!!! За инфо - до там няма път и от алеко си е 40 мин ходене, а аз мразя пешеходството! Тралалалала
.
Аз засега съм го записала на "немска" държавна уж още от септември, ама не се знае дали ще ни вземат
ако там не стане мисля за Светлина чух добри отзиви, а и за сега ми е на път с колата. Има и някаква в красно село пак с транспорт, но ти го вземат в 7:30 и 16:30 ги връщат...
Щото нищо не им е сегашно, а Present Perfect си е все пак сегашно време. Абе спамиме си темата малко с тоя английски, ама айде.





) А пък през другото време ще промотирам школата... Като гледам си имаме и административен, и ИТ, и счети... Всичко ни е 6! А и няма да работим за шефове
чудя се още. По принцип съм я записала в една никак не лоша държавна ясла (ОДЗ де) близо до работата ми в "Изток". Тааааа ще съм много доволна ако си спретнем една ясла специално за мами работарки 
Дано се появи триумфиращо! Майра,я оставяй тия болести настрани. аз трябва да поизчезвам. Лека седмица на всички! И продължавайте с английския.Има такива,дето тихо-мълком си наваксват.



) А пък през другото време ще промотирам школата... Като гледам си имаме и административен, и ИТ, и счети... Всичко ни е 6! А и няма да работим за шефове 
от КАТ, преди малко питах връзката с него...Препоръчани теми