Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мислите за въртящите се играчки над кошарата и дали сте ги закупили?
Какво мога да очаквам след цезарово сечение и каква е процедурата?
Има ли майки, които са родили в Шейново, в каква стая са били настанени и колко общо е трябвало да платят накрая?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мислите за въртящите се играчки над кошарата и дали сте ги закупили?
Мненията относно въртящите се играчки над кошарата са различни. Някои майки избират да ги купят след третия месец, докато други не ги предпочитат поради потенциални проблеми с очите. Някои са закупили музикални въртящи се играчки за количката, които планират да използват по-късно. Като цяло майките избягват въртящите се играчки поради проблемите с очите и предпочитат да свържат кошарата с мястото за сън.
-
Какво мога да очаквам след цезарово сечение и каква е процедурата?
След цезарово сечение обикновено отнема около час, за да завърши процедурата. Майките обикновено се прехвърлят в реанимация за наблюдение в продължение на 24 часа. Лохиите обикновено започват веднага и продължават около 20 дни; изкъпването може да се извършва у дома. Кърмата може да започне да идва на третият ден след операцията. Важно е да се консултирате с вашия лекар за персонализирана информация въз основа на вашата конкретна ситуация.
-
Има ли майки, които са родили в Шейново, в каква стая са били настанени и колко общо е трябвало да платят накрая?
-
Какви са свещичките Профенид и за какво помагат?
-
Колко водоустойчиви лепенки са необходими след операция и кога се сменят?
днес се роди Савина - 48см. Вчера на ехографа измериха 3200гр, а тя се роди 2730гр. Знам, че може да има разлика, но ми се вижда много голяма този път. Беше планово секцио, всичко мина наред. Бебето имало възел на пъпната връв, не съм сигурна какво точно означава това, но ми звучи като ако беше тръгнало да се ражда нормално, пак до операция щяхме да стигнем