РАБОТАта няма край, тази тема ще я пишем сигурно до Май :))))

  • 16 228
  • 273
# 210
Ей ме на! Завърнах се от Витоша! Много хубаво си изкарахме на рождения ден на шефа, ама сега като се прибирахме щях да умра по пътя... То си е 40 минути ходене пеша и имаше страшна виелица със суграшица и направо нищо не се виждаше. Хижаря уж щеше да ни вози с шейната ама на 2 пъти ни подмина докато ни търсеше и направо си стигнахме до алеко докато ни намери. Ужас направо- ако знаех, че ще е такова лайняно нямаше да тръгна въобще! сега се оглеждам кво става из офиса, че имам чувството че ме е нямало около 2 години и ако имам време по-късно ще пиша пак.
Виж целия пост
# 211
засега майтапи /или ужаси кой както го разбере/ уроците по-късно http://dalliya.narod.ru/3.html #Crazy
Виж целия пост
# 212
ЦАаааччииииииииии  !!!!!!!!!!!
Абе нали сме се разбрали да не дърпаш дявола за опяшката с тия руски сайтове !!!
 Направо си е ужас, мен ако питаш!!!
Виж целия пост
# 213
ЦАаааччииииииииии  !!!!!!!!!!!
Абе нали сме се разбрали да не дърпаш дявола за опяшката с тия руски сайтове !!!
 Направо си е ужас, мен ако питаш!!!
smile3532 rotfImao rotfImbo newsm62
Aма са невероятни сладури,не отричай Naughty Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 214
ЦАаааччииииииииии  !!!!!!!!!!!
Абе нали сме се разбрали да не дърпаш дявола за опяшката с тия руски сайтове !!!
 Направо си е ужас, мен ако питаш!!!
Сакън нидей че с мойта фамилна предразположеност бая страх брахме като забременях - само да кажа, че при нас от към баба ми родата няма празно поколение без близнаци - баба ми има брат близнак, тя 2 пъти е раждала близнаци, сестра й има внуци близнаци, майка ми преди мен има несполучлива бременност с близнаци та бях аз наред ама пропуснах Mr. Green затва сега съм със спирала щото да не стане "ние искахме второ дете ама...."
Виж целия пост
# 215
Кали, да ми беше звъннала бе мила, вместо да обикаляте и да ни чакате...  Hug

Някой знае ли кога точно й е интервюто на Гери?
Виж целия пост
# 216
на 22-ри февруари Peace
Виж целия пост
# 217
лелее... ами сега до 22 февруари ли ще сме без гери?!!?!? не е честно така!

Цачи ! абе не знам какво да кажа , освен:
ЦАаааччииииииииии  !!!!!!!!!!!
Абе нали сме се разбрали да не дърпаш дявола за опяшката с тия руски сайтове !!!
Виж целия пост
# 218
Цачи, .........!?!? направо ми събра очите! Особено момента с 6-те кошници за кола и двете пораснали близначки! Тези ходица докато пренесат всички бебета до микробуса и ще забравят за къде са тръгнали... Хубавата новина е, че няма да останат сами на старини - все някое ще се пръкне мило и грижовно - поре имат много варианти! И ще могат да си изпълнят всичките родителски амбиции - едното на пиано да свири, второто спортист и така до 8, че познавам мами с по едно, които си тормозят децата с по 8 различни курсове  Joy
И аз нещо не разбрах за Гери - тя при Борива ли има интервю? Хайде да си признавате бързо! Борива дръпна и Веси при нея. Изобщо... Скрит агент броди из форума!
Мами, аз вчера се пуснах да организирам рождения ден на дребния и мнго се ядосах. ЕИсках да сме в Бъни, че става за повече деца, ама докато се кумя и резервирали клуба за 6-ти. И въобще не ми звъннаха много гадно. Звъннах в Ментов носорог и се оказа свободно. затрисам се вечерта с цялата си прелест и попадам на една кисела лелка дето на финала и теглих една майна. Почвам аз да избирам торта - ровя едни каталози с картинки-харесвам една и питам от кво тесто е, а тя - Аз торти не правя - от квото тесто я донесат  #Crazy. Примирявам се - нали уж бил хубав клуба. Вземам менюто за плата за родителите - то една страница с любимите ми и много обяснителни - Плато Асорти - 24.20, плато асорти - 36.40!?!? Питам кво има в платото - тая ми отговаря - ами асорти е! Обяснявам и как 10 шота с водка и 10 шота с текила пак са асорти и затова трябва да знам кво има вътре и дали става за ядене - тая ами тук се правят по 15 рождени дни седмично и само вие питате! Питам за алкохола - те ли ще го доставят или аз да го купя - тая ми показва рафт с 3 бутилки недоизпита гроздова и ми вика - тука има. нищо не можете да внасяте! Ако не искате да празнувате тука няма проблеми - не сте дали пари още. На мен ми кипнаха лайната отвсякъде и и изнесах 5 минутна реч как във всеки един от 200те клуба в София ще приберат с повече радост моите 300 лв и че ако сега правя 15 седмично, с това обслужване скоро ще правят по 00! теглих една майна и се изнесах. А тая крещи след мен - ами така са ми казали да казвам шефовете  Joy. на финала резервирах в Моето гардже. Там поне собственичката беше ужасно мила - обясни ми кви са различните блатове и различните заливки на тортите. даже ме насочи към по-евтина торта, щото не си било заслужавало по 3.60 на парче от по-скъпите, обясни ми във всяко плато кво има и как изглежда и за 20 мин спретнахме списъка със всичко. Даже ми предложи ако искам да ми купи и алкохол и да ми даде бележката от фантастико. тя от алкохол и т.н. не искала да печели. На финала се оказа, че в 4-те лева на дете влиза и сок, кроасани и солети, като за съвсем дребните ще бъде сок на гербер и бебешки бисквити на плазмон и плодове. А в менов носорог искаха да поръчам за всички деца пица  #Crazy. И това след като обясних на тъпата патка, че празнуваме 1 годинка. Е, някак не си представям Иван заръфал пица на парче  Joy. Изобщоооо... супер отношение, но клубчето вие го видяхте - доста е мъничко и повече от 15 деца ще си стъпват по главите, та сега трябва да позадраскаме малко деца от списъка, че аз бях решила да направя голямо парти поне с 30 деца  Joy. Та питам аз и отговор не чакам - кога нея кретени ще се научат как се изкарват пари?!?!
Виж целия пост
# 219
Здравейте мацки,

Ееее  22.02. е много далеч аз си мислех че е тази седмица.Дано да не издържи без нашата компания и да ни посети.
За езици няма да говоря, само ще кажа че шефа ми каза че ако се стегна и се справя с английския ще ми вдигне заплатата.Ама аз не се предавам.
Цачи страшни сладури.И на мен ми ми се иска поне още едно ама се съмнявам че ще се справя пък и годинките са ми бая та незнам.
Иначе ние сме се стегнали с мъжо да търсим разрешение за жилищния проблем щото вече не издържам с тая квартира ама всеки път успявам да изтърпя брокерите от агенциите за 1 - 2 седмици и после ми писва.Последния път една ни показва апартамент с две спални, влизаме в по-голямата и аз установявам че там може да се побере само спалнята без гардероб или скрин, наи-много едно нощно шкафче  и просто реших, че малката въобще няма какво да ягледам тая така ме изгледа зверски, в това време свекърва ми, която беше с мен и казва че в банята няма място за вана и мен като ме напуши един смях то в спалнята няма място за легло тя за вана ми говори.И това ново строителство.Абе тоя път се въоражавам с търпение и ще търся сериозно.
Иначе хлапетата са добре, малко кихат и сополяват ама дано се разминем с това.
Ger4о поздравявамте за това, което си направила. Много се дразня от такова отношение, и се чудя такива хора как изобщо работят и реализират някъкви продажби.Важното е че накрая си успяла да се справиш успешно.
Виж целия пост
# 220
 Цачеееееее,всичко,което ми идва наум,като видя ттея красоти е УЖАСССССССССССССССС #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
  Мани да ми изпълняват всички мечти-пиано, балет,акробатика и т.н
Верно Герчо каза,аз докато ги пренеса всички 6 столчета до колата и ще забравя за къде съм тръгнала, с тая старческа деменция дето ме е налегнала. Момичета,да се оплача-свсем сериозно- забравям! Embarassed Първо мислех от бременноста - хормони, ала бала, после с кърмата изтичали мозъчни клетки, ама установих,че съм зле- имам си тефтер, в които си записвам.Дано само не загубя тефтера, че ужас!
 За правенето на пари в БГ от такива псевдотърговци и бизнесмени и аз многократно съм се чудила.  newsm78Айде тука в тъпата провинция-иди дойди, ама като знам и виждам шефа ми в София как работи-противно на всяка логика в търговията и пак съществува. До сега искаше "бял ляб да яде" сега иска "бял ляб с масълце" #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 221
Добро утро Simple Smile
Благодаря на всички за пожеланията - пооздравявам вече Simple Smile

Аз от вчера нямам лаптоп и докато получа нов няма да имам нет известно време вкъщи. Вечер като татито се прибере с другия лаптоп евентуално....Дано скоро ми дойде новия! Praynig

Герчо, и аз още се възмущавам на бг търговци, такива собственици на клубове и тн ... Просто много хора не се като теб и си мълчат (както и лелката ти е казала - досега никой не е питал!!!)Или хората имат много пари и не им пука, или го правят да отбият номера или не им се занимава да ходят от клуб на клуб и така си преживяват...
Аз много се дразня в БГ като ходя малко неглиже (дънки и тениска) и веднага ме посрещат "дружелюбно" в "елитните" магазини #2gunfire Тук такова нещо няма да видиш..хората си знаят интереса Peace

На 22.2 и аз ще се похваля с нещо Flutter
Виж целия пост
# 222
Прибирам се аз нощес в 03:00, че поработих, защото от неделя вечер е пълна каша при нас  #Cussing out и чувам страшно пищене от спалнята, отварям вратата и моя мъж хванал Михаил подхвърля го  нагоре-надолу и му се кара злобно "заспивай бе, защо  не искаш да спиш "  #2gunfire ей полудях ви казвам напоил го с вода и чай и ми обяснява той не знаел какво иска   #Cussing out  събличам се за 3 минути нали съм си починала ... мъжа ми седи по боксерки  в коридора, оставил детето в леглото да се дере ме гледа  #Crazy сякаш не ме е виждал никога...точно за 5 минути на мама глезана се успокои с малко мляко, сложих го в леглото и след малко заспа, а мъжа ми ме пита "какво му направи "  #Crazy е може ли такова нещо...
Към 11 дойдох в офиса и толкова ми е спокойно сега всичко работи, никой не ми звъни  Heart Eyes чета си форума на спокойствие  Heart Eyes
Аз пък искам близнаци  Joy и 3 да са няма да ги върна  Joy ама пак ще сменяме къщата  Joy
Гер4о, лошотото е, че повечето хора си мълчат и позвляват да ги правят на маймуни и в магазините и в заведенията... Робска психика имаме българите...
Виж целия пост
# 223
Иначе ние сме се стегнали с мъжо да търсим разрешение за жилищния проблем щото вече не издържам с тая квартира ама всеки път успявам да изтърпя брокерите от агенциите за 1 - 2 седмици и после ми писва.
кажи какво търсиш къде колко квадрата и на каква цена мога да измисля нещо
Виж целия пост
# 224
Здравейте моми4ета! Мен ме мързи да гледам Rolling Eyes.Ина4е съм тук и ви 4ета редовно, да знаете Wink.В4ера имахме гости и си легнах късно, а сутринта Дари не я интересуваше това и пак  запо4на да ми пее и да ме ръ4ка от 8 до 9ч Crazy.Днес бяхме на консултация! Вси4ко е супер- развива се перфектно.
Гери наистина липсва Rolling Eyes.видях 4е снощи е влизала във форума, ама да вземе да се разпише 4е е добре поне Peace.И да не ни измъ4ва в догадки.АЗ сега съм на работа 4е колежката ме помоли да я сменя, та- извънредно ба4....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия