👣Някои АВГУСТинки вече бебета люлеят, другите още за срещата копнеят🤰 - Август 2023, тема 8 💗💙

  • 51 218
  • 609
# 495
С малко закъснение се отчитам и аз. На 08.08 се роди Елена с перфектните 3.590 кг и 47 см.

Честити бебоци на мамите, да са живи и здрави!
Виж целия пост
# 496
Ах,колко много бебоци, да са ви живи и здрави майчета Kissing Heart
Виж целия пост
# 497
Момичета, честито! Бъдете много здрави и щастливи! Heart Kissing Heart

Днес станахме с мъжо, оправихме се и отидохме до болницата за тонове. Нямах време да закусвам изобщо, само едно кафе пих набързо. Сложиха ме да мерят тоновете и нещата не бяха никак добре - на долна граница и малко под нея. Пробвахме със смяна на позите, но пак същата работа. Докторката накрая ме пита дали съм яла и аз й казах, че не съм и ме изпрати да хапна. След като обядвахме, набързо се върнахме да продължим с тоновете и този път всички беше перфектно. Явно юнака е бил гладен Satisfied
След тоновете го измерихме, станал е 2600гр. В 36+3г.с. съм и АГ каза, че не бил голямо бебе, а уж се движеше по-голям със седмица напред. Предпопагаме, че до 28.08 ще е около 3000гр, но според АГ може и да има неточности в апаратурата. Корема ми е огромен между другото Sweat Smile
Виж целия пост
# 498
С малко закъснение се отчитам и аз. На 08.08 се роди Елена с перфектните 3.590 кг и 47 см.

Честити бебоци на мамите, да са живи и здрави!
Честито момиченце!Нека е здрава и щастлива!🍀❤
Виж целия пост
# 499
Да се отчета най - после и аз!

Днес в обредните часове с планово секцио, проплака моят син, цели 3500гр и 50см. 💙
За тези, които са секцио се притесняват, недей те. Всичко минава за миг, точно за 5мин изкараха бебето и докато си говорих с анестизиолога чух плача му, изобщо не разбрах какво, как и кога се случи. Пожелавам на всички ви това, без значение по какъв начин ще раждатее.
П. С. Правилно решение съм взела и правилно предчувствие съм имала, защото се оказа че ако бях чакала до термин юнака щеше да бъде на 4-ри кг.

Таа успех на всички останали, които чакат! 🍀
Честито на всички други, които си гушкат мечтата вече! 🙏💓
Виж целия пост
# 500
Момичета, вие продължавате ли да се мажете против стрии и след раждането?
Виж целия пост
# 501
Да се отчета най - после и аз!

Днес в обредните часове с планово секцио, проплака моят син, цели 3500гр и 50см. 💙
За тези, които са секцио се притесняват, недей те. Всичко минава за миг, точно за 5мин изкараха бебето и докато си говорих с анестизиолога чух плача му, изобщо не разбрах какво, как и кога се случи. Пожелавам на всички ви това, без значение по какъв начин ще раждатее.
П. С. Правилно решение съм взела и правилно предчувствие съм имала, защото се оказа че ако бях чакала до термин юнака щеше да бъде на 4-ри кг.

Таа успех на всички останали, които чакат! 🍀
Честито на всички други, които си гушкат мечтата вече! 🙏💓
Честита рожба!Бързо възстановяване!❤🍀
Виж целия пост
# 502
Marrinan даже е препоръчително след раждането с а се маже, защото от бързото прибираме на корема също мигат да се получат стрии
Виж целия пост
# 503
Здравейте,към мамите раждали в Шейново.
Имам голям пакет памперси,възможно ли е да го отговоря и да взема 20 броя за болницата или трябва да занеса цял пакет неотварян?
Второто ми въпросче е за педиатъра,как седят нещата?
Трябва да е лекар в района в който съм по лична карта или не е задължително?
Ако е възможно да ме насочите към добър педиатър в София,квартал Дружба!
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 504
Момичета, вие продължавате ли да се мажете против стрии и след раждането?

Аз планирам да продължа. Излизали са ми стрии при отслабване, предполагам, че прибирането на кожата също я стресира.
Виж целия пост
# 505
Честито на всички мами! Нека са ви живички и здравички бебчетата и много да ви радват! 🩵🩷

За стриите - аз все още се мажа с био ойл, макар единият доктор да ми каза, че било безсмислено, защото кожата само при разтягане образувала стрии 🤔 реших, че така и така го имам, ще си продължа да го използвам.
Имам 7кг за сваляне, гледам да се ограничавам, но стрелката не помръдва 😐
Обикновено с хранителен режим успявам да сваля 1-2кг излишни, а сега нищо и не знам защо така се получава… 😢
Виж целия пост
# 506
Е, чакай малко, дай си време, тялото тепърва има да се възстановява. Особено ако кърмиш, пак е хормонален хаос в него, а дори и да не - краят на бременността си е достатъчно шашкащ за организма. Защо бързаш да се тормозиш заради някакви цифри на кантара?

Първо почивка и възстановяване няколко седмици, после леко раздвижване с разходки и разтягания, после вече постепенно спорт. Няма за къде да бързаш Simple Smile
Виж целия пост
# 507
Честито на всички нови мами! Нека бебчетата ви растат здрави, щастливи, умни и добри! Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 508
k.belleza, чесито бебче! Желая здраве и щастие! Heart

Момичета, как се чувствате емоционално в последните седмици? Аз имам чувството, че ще рухна. Насъбират ми се ситуации, в които се чувствам сякаш нямам сили да се справя. Плаче ми се, не съм щастлива напоследък... Cry Финансово от миналия месец сме много зле и постоянно мисля за пари, как не са достатъчно за разходите, които предстоят Sweat Persevere Нямам желание за нищо. Естествено пред близките се държа сякаш всичко е наред, опитвам се да бъда силна.
Виж целия пост
# 509
На мен също доста ми се насъбра.
Още от болницата имам чувството, че за нищо не ставам, памперсите протичат като ги сменям, мисля си, че ще го нараня като го преобличам и изпадам в паника от мисълта, че бащинството на таткото ще свърши и ще остана сама вкъщи с бебко, а не се чувствам готова. Отделно възстановяването ми от секциото върви много бавно и постоянно имам нужда от помощ.
Изпитвам вина, че не мога да се зарадвам и насладя на тези уникални мигове и затова, че се държа все едно всичко е наред, а то не е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия