Мама под чадъра се разтяга, ДЕКЕМВРИйчето в коремчето си шава. - TEMA 9 (2023)

  • 48 327
  • 743
# 585
Tinydevil всички задружно отдъхваме!!!


Хоупче няма смисъл да се ходи толкова често, аз знам какво е след първото лежане с баткото хвърчах пак, след седмица и пак ме приеха за 3 дни и док каза тогава, лежиш, това е, няма какво да се направи. Просто трябва да свикнеш. Дано подспре и да се успокоиш. Гледай да не си докарваш запек също
Виж целия пост
# 586
И аз след изписването от болницата питах лекарката няма ли да правим по-често прегледи. Тя каза “няма смисъл. Това си е рана, трябва да си зарасне, ще изтича кръв от там, след две седмици ще видим колко е зараснала. Ако почне обилно кървене, идваш в спешното”
И донякъде има резон. То ако има нещо да става дали ще е в болницата или вкъщи все тая. То в такъв момент си толкова притеснен, че искаш да отидеш след 2 дни и да ти кажат, че всичко е минало и заминало, а реално няма как Simple Smile
Ще мине. Лежи си Simple Smile
Виж целия пост
# 587
Хоуп, аз след изписването след 2 седмици чак бях на преглед, наистина е безмислено по-често освен ако нямаш болки и неразположения които вече да трябва да се обсъдят с АГ

Девилче ще останеш доволна от Др Маринов, гаранция, изкючително е внимателен
Виж целия пост
# 588
Да, точно 2 седмици ще са минали, когато ще ми е прегледа. Та май наистина няма смисъл да ходя по-рано и то при хора, на които нямам доверие. Само се моля да няма извънредни ситуации🙏 лежа и гледам да не ставам много много и дано спре това кървене, че всеки път получавам микроинфаркт като го видя…
Виж целия пост
# 589
Момичета как сте, много тихо е в темата, надявам се всички да сте добре Flowers Hibiscus.

Влизам с въпрос, пия мангнезий БИОЛЕКТРА МАГНЕЗИЙ ефервесцентни таблетки 365 м и сега приключвам опковката, но имам ужасни газове от него, направо трябва да се изолирам след приема му.
Моля, за съвет с какъв магнезий да го сменя, нямам кой знае какви оплаквания.

От микробилогията ми излезе, че имам пак гъбички и ми изписаха Ломексин 600 мг., както и че имам понижените стойности на хемоглобина. Изписа ми  Ferro-folgamma Neo 2x1т., за който четох че води до запек и на много хора им прилошавало от него.

Спокойна вечер! Yellow Heart
Виж целия пост
# 590
Теди повечето сме на 2х2 Магнерот. Иначе за желязото което пия не прави коремни проблеми, Smart hit ferrum
Виж целия пост
# 591
Теди, аз съм добре, благодаря. Изследването на урината ми е идеално - без белтъци и микроорганизми. Смениха ми терапията за кръвно и вече го докарвам като на космонавт. 🙂
Според мен газовете са от газираното (аз съм получавала и от обикновена газирана вода, и от безалкохолна бира). Пий магнезий на таблетки - магнерот, ако ти е предписан или този на допелхерц в комбинация с калций е добър, също и този на абофарма (от естествен източник).
Hope, лежи си спокойно, пий често изцедени лимончета и другото, което трябва и ще се нормализират напълно нещата! Лека вечер
Виж целия пост
# 592
Аз пия Диаспорал и от него си ми е добре, но лекарката на феталната морфология миналата събота каза да пия Магнерот, ще говоря със следящата ме АГ в понеделник, предполагам, че тя ще се довери на другата лекарка и като свърша Диаспорала ще си пия Магнерота...
Утре съм на обременяване с глюкоза и ми е малко притеснено за самото изследване и много притеснено за резултата ... стискайте ми палци! 🙏
Виж целия пост
# 593
Аз пия Магнерич 3х1 иначе започнах днес лечение на уреаплазмата, дано успея от 1вия път да я елиминирам 🙈
Виж целия пост
# 594
И аз съм на Магнерот и не усещам проблеми с корема. Миналата бременност бях на Диаспорал и също нямах проблеми. Смени го ако не ти действа добре. Пробвай с друг Simple Smile
Виж целия пост
# 595
Благодаря ви момичета, ще си взема Магнерот, всъщност ще мога ли без рецепта да го купя?
Много се радвам за всички, следя ви изкъсо Grinning и изпращам хубави мисли на всяка.
Аз в понеделник съм на втора ФМ.
Малката е много подвижна, корема ми расте яко. Днес видях нещо като стрии и ми стана мн.кофти, чак се разревах....хем се мажа с крем. Вие какво ползвате, аз утре ще ходя до аптеката и взимам олио и крем на Мустела, знам че са скъпи, ама до 9 месец не ми се мисли какво ще стане Scream.
Виж целия пост
# 596
Аз пия Магнерич 3х1 иначе започнах днес лечение на уреаплазмата, дано успея от 1вия път да я елиминирам 🙈

Къде ти излезна? Аз още в началото когато разбрах, че съм бременна, пуснах пакет хламидии, уреаплазми и микоплазми вагинален секрет. Беше чист, но сега се замислям дали има разлика с изследване от урината. Нямам симптоми, но толкова ме е страх от тия гадини… Та въпроса ми беше дали се изолира от урина или само от секрет?
Виж целия пост
# 597
Урина, самосиндикално пуснах и опаля излезна, секрет ще вземем след края на лечението, но АГ каза има ли в урината има и в цервикса. Надявам се да се повлияе аз до сега такива ядове не съм имала, но уви сега ще се надявам да се излекува.
Виж целия пост
# 598
tedysworld, душа,  и най-скъпия крем да вземеш, няма да има особен ефект. Може би няма да станат толкова изразени, но кожата си е кожа и всяка си е различна. Реално просто ти трябва нещо, което да я държи мазна, но това мазното реално не я прави по-разтеглива. За да не ти се появяват трябва да не качваш рязко килограми, което при нас е неизбежно. За това и сигурно 90% от бременните имат по някоя и друга стрия. Останалите 10% за мен са някакви извънземни Joy
Пий много вода! И мажи с каквото и да е масло, но по-често Simple Smile
И най-важното-приеми го, че няма как без, за да ти е по-леко Kissing Heart
Виж целия пост
# 599
Благодаря за милите думи фъстъче, знам че това са бели "кахъри"  и по-важно е бебенцето да е добре, но се стреснах като виждам как въпреки усилията ми, положението е извън моя контрол... Интересното е, че ми расте само корема, мерих си талията (82  см.), на прегледа бяха написали, че е по-голяма от средната за периода Anguished. Не знам какви са тези измислени мерки, като тя и преди да забременея си беше около 70 см. А съм качила само 3 кг...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия