Пазаруване от answear.bg - Тема 3

  • 93 886
  • 790
# 555
И от мен няколко:
PDNA24C9B
PDN5E2E6F
11102499FE0A
PDN6EEAB8
Виж целия пост
# 556
Здравейте,

От години поръчвам от answear и съм доволна, но последната ми поръчка удари дъното!
Поръчах боти на Лагерфелд, които дойдоха в бяла картонена кутия, бяла хартия и ИЗНЕНАДА - обувките БЕЗ стелки.. Никакъв етикет, никаква индикация, че това не е фалшименто от Одрин или крадени..Случвало ли се е на някой друг така да си получи пратката?!?! Аз съм в потрес, наистина и още понеделник ги връщам ( пристигнаха днес)….
Виж целия пост
# 557
Под "без стелки" имате предвид стелките на самите обувки (т.е не може да се носят така) или пълнежа, който обичайно се слага вътре?
Явно са връщани, но ако нямат стелки си е голям гаф, направо рекламация пускайте.
Виж целия пост
# 558
Под "без стелки" имате предвид стелките на самите обувки (т.е не може да се носят така) или пълнежа, който обичайно се слага вътре?
Явно са връщани, но ако нямат стелки си е голям гаф, направо рекламация пускайте.

Не се бях сетила, че може и да са връщани, без кутия и т.н… Ама поне някой де гледа какво изпраща...

Иначе за стелките - абсолютно не може да се носят така. То е дъното на самата подметка - твърдо… много твърдо и неудобно. Имам обувки, които са като с “вградена стелка”, но няма нищо общо. Мога да снимам, между другото, но не исках да спамя излишно. Аз направо пощурях и им писах чрез формата за контакт в приложението. Продължавам да се съмнявам, че са фалшиви, но пък това с връщането също звучи логично..
Виж целия пост
# 559
Съмнява се да са фалшиви. Това са големи сайтове, работещи с много брандове. Писала съм преди много време, в началото на темите тук имаше спор за някакви TH продукти, потребителка твърдеше, че не са оригинални. Понеже много поръчвам тази марка, изпратих запитване на Tommy Hilfiger да ми потвърдят дали наистина оригиналните им стоки се продават на този сайт. За моя изненада ми отговориха и потвърдиха, че сайтът е официален техен представител. Някъде в предните теми бях пуснала скрийн.

За мен стоките са оригинални, имам вече много поръчки. В случая сигурно става дума за върната пратка, която е била в повредена кутия. Обаче защо някой ще краде стелките, направо не мога да се сетя. Много странен случай. В абаут ю съм чела за доста случай на заменени маркови обувки- поръчват маркови, връщат други. Но там масово не проверяват върнатите стоки и вечно има оплаквания. Вчера в темата им видях снимка на ужасно мръсни, видимо носени обувки, изпратени към потребителка. Днес пък друга потребителка пише за получена рокля с котешки косми.

За answer ми се струва, че повече се стараят и преглеждат върнатата стока. Не съм имала гафове, но веднъж и аз получих обувки в бяла кутия. Бяха си съвсем ОК, явно оригиналната кутия се е повредила или не е била върната.
Виж целия пост
# 560
Съмнява се да са фалшиви. Това са големи сайтове, работещи с много брандове. Писала съм преди много време, в началото на темите тук имаше спор за някакви TH продукти, потребителка твърдеше, че не са оригинални. Понеже много поръчвам тази марка, изпратих запитване на Tommy Hilfiger да ми потвърдят дали наистина оригиналните им стоки се продават на този сайт. За моя изненада ми отговориха и потвърдиха, че сайтът е официален техен представител. Някъде в предните теми бях пуснала скрийн.

За мен стоките са оригинални, имам вече много поръчки. В случая сигурно става дума за върната пратка, която е била в повредена кутия. Обаче защо някой ще краде стелките, направо не мога да се сетя. Много странен случай. В абаут ю съм чела за доста случай на заменени маркови обувки- поръчват маркови, връщат други. Но там масово не проверяват върнатите стоки и вечно има оплаквания. Вчера в темата им видях снимка на ужасно мръсни, видимо носени обувки, изпратени към потребителка. Днес пък друга потребителка пише за получена рокля с котешки косми.

За answer ми се струва, че повече се стараят и преглеждат върнатата стока. Не съм имала гафове, но веднъж и аз получих обувки в бяла кутия. Бяха си съвсем ОК, явно оригиналната кутия се е повредила или не е била върната.

В ebay се продават маркови кутии, примерно кутия на ugg- сове, цена около 20 евро Rolling Eyes
Виж целия пост
# 561
Е, то и "маркови" UGG се продават там, но тук случаят, доколкото разбирам, е различен. Дамата е получила обувките си в бяла кутия, а не "маркова" такава.
Виж целия пост
# 562
От абаут ю съм полечавала редовно само в кафеви кутии(техните)още си носим обувките.Не съм се и усъмнила да си фалшиви.От немския ибей имам окола 10чифта курени обувки.Само едни не отидоха на проверка.Всимки други ги пращаха за някаква индификация за автентичност и след това идваха към мен.Само на тези пазя скриншот да видите за какво става въпрос
Скрит текст:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 563
Явно са връщани обувки, вече клоня съвсем към тази теория, но пък на кой наистина му трябват стелки само?! Имаше два дълги конеца вътре, точно като на скъсано.. Та явно са дърпани, но пък не ги ли преглеждат в склада всеки път при връщане, за Бога… Или да гледат какво изпращат.
Виж целия пост
# 564
Дългите конци вероятно са от това, че обувката е шита. При много обувки/ маратонки е така. Когато оригиналната кутия е повредена изпращат в обикновена транспортна кутия /не визирам само Ансър/. Проблемът е в липсващите стелки. Върнете ги.
Виж целия пост
# 565
Здравейте, дали имате какъвто и да е код за намалени продукти?
Виж целия пост
# 566
Колко време отнема след "одобрено връщане "да върнат парите горе долу?
Виж целия пост
# 567
В момента 10 дена до 14.(вчера имах върнати пари)
Иначе наскоро след 1 месец ми върнаха парите.
Виж целия пост
# 568
Здравейте. Прегледах назад няколко страници от темата и видях, че последните 1-2 месеца доста потребители са имали проблеми с връщането с много бавна или липсваща реакция. Това още ли е така, предполагам покрай черен петък е повече лудница. Харесах няколко модела боти в различни сайтове. Много се колебая дали да поръчам едни от Ансуеар и едни от обувки.бг и да върна едните след като ги пробвам. НО като чета за  тези казуси откровено се притеснявам.
Също валидно ли е последно написаното на сайта безплатно връщане над 110лв?
Виж целия пост
# 569
Моята поръчка беше 120 лв, връщането беше безплатно и наистина бързо се случи. След одобрението на другия ден вече ми бяха превели парите. На 15-ти предадох на Спиди пратката, на 21 имах превод. 🙂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия