Пазаруване от answear.bg - Тема 3

  • 93 875
  • 790
# 630
Тези сутиени са за голям бюст, нали?
Виж целия пост
# 631
Не знам какво имате предвид да са за тях. На практика са сутиен тип-потниче, просто материята е хем много мека и удобна, няма телове, тегели, супер приятна е, като едновременно е стягаща/леко повдигаща и моят бюст изглежда супер в тях (средно-голям е). Имам подобни модели от памук, пак са удобни, но го няма леко стягащият/повдигащ ефект.

ПП. Преди седмица ходих в МОЛ-а и ги нямаше в магазина. Май са ги прибрали по намаленията.
Виж целия пост
# 632
Ами Simple Smile имам предвид, че стои добре и оформя подобен тип бюст, като на манекена, докато при малък би сплескал още и няма са има ефект и удобство.
Виж целия пост
# 633
За много години, дами!
Живи и здрави, и успешни покупки!
Имаше преди време код за 10%, който важеше за вече намалени продукти- ACAD и после цифри, които не помня.
Моля, ако се сеща някой да го сподели.
Давам код 20% за ненамалени на ЛС.
Виж целия пост
# 634
При мен има запаметен стар този ACA1C6E5B, но в момента не е актуален.

Получих мейл за промяна в Answear club, свързана с отстъпките за клубни клиенти:
Answear Club Silver: в рамките на този праг клиентът ще има право на отстъпка
до 10% от първоначалната цена на стоката;
 Answear Club Gold: в рамките на този праг Клиентът ще има право на отстъпка
до 15% от първоначалната цена на стоката;
 Answear Club Platinum: в рамките на този праг клиентът ще има право на
отстъпка до 20% от първоначалната цена на стоката;

за получаване на Отстъпка по Answear Club Silver стойността на покупката на
Клиента трябва да надвишава 460 лв,
 за получаване на Отстъпка по Answear Club Gold стойността на покупката на
Клиента трябва да надвишава 2 300 лв,
 за получаване на Отстъпка по Answear Club Platinum стойността на покупката на
Клиента трябва да надвишава 4 600 лв.

Отстъпката ще бъде изчислена автоматично от първоначалната цена на Стоките в
пазарската кошница на Клиента. Магазинът ще информира Клиента за достигане на
стойността на покупката на Клиента, която отговаря на изискванията за по-висока
отстъпка.

Обаче не виждам къде да проверя в коя категория попадам.

ПП. Добавих едни обувки за 300лв за проба, намали ми 60лв автоматично, допускам че съм на 20%. Все пак очаквам някъде да изпишат статус на профила.
Виж целия пост
# 635
И аз получих такъв имейл, и аз се чудя къде да си проверя категорията Wink
Виж целия пост
# 636
Здравейте, не съм поръчвала от над година, сега реших да възобновя това и ми дава доставка около 9 лв.
По принцип така ли е? Не беше ли безплатна преди време?
Покупките в кошницата са за над 100 лв.
Виж целия пост
# 637
Здравейте, не съм поръчвала от над година, сега реших да възобновя това и ми дава доставка около 9 лв.
По принцип така ли е? Не беше ли безплатна преди време?
Покупките в кошницата са за над 100 лв.

Безплатната доставка е за 110 лв. нагоре.
Виж целия пост
# 638
Здравейте, не съм поръчвала от над година, сега реших да възобновя това и ми дава доставка около 9 лв.
По принцип така ли е? Не беше ли безплатна преди време?
Покупките в кошницата са за над 100 лв.

Безплатната доставка е за 110 лв. нагоре.
116 ми е, затова се изненадах…
Виж целия пост
# 639
Да не е 116 с включена доставка (т.е без нея да пада под 110)?
Виж целия пост
# 640
Да не е 116 с включена доставка (т.е без нея да пада под 110)?
Правa си, сега видях, 106 лв е без доставката.
Виж целия пост
# 641
Здравейте, влизам с въпрос - поръчах обувки, мерих, струвах по таблицата с размери, поръчах номер, който ми е огромен, върнах го и сглупих, че поръчах отново този път 2 номера по-малки. Тези са ми съвсем точни, но дотам по крака, че при разхождане вкъщи усещам, че може би няма да ми е комфортно да ходя с тях. Искам да си поръчам средния номер между двата и да преценя кои да оставя, но още не са ми върнали парите за първите и се чудя да не стане в крайна сметка така, че да съм с 3 поредни номера у дома. Като хич не са евтини обувките. Та, накратко въпросът ми е, не би трябвало да има проблем с връщането на парите, ако посочената причина е неточен размер, нали?
Виж целия пост
# 642
Здравейте, влизам с въпрос - поръчах обувки, мерих, струвах по таблицата с размери, поръчах номер, който ми е огромен, върнах го и сглупих, че поръчах отново този път 2 номера по-малки. Тези са ми съвсем точни, но дотам по крака, че при разхождане вкъщи усещам, че може би няма да ми е комфортно да ходя с тях. Искам да си поръчам средния номер между двата и да преценя кои да оставя, но още не са ми върнали парите за първите и се чудя да не стане в крайна сметка така, че да съм с 3 поредни номера у дома. Като хич не са евтини обувките. Та, накратко въпросът ми е, не би трябвало да има проблем с връщането на парите, ако посочената причина е неточен размер, нали?
От години съм им клиент и доста връщам. Винаги съм си получавала парите, независимо от начина на плащане - с карта или наложен платеж.Не се е налагало да ги търся за възстановяване на сумата. Като е по-спокойно около 10 дни след получаване обратно на пратката, по време на намаления след 14 дни. Коректни са. Причината за връщане не е от значение.По номера на товарителницата на куриера следете си кога е получена обратно при тях.
Виж целия пост
# 643
Здравейте, редовно си поръчвам от Answear и то с куриер Спиди. Този път обаче видях, че или трябва да е Еконт и то до адрес или автомат на Спиди….
Аз ли нещо съм пропуснала и има ли начин да се поръча със Спиди до офис?
Виж целия пост
# 644
Да, няма вече възможност до офис на куриер, и аз останах изненадана по Коледа. Вкарана е обаче опция easybox, което за мен лично е улеснение
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия