На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 45

  • 92 312
  • 745
# 555
Здравейте, може да е питано, но бихте ли ми казали за удобен паркинг до главната улица в Одрин? Преди 5 години съм спирал на паркинга до голямата джамия, но сега в Гугъл мапс ми го дава, че затворен окончателно?
Има много голям паркинг в края на пешеходната улица, близо до петъчния пазар.
На този паркинг няма цени и винаги плащаме различно, никога не знаеш колко ще платиш. За това не го препоръчвам. Миналата седмица за половин час ни взеха 50ТЛ, но купувахме плочки от един склад наблизо и се наложи да спрем там. Извън пазарния ден (петък) винаги е празен , което си е доста показателно. Другия винаги е почти пълен.
Виж целия пост
# 556

Здравейте кога има пазар в Лозенград добри отзиви ресторант със хубавите им кюфтенца и последно да попитам как е Вечерна иглика на турски има ли смисълда я търся там.Благодаря

1. Сряда за всичко и неделя само за дрехи.
2. Навсякъде има, но най-лесно за намиране е на кръговото, където спират туристическите автобуси. https://maps.app.goo.gl/BhzLB9vLwY9MFocG6
В Mini Mall, където е големият "Мигрос" веригата "Кюфтеси" също има прекрасни кюфтета.
3. Evening Primrose Yagi е вечерната иглика. Аз  купувам тази:
https://venatura.com.tr/venatura/evening-primrose-oil-primroz-yagi-1000-mg/
Идва малко по-изгодно от тук.
Много благодаря💐
Виж целия пост
# 557
Здравейте, може да е питано, но бихте ли ми казали за удобен паркинг до главната улица в Одрин? Преди 5 години съм спирал на паркинга до голямата джамия, но сега в Гугъл мапс ми го дава, че затворен окончателно?
Има много голям паркинг в края на пешеходната улица, близо до петъчния пазар.
На този паркинг няма цени и винаги плащаме различно, никога не знаеш колко ще платиш. За това не го препоръчвам. Миналата седмица за половин час ни взеха 50ТЛ, но купувахме плочки от един склад наблизо и се наложи да спрем там. Извън пазарния ден (петък) винаги е празен , което си е доста показателно. Другия винаги е почти пълен.
Не знам цените. Знам, че има паркинг. До него има един много по-малък, там сме спирали, цената е 50 лири. Ако искаш стой 5 минути, ако искаш 24 часа - 50 лири.
Виж целия пост
# 558
Заинтригувахте ме с този суров кадаиф, взех днес от кауфланд в София.Ха сега кажете как се прави Simple Smile
Виж целия пост
# 559
E как  Simple Smile Печеш и сиропираш Simple Smile
Можеш да направиш и кюнефе, с моцарела в средата Simple Smile
Виж целия пост
# 560
Tintina, много Благодаря за таблетките за съдомиялна от Бим. Днес си купих за 93 ТЛ .Като се прибрахме веднага ги пробвах и наистина са много добре.Не намерих разлика с Финиш.
Виж целия пост
# 561
Tintina, много Благодаря за таблетките за съдомиялна от Бим. Днес си купих за 93 ТЛ .Като се прибрахме веднага ги пробвах и наистина са много добре.Не намерих разлика с Финиш.
Здравейте може ли снимка да ги потърся тези таблетки
Виж целия пост
# 562
Мамамарчела, аптеката беше като тръгнеш право надолу от светофара по пешеходната, подминаваш баклавите, които се вдясно на ъгъла, още надолу, пак от дясната страна. Аптеката е дълга и тясна, имаше възрастен мъж, който говореше много добре български.
Благодаря!:heart_eyes: Говориш за главната улица, нали?!
Виж целия пост
# 563
Таблетките на Бим са хубави, но не са по-хубави от Феъри платиниум. Имам чаши за вино, тъмни. Когато ги мия с таблетки от Бим, излизат замазани, като мазни. С Феърито - не. Ако са само чаши, леко замърсени чинии, тогава излизат чисти. Те се оказаха моят индикатор в къщи. Wink
Виж целия пост
# 564
Ето така изглеждат:
Разбира се, че Феъри Платинум е върхът, ама за цената си и за всекидневно ползване е изгоден вариант.
Виж целия пост
# 565
Таблетките на Бим са хубави, но не са по-хубави от Феъри платиниум. Имам чаши за вино, тъмни. Когато ги мия с таблетки от Бим, излизат замазани, като мазни. С Феърито - не. Ако са само чаши, леко замърсени чинии, тогава излизат чисти. Те се оказаха моят индикатор в къщи. Wink
На първо четене Бим-ските добре измиха .Ще видя как ще се представят по нататък 😀. Чаши, чинии , всичко си излезе както с Финиша. Е, не очаквам чудеса за тези пари , но ще им дам шанс 😀
Виж целия пост
# 566
Ето така изглеждат:
Разбира се, че Феъри Платинум е върхът, ама за цената си и за всекидневно ползване е изгоден вариант.

Благодаря💐
Виж целия пост
# 567
Дами, Феъри платиниум пак ли е на таблетки или е течност?
Виж целия пост
# 568
Дами, Феъри платиниум пак ли е на таблетки или е течност?
Таблетки са, различни разфасовки (брой таблетки)
Има и течност доколкото видях, оня ден, като разглеждах цените.
Виж целия пост
# 569
От темата бях видяла прахчета за настинка/грип с джинджифил. Донесоха ми и бяха много ефикасни. За съжаление, не си спомням кои бяха.
Предполагам говориш за това L mint Аз ги ползвам вече втора година и съм супер доволна.
https://www.cankardeslerkuruyemis.com/urun/l-mint-nane-limon-aro … icecek-tozu-156-g
Не, тъмносиня опаковка и на сашетата имаше картинка на джинджифил . Мисля, че беше Тайлол хот, но не съм сигурна и не откривам.
HERBAL HOT, но за съжаление са спряни от производство.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия