Откъде да купя инвестиционно злато?

  • 89 036
  • 621
# 330
Плащах по банка, на място я взех и само приемно- предавателен протокол ми дадоха, без касова.
Виж целия пост
# 331
Фирмите, като си плащат непрекъснато, да не би да издават касов бон? Банковото бордеро е достатъчен документ, касов бон само при плащане в брой.
Виж целия пост
# 332
Благодаря  ви много! Да, на фактурата пише по банков път, че е плащането! Simple Smile
Виж целия пост
# 333
Трябва ли да се пази документът за покупка ?
Виж целия пост
# 334
Трябва ли да се пази документът за покупка ?


Задължително. Без него при продажба ще ти обложат цялата сума. Да не говорим при наследяване и други.
Виж целия пост
# 335
Лелеее и сега какво правим?
Виж целия пост
# 336
Обади им се и поискай дубликат. Кога си ги взимала?
Виж целия пост
# 337
през годините и от различни места , ама не са някакви количества , разни грамчета , обаче все пак.

Примерно, миналия месец си взех едно холограмно кюлче на Argor-Heraeus, щото ми хареса.
Ама бележките изхвърлих. Сега и да искам , кой ще ми издава, нали вече са ми издали веднъж.
Виж целия пост
# 338
По имейли не са ли ти пращали фактури?
Организирай се и се пробвай да се свържеш с тях да си поискаш
Виж целия пост
# 339
Инвестиционното злато в повечето случаи означава виртуално. Вижте в БНБ как е описано за инвестиционното злато.
Пълни глупости. Инвестиционно злато означава злато 24 карата (99.9%), а не бижутерско 14 карата (което я е 14 я по-малко). Виртуално инвестиционно злато е обещание, че парите ти са вложени в злато, но дали е така никой не може да провери. 1000 инвеститори с "инвестиционно злато" имат примерно по 1кг. На теория посредникът трябва да има 1000кг злато. На практика може да има 20кг - всеки, който евентуално дойде да се увери, че му пазят златото вижда 20кг и му казват "ей тук е и твоето". Откъде да знае, че трябва да са 1000.
Виж целия пост
# 340
Инвестиционното злато в повечето случаи означава виртуално. Вижте в БНБ как е описано за инвестиционното злато.
Пълни глупости. Инвестиционно злато означава злато 24 карата (99.9%), а не бижутерско 14 карата (което я е 14 я по-малко). Виртуално инвестиционно злато е обещание, че парите ти са вложени в злато, но дали е така никой не може да провери. 1000 инвеститори с "инвестиционно злато" имат примерно по 1кг. На теория посредникът трябва да има 1000кг злато. На практика може да има 20кг - всеки, който евентуално дойде да се увери, че му пазят златото вижда 20кг и му казват "ей тук е и твоето". Откъде да знае, че трябва да са 1000.
Кой ще вложи парите си във виртуално инвестиционно злато като може в инвестиционно злато?
Виж целия пост
# 341
Всеки, който иска делим актив, удобен за активна търговия и спекулации, без да се занимава със сейфове и застраховки..
Виж целия пост
# 342
Всеки, който иска делим актив, удобен за активна търговия и спекулации, без да се занимава със сейфове и застраховки..

Който иска това има акции, облигации, дялове. Но когато търси диверсификация иска и нещо различно, а не същото.
Виж целия пост
# 343
Всеки, който иска делим актив, удобен за активна търговия и спекулации, без да се занимава със сейфове и застраховки..

Може ли повече инфо?
Някъде има уловка и голам риск... така ми се струва.
За виртуално инвестиционно злато за първи път чувам, признавам си.
Виж целия пост
# 344
Виртуално инвестиционно злато за мен означава да дам на някого едни мои пари срещу обещание, което надали ще изпълни.
По същата логика мога да му ги дам и срещу запис на заповед или разписка и да вярвам, че при спешна нужда ще ми ги върне с печалба.
За мен идеята на инвестиционното злато е да разполагам със сигурно и бързо ликвидно средство, което при необходимост мога да сложа в джоба си и да разчитам на сигурност. Няма да споменавам хипотези, но може да се сетите поне няколко предполагам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия