


. Примирявам се - нали уж бил хубав клуба. Вземам менюто за плата за родителите - то една страница с любимите ми и много обяснителни - Плато Асорти - 24.20, плато асорти - 36.40!?!? Питам кво има в платото - тая ми отговаря - ами асорти е! Обяснявам и как 10 шота с водка и 10 шота с текила пак са асорти и затова трябва да знам кво има вътре и дали става за ядене - тая ами тук се правят по 15 рождени дни седмично и само вие питате! Питам за алкохола - те ли ще го доставят или аз да го купя - тая ми показва рафт с 3 бутилки недоизпита гроздова и ми вика - тука има. нищо не можете да внасяте! Ако не искате да празнувате тука няма проблеми - не сте дали пари още. На мен ми кипнаха лайната отвсякъде и и изнесах 5 минутна реч как във всеки един от 200те клуба в София ще приберат с повече радост моите 300 лв и че ако сега правя 15 седмично, с това обслужване скоро ще правят по 00! теглих една майна и се изнесах. А тая крещи след мен - ами така са ми казали да казвам шефовете
. на финала резервирах в Моето гардже. Там поне собственичката беше ужасно мила - обясни ми кви са различните блатове и различните заливки на тортите. даже ме насочи към по-евтина торта, щото не си било заслужавало по 3.60 на парче от по-скъпите, обясни ми във всяко плато кво има и как изглежда и за 20 мин спретнахме списъка със всичко. Даже ми предложи ако искам да ми купи и алкохол и да ми даде бележката от фантастико. тя от алкохол и т.н. не искала да печели. На финала се оказа, че в 4-те лева на дете влиза и сок, кроасани и солети, като за съвсем дребните ще бъде сок на гербер и бебешки бисквити на плазмон и плодове. А в менов носорог искаха да поръчам за всички деца пица
. И това след като обясних на тъпата патка, че празнуваме 1 годинка. Е, някак не си представям Иван заръфал пица на парче
. Изобщоооо... супер отношение, но клубчето вие го видяхте - доста е мъничко и повече от 15 деца ще си стъпват по главите, та сега трябва да позадраскаме малко деца от списъка, че аз бях решила да направя голямо парти поне с 30 деца
. Та питам аз и отговор не чакам - кога нея кретени ще се научат как се изкарват пари?!?!

Айде тука в тъпата провинция-иди дойди, ама като знам и виждам шефа ми в София как работи-противно на всяка логика в търговията и пак съществува. До сега искаше "бял ляб да яде" сега иска "бял ляб с масълце"




Тук такова нещо няма да видиш..хората си знаят интереса 
и чувам страшно пищене от спалнята, отварям вратата и моя мъж хванал Михаил подхвърля го нагоре-надолу и му се кара злобно "заспивай бе, защо не искаш да спиш "
ей полудях ви казвам напоил го с вода и чай и ми обяснява той не знаел какво иска
събличам се за 3 минути нали съм си починала ... мъжа ми седи по боксерки в коридора, оставил детето в леглото да се дере ме гледа
сякаш не ме е виждал никога...точно за 5 минути на мама глезана се успокои с малко мляко, сложих го в леглото и след малко заспа, а мъжа ми ме пита "какво му направи "
е може ли такова нещо...
чета си форума на спокойствие 
и 3 да са няма да ги върна
ама пак ще сменяме къщата
.В4ера имахме гости и си легнах късно, а сутринта Дари не я интересуваше това и пак запо4на да ми пее и да ме ръ4ка от 8 до 9ч
.Днес бяхме на консултация! Вси4ко е супер- развива се перфектно.
.И да не ни измъ4ва в догадки.АЗ сега съм на работа 4е колежката ме помоли да я сменя, та- извънредно ба4.... Препоръчани теми