КАУФЛАНД - тема 67

  • 64 207
  • 781
# 225
Севда, от Л купих едро черно грозде с продълговати грозчета. За него пиша. Беше много хубаво! В Кауфланд не съм виждала този сорт /за рази седмица коментирам /.
Виж целия пост
# 226
Севда, от Л купих едро черно грозде с продълговати грозчета. За него пиша. Беше много хубаво! В Кауфланд не съм виждала този сорт /за рази седмица коментирам /.
Това е от Лидл
Виж целия пост
# 227
Севда, от Л купих едро черно грозде с продълговати грозчета. За него пиша. Беше много хубаво! В Кауфланд не съм виждала този сорт /за рази седмица коментирам /.
Това е от Лидл


Точно това!  Много беше хубаво! Съжалявам, че не купих повече. За съжаление, от Кауфканд взех две кутии черно грозде. Едната ей така до стои.
Виж целия пост
# 228
Страхотно е гроздето при нас.
Виж целия пост
# 229
За втори път ми мухляса пъпеш… На открито, проветриво място го държах.
От думите ви оставам с впечатление, че плодът не е консумиран веднага след закупуването му, а след доста дълъг период. Ако това е така, то намеците ви, че  Кауфланд  продава мухлясала стока са безпочвени.
Виж целия пост
# 230
У нас мухляса пъпеш от Лидл, защото стоя 3-4 дни на стайна температура. Не е виновен магазинът.
Виж целия пост
# 231
За тези които са от Димитровград, по случай празника на града има купон за тези бонбони и цената им е 2,50лв за брой
Виж целия пост
# 232
Севда, от Л купих едро черно грозде с продълговати грозчета. За него пиша. Беше много хубаво! В Кауфланд не съм виждала този сорт /за рази седмица коментирам /.
Това е от Лидл


Сортът е Велика. Много го харесвам и аз.
Виж целия пост
# 233
Бонбоните pergale са уникални.
Кутията после я ползвам за подправки Joy
Виж целия пост
# 234
За втори път ми мухляса пъпеш… На открито, проветриво място го държах.
От думите ви оставам с впечатление, че плодът не е консумиран веднага след закупуването му, а след доста дълъг период. Ако това е така, то намеците ви, че  Кауфланд  продава мухлясала стока са безпочвени.

Не съм обвинила Кауфланд, нито Лидл!
Двата пъпеша са консумирани 1-2 дни след закупуване. Всъщност с пъпеша от Лидл не се стигна до консумация, защото отиде директно в коша.
Виж целия пост
# 235
Някой да има отзиви за ръчния чопър на Брио?
Виж целия пост
# 236
Някой да има отзиви за ръчния чопър на Брио?

Харесва ми, а и съм чела само позитивни отзиви за този продукт. Аз вчера купих няколко за мен и близките ми.
Виж целия пост
# 237
От вчера не мога да си вляза в профила. Само при мен ли е проблема?
Виж целия пост
# 238
Аз пък с купоните имам проблем. Активирах купона за кисело мляко.
Само едно мляко се е намалило в цялата сметка и то вече намалено, та с купона още се е намалило.
Мляко на редовна цена си е останало на редовна цена.
Виж целия пост
# 239
У нас мухляса пъпеш от Лидл, защото стоя 3-4 дни на стайна температура. Не е виновен магазинът.

У нас срязаните вече  диня и пъпеш се съхраняват в хладилника, покрити със стреч фолио. Тъй като не обичам/не ям пъпеш, ММ купува малки и все го ръгам да го изяжда по с време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия