На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 45

  • 92 312
  • 745
# 510
Накой да е ползвал тези таблетки за съдомиялна ?
Доста са евтини , но дали са хубави?
 


По принцип ползвам на Финиш, но се заглеждам по Фейъри да пробвам. Мнения за Фейъри.
Виж целия пост
# 511
Накой да е ползвал тези таблетки за съдомиялна ?
Доста са евтини , но дали са хубави?
 


По принцип ползвам на Финиш, но се заглеждам по Фейъри да пробвам. Мнения за Фейъри.

Позната ми беше дала за проба, но не останах доволна - таблетката не беше се разтворила изцяло, дуралексовите чинии бяха като надрани.
Виж целия пост
# 512
От темата бях видяла прахчета за настинка/грип с джинджифил. Донесоха ми и бяха много ефикасни. За съжаление, не си спомням кои бяха.
Виж целия пост
# 513
Дами, може ли да препоръчате хубав ресторант на добри цени в Одрин за вечеря. Ама да има музика и да не ти взимат чинията на десетата минута, а да си вечеряш спокойно час, два... Искам да отидем на разходка в Одрин и да почерпя по повод в хубав ресторант, та тук ми е надеждата да го намеря...

Ние направихме разходка до красивите мостове над Тунджа и Марица и после хапнахме в един от ресторантите на брега - Hanedan. Търсих и избирах по отзивите в Гугъл. Хареса ни много. Но беше през март, така че не знам как са цените сега.
https://maps.google.com/?q=Karaa%C4%9Fa%C3%A7,%20Hanedan%20Resta … ps&lucs=,47071704
Това беше гледката от прозореца 😉
Скрит текст:
Виж целия пост
# 514
Таблетките на Мигрос не съм ги пробвала и нямам мнение. Гелът им обаче ми харесва. С него мия нормално замърсени съдове – чинии, чаши, купи... Справя се много добре, особено за цената си.
Последния път си взех и от гланца на Мигрос, но още не съм го пробвала.
Виж целия пост
# 515
Момичета, къде в Одрин мога да купя Köpük Sabun - сапунът, който става на пяна с включената към опаковката помпа?
Виж целия пост
# 516
Момичета, къде в Одрин мога да купя Köpük Sabun - сапунът, който става на пяна с включената към опаковката помпа?

Аз си купувам от борсите - грейпфрут, мед и мляко, грозде. Другаде не съм ги виждала. Цената в началото на октомври беше 75-80 турски лири.
Виж целия пост
# 517
Аз най-много харесвам хапчетата на БИМ. Много са добри.
И гела на PorCoz, купих го от File последния път. На тел на Мигрос не съм попадала досега.
Феъри Платинум са много качествени, но хапчетата на БИМ не им отстъпват. А идват под 10 ст. бройката.
Виж целия пост
# 518
От темата бях видяла прахчета за настинка/грип с джинджифил. Донесоха ми и бяха много ефикасни. За съжаление, не си спомням кои бяха.
За съжаление нямам останали, за да снимам. Питайте в аптеката за разтворимо за настинка, на мен така ми ги предложиха тези джинджифиловите.
Виж целия пост
# 519
Пояснявам,за мигросите не е важно къде се намират..За тях най-важното е големината на магазина.1М са може би малките квартални магазинчета.3М е магазина на Мигрос ,който е в Ераста.А 5М е големия магазин с подземния гараж в източния край на града.Това е бившата Кипа."М" определя размера.Изясни ли ви се?
Виж целия пост
# 520
Пояснявам,за мигросите не е важно къде се намират.Нищо друго не е важно според собствениците.За тях най-важното е големината на магазина.1М са може би малките квартални магазинчета.3М е магазина на Мигрос ,който е в Ераста.А 5М е големия магазин с подземния гараж в източния край на града.Това е бившата Кипа."М" определя размера.Изясни ли ви се?

Отдааавна ми е ясно за "Мигросите" и техните "М"(както и на много от пишещите в тази тема),но добре,че Вие го пояснихте!
Виж целия пост
# 521
Как се казва приложението за телефон, което превежда етикетите на стоките от турски на български език?
Благодаря!
Виж целия пост
# 522
Гугъл преводач върши работа.
Виж целия пост
# 523
Гугъл преводач върши работа.
Как точно се въвежда съдържанието? Снимка?
Виж целия пост
# 524
Как се казва приложението за телефон, което превежда етикетите на стоките от турски на български език?
Благодаря!

Google Обектив
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия