Какво е ежедневието на вашите мъже?

  • 10 715
  • 148
# 120
Радвам се за теб!  Радвам се и за себе си че нямам такова чудо вкъщи.
Виж целия пост
# 121
Няма хобита, освен да ме прави щастлива.

Опазил господ.
Виж целия пост
# 122
Ами щом му е добре така... честито Laughing Страхотно е разбира се, да си обгрижена по този начин. Аз си признавам, че би ми било много странно мъжът ми да живее само за мен един вид и да няма друга мисъл и смисъл освен да ме обгрижва... но пък сигурно е супер за всичко да се погрижи някой... не знам, странно ми е, не мисля, че е моето, имам чувството, че ще деградирам... но все пак и разбирам какво би привлякло една жена. Абе с две думи, смесени чувства малко, но щом вие сте щастливи, значи всичко е точно!
Виж целия пост
# 123
Завиждате ли ? Simple Smile
Е аз му съчувствам. В случай, че не е някакъв мокър сън, предлагам да му дадем тиквен медал
Виж целия пост
# 124
Звучи доста безхарактерно и мухленско, да.
И сехът му сигурно е 10-тка.
Според мен някой се гъбарка с драгите потребители тук. :>
Виж целия пост
# 125
Кристално ясно това
Виж целия пост
# 126
Завиждате ли ? Simple Smile
Е аз му съчувствам. В случай, че не е някакъв мокър сън, предлагам да му дадем тиквен медал
М, кво да завиждам. Веднага мога да намеря петнайсетина кусура само в описанието. Smiley

Приказката, че боклукът за едни е съкровище за други, е много истинска.
Виж целия пост
# 127
Може пък кулинарията да му е хоби. Моят мъж е така (което не му пречи да има и "мъжко" хоби с разни машнарии). Като ходим на почивка пак готви, експериментира, забавлява се. Ако успея да го убедя да идем някой път на ресторант се превърща в същински шеф от Хелс Китчън. Все нещата не са сготвени, както трябва. Не че не е прав де...
Като човек, който не обича да готви, не го разбирам. Но всеки с интересите си.

А даже и не пуши Laughing

Е аз му съчувствам...
А съчувстваш ли на хилядите жени, които имат такова ежедневие? Или за тях може Simple Smile
Виж целия пост
# 128
Ми и на тях съчувствам, тотално обезличаване и поставяне на пиедестал на отсрещния човек не водят до нищо добро
Виж целия пост
# 129
Естествено.

Ако мъж каже "жена ми няма хобита, освен да ме прави щастлив", ще прозвучи минимум като егоманиак.
Виж целия пост
# 130
Анонимна кажи какво му правиш на тоя мъж, че той така се е омагьосал 😜
Виж целия пост
# 131
Няма такъв мъж, освен в нечии фантазии. Навсякъде ходели заедно, пък тя ходела сама на басейн и на какво беше...
Виж целия пост
# 132
По-скоро е иконом, не съпруг, на мен ще ми е скучноват ако няма интереси, а само вика "да, скъпа".
Виж целия пост
# 133
Аз не разбрах само дали имат деца.
Виж целия пост
# 134
Лирическата героиня има дете от друг мъж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия