Пазаруване от answear.bg - Тема 3

  • 93 890
  • 790
# 540
някой има ли тези обувки?

https://answear.bg/p/kozheni-ketsove-converse-chuck-taylor-all-s … 15519deb19fac9f13

моля да ми кажете  за  37 номер колко ес телката- писах им, никакъв отговор вече една седмица.
Виж целия пост
# 541
Deathcrush, имам подобен Converse със същата подметка. Умален е модела. Аз нося 38 по принцип,но си купих от тези 39. По етикет и в обувката 39 номер е с р-р стелка 24,5 см. Ако носите 37 номер, вземете 38.
Виж целия пост
# 542
Някой отказвал ли е поръчка преди да е подготвена за изпращане? Има ли такава опция и от къде?
Виж целия пост
# 543
Благодаря. Тогава ще действам и аз и ще споделя развитието на казуса.
Тази седмица ми върнаха парите по сметката.
Виж целия пост
# 544
alisonparker поръчка може да се откаже директно, до 1-2 мин след като сте я направили. После тази опция изчезва.
Вариянта остава да я откажете, когато дойде. Няма проблем - отказвала съм по този начин.
Виж целия пост
# 545
Здравейте,
за първи път поръчвам от този сайт,но попаднах в измамен кръговъртеж.Искам да върна поръчка на стойност 60 лв и не мога.Защото от Спиди ми искат номер на товарителница,а от сайта служител на развален български ми обясни,че тя е за безплатно връщане.А на служителите от Спиди от сайта им забранили да взимат пратки без този номер.Как връщате пратки на стойност под 109.99 лв?За мен това е измамна схема,като всичко е в ущърб на потребителите за увеличаване продажбите на сайта с цел печалба.
Виж целия пост
# 546
Здравейте,
за първи път поръчвам от този сайт,но попаднах в измамен кръговъртеж.Искам да върна поръчка на стойност 60 лв и не мога.Защото от Спиди ми искат номер на товарителница,а от сайта служител на развален български ми обясни,че тя е за безплатно връщане.А на служителите от Спиди от сайта им забранили да взимат пратки без този номер.Как връщате пратки на стойност под 109.99 лв?За мен това е измамна схема,като всичко е в ущърб на потребителите за увеличаване продажбите на сайта с цел печалба.
Ясно си е написано,но кой да чети.
Виж целия пост
# 547
Здравейте,
за първи път поръчвам от този сайт,но попаднах в измамен кръговъртеж.Искам да върна поръчка на стойност 60 лв и не мога.Защото от Спиди ми искат номер на товарителница,а от сайта служител на развален български ми обясни,че тя е за безплатно връщане.А на служителите от Спиди от сайта им забранили да взимат пратки без този номер.Как връщате пратки на стойност под 109.99 лв?За мен това е измамна схема,като всичко е в ущърб на потребителите за увеличаване продажбите на сайта с цел печалба.
Ясно си е написано,но кой да чети.
Явно Вие не четете какво пиша и обяснявам.Всичко това е направено.
Служител се свърза с мен.за да ми каже че са информирали  Спиди.Ще чакам развръзка.
Виж целия пост
# 548
Няма как answear да ви дадат товарителница или номер - като отидете в спиди процедирате както за всяка нова пратка която пращате с тях. Служителят ви генерира товарителница с вас като подател и фирмата за получател. Имаше опция да пратите до офис така че да платите възможно най-ниска такса за куриерската услуга.
Пак ли не сме разбрали?
Виж целия пост
# 549
Ансуеър малко ме дразнят с Черния петък ( не само те). Да , има намаления. Обаче на някои цената става по-ниска от сегашната намалена, когато са на редовна цена и ползваш код за 20 % за ненамалени продукти.
Т. е сега са намалени, но с по-малко от 20 %, дори и да ползваш 5-те допълнителни процента, които дават с код BF в приложението , пак цената е намалена с по-малко от 20 %.
Примерно едното нещо, което съм харесала, сега с намаленията ще дойде на цена 100.60 лв, а ако е на редовна цена и ползвам кода за 20% то цената ще бъде: 95.92 лв.
За Черен петък очаквах на всичко да има повече от 20 % намаление, а не само на избрани неща.
Виж целия пост
# 550
Няма как answear да ви дадат товарителница или номер - като отидете в спиди процедирате както за всяка нова пратка която пращате с тях. Служителят ви генерира товарителница с вас като подател и фирмата за получател. Имаше опция да пратите до офис така че да платите възможно най-ниска такса за куриерската услуга.
Пак ли не сме разбрали?
Пак не сте разбрали.Спиди отказва да вземе пратката,защото иска електронно заявление.А това няма как да го направя,защото пратката е по д 109.99 лв и връщането става само с формуляря на хартия от кашона.Това ми обясни и служител на сайта.
Виж целия пост
# 551
Т.е. спиди отказват да вземат пратка от вас до фирма, за която пратка си плащате така ли?
Виж целия пост
# 552
Т.е. спиди отказват да вземат пратка от вас до фирма, за която пратка си плащате така ли?
Абсолютно.Затова звънях на сайта,защото бях изумена .

Днес преди обеда ми отиде в разговори,и-мейли,писане.А съм и на работа.Най-накрая Спиди са приели пратката.Силно се надявам да е след комуникацията и уверенията на служителката от сайта.Сега ще си чакам парите обратно.Приключих с този сайт.За Спиди ще си помисля.
Виж целия пост
# 553
Някой дали има излишен код за ненамалени?
Ще съм благодарна да ми прати, ако няма да го ползва, че харесах едни маратонки ама имат само -10 отстъпка.
Виж целия пост
# 554
Някой дали има излишен код за ненамалени?
Ще съм благодарна да ми прати, ако няма да го ползва, че харесах едни маратонки ама имат само -10 отстъпка.
Бях ги написала в темата за кодове/ваучери и може и вече да са използвани, но и тук ги слагам.
PDN78D7B2
PDN41C273
PDN39493B
1110244D85B7
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия