Пазаруване от answear.bg - Тема 3

  • 93 905
  • 790
# 135
Тета, до кога е валиден кодът?
Как ги получавате тези кодове, на какъв принцип ги изпращат, аз веднъж не съм получила...

До 16.11.
Моите идват в папка спам, абв.бг..
Но са все за НЕнамалени, а аз такива рядко поръчвам...
Виж целия пост
# 136
Здравейте, днес си направих профил в сайта. Абонирах се за бюлетин, за да получа 15% код за първа поръчка. Искам да взема ботуши за дъщеря ми. На редовна цена са, но кодът който получих ми го дава невалиден. Пробвах на Тета кода. Той бил използван няколко пъти и се изчерпал. Grinning
Греша ли нещо!? Те черен петък нямат ли?
Виж целия пост
# 137
Я виж този дали ще хване
90623D07779
Виж целия пост
# 138
Я виж този дали ще хване
90623D07779
Благодаря ти, Тета.
Не става. И на този са му изчерпани броя ползвания. Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 139
Я виж този дали ще хване
90623D07779
Благодаря ти, Тета.
Не става. И на този са му изчерпани броя ползвания. Flowers Hibiscus
Здравейте.Пратих един на лични.Проверете го. Hug
Виж целия пост
# 140
Кодове с отстъпка до 25% валидни до 23:59 8 ноември   -  BGF2309 и  BGY2309 до 5 пъти могат да се ползват.
Виж целия пост
# 141
Здравейте! Случайно да има някой код, който няма да ползва?
Виж целия пост
# 142
Здравейте! Случайно да има някой код, който няма да ползва?
Изпращам на ЛС.
Виж целия пост
# 143
Здравейте,  колко време отнема да ви възстановяват сума от върнат артикул?
Виж целия пост
# 144
От 5 дни до 1 седмица при мен .
Виж целия пост
# 145
Пуснали са някакво намаление, аз поръчах две неща и ползвах също събраните си точки. Да видим доставката колко ще отнеме.
Виж целия пост
# 146
На мен не ми дава да ползвам натрупаните точки, за намалените продукти.
Виж целия пост
# 147
Много ме е яд, че точно това което искам нито е намалено, нито го хваща код...и само проверявам да не се изчерпи....Confused
Виж целия пост
# 148
На мен не ми дава да ползвам натрупаните точки, за намалените продукти.
Вероятно защото продуктите вече са намалени с поне 50%.
И аз пуснах:
Един пуловер, защото ми трябва този цвят:
https://answear.bg/p/pamuchen-pulover-g-star-raw-damski-v-kafyav … iya-s-polo-841559
И тениска
https://answear.bg/p/pamuchna-teniska-guess-v-sinyo-955964

Пишете какво поръчвате, моля!
Виж целия пост
# 149
Аз поръчвам доста често, но предимно за детето, та не знам дали ще е интересно и полезно за темата. Ето все пак един бранд, от който сме много доволни, финландски е, супер подходящо за мокрото и студено време, което предстои и у нас:
https://answear.bg/m/reima/za-detsa
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия