Смешки от форума - 41

  • 85 618
  • 735
# 240
За блокове на мен ми е странно, че и по селата има. В днешно време. Там където е имало цехове и индустрия, работниците е трябвало да живеят някъде. Та блокове се строят най-лесно и на най-малко площ е можело да настанят повече семейства.
Виж целия пост
# 241
То пък голямата гордост да живееш в град с блокове Rolling Eyes
Виж целия пост
# 242
Цитат
Моят малкият син (почти на 7) днес ми каза, че като почина, щял да получи парите ми и да си купи Ферари! И ме пита “колко пари имаш, имаш ли 10 000?”  Викам “не, 1000 имам”. “Е, значи още малко трябва да посъбереш!” 🤣
Виж целия пост
# 243
За Ферари ще и се наложи да поживее до 558 години.
Виж целия пост
# 244
Цитат
Моят малкият син (почти на 7) днес ми каза, че като почина, щял да получи парите ми и да си купи Ферари! И ме пита “колко пари имаш, имаш ли 10 000?”  Викам “не, 1000 имам”. “Е, значи още малко трябва да посъбереш!” 🤣
Не ми е смешно....
Виж целия пост
# 245
За Ферари ще и се наложи да поживее до 558 години.

Може да е втора ръка, с газова уредба даже Wink
Виж целия пост
# 246
Цитат
Моят малкият син (почти на 7) днес ми каза, че като почина, щял да получи парите ми и да си купи Ферари! И ме пита “колко пари имаш, имаш ли 10 000?”  Викам “не, 1000 имам”. “Е, значи още малко трябва да посъбереш!” 🤣
Не ми е смешно....
Не само не ми е смешно,ами си ми е направо тъжно...
Виж целия пост
# 247
А аз се посмях от сърце, на тази възраст и моят такива ги ръсеше. Сега често го разказвам, а него го е срам.
Виж целия пост
# 248
Малките деца не си дават сметка какво точно казват. За тях смъртта не е същото нещо като за нас. Моят запъртък също ми е казвал нещо подобно. Без завещанието.
Виж целия пост
# 249
О да , между 4 и 7 години са извор на случайни изказвания. Яд ме е , че не записвах.
Виж целия пост
# 250
Цитат
Само се записвам в темата с лично наблюдение, че системата се връща в момента към нормалното си състояние, а именно - една част от работещите в нея, и лекари и друг персонал, напълно да не ги интересува с човешки същества ли работят, или с тухли.
Объркаха медицината с архитектурата по темата ковид.
Виж целия пост
# 251
И за това ли вече трябва специални указания?
Цитат
Как и с какво почиствате такъв тип перваз?
Трупат прах
Виж целия пост
# 252
И за това ли вече трябва специални указания?
Цитат
Как и с какво почиствате такъв тип перваз?
Трупат прах

Е нали вече има някакви препарати, които уж не позволяват да се трупа толкова прах Grinning В отчаянието си и аз се вързах на тоя търговски трик Joy
Виж целия пост
# 253
Рекламата е голяма работа!
Виж целия пост
# 254
Цитат
Както се подразбира по от горе
Мъжа ми казва че не му е приятно така докато съм бременна, притеснява се да стане някакъв проблем и така на татък, при някоя от вас става ли така 😊✌🏽

На татък, на татък Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия