Пазаруване от answear.bg - Тема 3

  • 93 905
  • 790
# 150
Аз поръчах жилетка с коприна на Guess, излезе ми 89.90 лв (намаление и точки)
https://answear.bg/p/zhiletka-s-koprina-guess-v-cherno-1042474
Много се надявам да ми стане, поръчах Л размер, но сякаш са им все умалени, все вталени и.... дано ми стане.
И този колан на Tommy Hilfiger, естествена кожа, че имам нужда и се оказа, че точно черен нямам, излезе ми 64.90 лв.
https://answear.bg/p/kozhen-kolan-tommy-hilfiger-damski-v-cherno-1126990
Виж целия пост
# 151
Чудя се на едни сандали Vagabond, май не съм ги виждала на толкова ниска цена до сега.
Нямам опит с тази марка.
Качествена ли е, отговаря ли размера?
Виж целия пост
# 152
Има ли код за допълнителни 10 % ?
Виж целия пост
# 153
Аз поръчвам доста често, но предимно за детето, та не знам дали ще е интересно и полезно за темата. Ето все пак един бранд, от който сме много доволни, финландски е, супер подходящо за мокрото и студено време, което предстои и у нас:
https://answear.bg/m/reima/za-detsa

Много добра марка, обаче размерите се изчерпват много бързо. Едно яке за ски дори не разбрах кога се изчерпи напълно, панталон за ски - останал е размер, който ще стане на дъщеря ми след 2-3 години Disappointed Relieved Другите цветове или не ѝ харесват, или са ѝ големи.
Виж целия пост
# 154
Чудя се на едни сандали Vagabond, май не съм ги виждала на толкова ниска цена до сега.
Нямам опит с тази марка.
Качествена ли е, отговаря ли размера?
Имам сандали и сникърси  от 2,3 години, според мен са много качествени! Но ни са от answer.
От Answer имам само 1 рокля от лятото на Calvin Klein.
Отдавна искам обувки на patrizia pepe, само в този сайт ги има, но цената вместо да падне, тя нараства и така и не съм поръчала...
Виж целия пост
# 155
Някоя дама да има код за намалени?
Виж целия пост
# 156
Имам за ненамалени - 90623E3D677
Виж целия пост
# 157
Чудя се на едни сандали Vagabond, май не съм ги виждала на толкова ниска цена до сега.
Нямам опит с тази марка.
Качествена ли е, отговаря ли размера?
Отдавна искам обувки на patrizia pepe, само в този сайт ги има, но цената вместо да падне, тя нараства и така и не съм поръчала...
Виж тук. Може да имаш невероятен късмет!
Скрит текст:
Имам чанта от там. Много съм доволна.
Дойде с всички съпътстващи "карти", всеки детайл отделно опакован, да не изброявам.
https://goldlabel.bg/bg/obuvki
Виж целия пост
# 158
Привет група, търся код за отстъпка от answear.bg 🌞
Виж целия пост
# 159
Някой да има код за -25 процента за ненамалени? Имам да купувам подарък за 700 лв и ще се радвам да го взема на по-добра цена 🙂
Виж целия пост
# 160
Някой да има код за -25 процента за ненамалени? Имам да купувам подарък за 700 лв и ще се радвам да го взема на по-добра цена 🙂

Този мога да предложа:

-20%

Кодът е валиден за ненамалени артикули и важи до: 30/11/2023,така че побързай!
Правила и условия за кодове за отстъпка тук

960DB3

Също този пробвай за 25 - BGF2309
Виж целия пост
# 161
Благодаря. Тези за -25 от картончетата са изтекли.
Виж целия пост
# 162
Някой взимал ли си е нещо на sorel, да сподели как вървят размерите? Има много симпатични модели за зимата и изглеждат топли.

https://answear.bg/p/velureni-obuvki-sorel-explorer-next-joan-wp … 058871242-1113553
Виж целия пост
# 163
Страхотни са Sorel, много топли и качествени обувки. Вземала съм на децата, отговарят си на номерата.
Виж целия пост
# 164
В сайта, при доста артикули пише Black friday, очаквайте скоро. Дали това скоро ще е в понеделник или в петък, някой дали знае? И все още се чудя защо не направят всичко в един ден, а цял месец трябва да следим 😄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия