Пазаруване от answear.bg - Тема 3

  • 93 877
  • 790
# 615
За Фурлата от БС, предполагам, че става въпрос за това https://bg-mam.ma/p/1694145/48929920
На мен Пинко-то от снимката ми изглежда съвсем легитимна.
Виж целия пост
# 616
И на мен Пинко чантата ми изглежда напълно наред. Когато я получихте, беше ли с опакована. Имаше ли премахнат опаковачен материал ?
Виж целия пост
# 617
Имам портфейл Pinko от Answear. Нито за момент не съм се съмнявала, че е оригинал.
За мен чантата си е съвсем ОК.
Виж целия пост
# 618
Не разбрах от къде проверявайте пинкото, къде отзад?
Защото и аз имам от сайта, може би от преди 3 години, не знаех за този начин.
Всичко беше ок когато я получих, поне така ми изглежда, само кутията й не беше брандирана.
Виж целия пост
# 619
Не разбрах от къде проверявайте пинкото, къде отзад?
Защото и аз имам от сайта, може би от преди 3 години, не знаех за този начин.
Всичко беше ок когато я получих, поне така ми изглежда, само кутията й не беше брандирана.

Чипът е в бродираното лого.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 620
Не разбрах от къде проверявайте пинкото, къде отзад?
Защото и аз имам от сайта, може би от преди 3 години, не знаех за този начин.
Всичко беше ок когато я получих, поне така ми изглежда, само кутията й не беше брандирана.

Насочваш перпендукулярно горната част на телефона към логото отзад - излиза снимка на съответния модел и изписва дали е оригинал.
Виж целия пост
# 621
Благодаря Ви момичета!
Уж разбрах, ама пак не успях.
Но синът ми помогна, и да оригинална е. Не знам дали има значение, че е от преди там колко години, но за да проработи, трябва да си сложа телефона легнал върху задните птички и в сайта с червено пише или май беше на червен фон, че е оригинална.
Пиша го, защото не ставаше без да легне телефонът върху птичките.
Виж целия пост
# 622
Благодаря Ви момичета!
Уж разбрах, ама пак не успях.
Но синът ми помогна, и да оригинална е. Не знам дали има значение, че е от преди там колко години, но за да проработи, трябва да си сложа телефона легнал върху задните птички и в сайта с червено пише или май беше на червен фон, че е оригинална.
Пиша го, защото не ставаше без да легне телефонът върху птичките.
В кой сайт, официалния на Пинко ли?? Може ли линк, ако ти е удобно??
Виж целия пост
# 623
когато телефонът разчете логото (в което има QR код) ще се появи тогава линк и ще го отворите.
Виж целия пост
# 624
Не знам дали има значение, че е от преди там колко години, но за да проработи, трябва да си сложа телефона легнал върху задните птички и в сайта с червено пише или май беше на червен фон, че е оригинална.
Пиша го, защото не ставаше без да легне телефонът върху птичките.

Явно зависи от модела на телефона.
Виж целия пост
# 625
Здравейте! За първи път ми се случва, пратката ми не се побирала в кутия на изибокс. Сега я пренасочих към адрес, да очаквам ли утре да дойде със Сеймдей( като знам колко са бавни), или по- скоро не?
Виж целия пост
# 626
Момичета, харесала съм си часовник Tous, марката не ми е позната. Т. Е. Знам я само по име, не съм имало нищо тяхно. Някой има ли впечатления от часовниците им? Имат повече чанти и портмонета в сайта на Answear, отколкото часовници.
Виж целия пост
# 627
Здравейте! За първи път ми се случва, пратката ми не се побирала в кутия на изибокс. Сега я пренасочих към адрес, да очаквам ли утре да дойде със Сеймдей( като знам колко са бавни), или по- скоро не?
По скоро, не! Изключително неприятно впечатление оставиха у мен.
Виж целия пост
# 628
Оф и аз съм с лоши впечатления. Колко жалко, беше подарък за Коледа…
Виж целия пост
# 629
Код Happy хваща и на намалени (ако са от секцията). Поръчах:
Поредният сутиен от серията, но не мога да се спра, вече 3-ти Simple Smile Никога не съм носила нещо толкова удобно и същевременно оформящо:
https://answear.bg/p/sutien-womensecret-seamless-1-v-bezhovo-s-i … n-5108601-1355447

Риза, ще я видим наживо, на снимка много ми харесва с този елемент на ръкавите:
https://answear.bg/p/riza-answear-lab-damska-v-byalo-sas-svobodn … eska-yaka-1435832

Пуловери, които намалих допълнително с кода:
https://answear.bg/p/valnen-pulover-g-star-raw-damski-v-bezhovo- … ya-s-polo-1136510

и този, но вече не е наличен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия