземе бележка от джипито, че е ваксинирано, здраво и пр. За 9 клас питам. 😊
да, за всеки клас е
Виж целия пост
# 862
А имаше ли някакъв срок за тези бележки, че не си спомням предните години? Няма да можем да вземем преди 16-17 септември.
Виж целия пост
# 863
А имаше ли някакъв срок за тези бележки, че не си спомням предните години? Няма да можем да вземем преди 16-17 септември.
Носила съм и след това... гонят ги такива закъснели класните с един списък Simple Smile Няма да сте само вие.
Виж целия пост
# 864
Докога ще продължи това малоумно събиране на бележки от личния лекар?
Кога ще направят една единна система и цялата проверка на данни да става само с един клик?!
Само като си помисля за нервите и опашките пред кабинета на ЛЛ - за двете деца - лошо ми става.
Виж целия пост
# 865
Нашия лекар последните години ги дава тези бележки през лятото за да не се струпват родителите септември.
Виж целия пост
# 866
http://u4avplovdiv.com/спортната-зала-на-ег-иван-вазов-на-ф

Аз не виждам как ще учат 4 класа в стем центъра, но дано успеят да го измислят!
Виж целия пост
# 867
Стем-център, 2 компютърни кабинета и кинозала = 4 стаи.
Виж целия пост
# 868
http://u4avplovdiv.com/спортната-зала-на-ег-иван-вазов-на-ф

Аз не виждам как ще учат 4 класа в стем центъра, но дано успеят да го измислят!

Поздравления за спортната зала, това е най-бързо построената зала в града, с 250 седящи места, направо супер! Браво!
Виж целия пост
# 869
...
Поздравления за спортната зала, това е най-бързо построената зала в града, с 250 седящи места, направо супер! Браво!
Има-няма 6 години... 🤭
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия