Лидл 178 - септемврийско-октомврийски вълнения

  • 128 403
  • 1 434
# 195
Ходих вчера за термодънки за тийна. Макар да беше обед бяха останали в нашия магазин само едни черни и едни сини 56ти  размер. Взех и двата без да направя сравнение на единия и другия  като размери. Вкъщи се оказа че синият е с етикет на 56 но е по-малък.  Днес отидох в друг магазин да върна малкия чифт и да потърся дали са им останали артикули с размер 56. Вече бях със сантиметър. От 5 чифта термодънки с етикет за размер  56 размер, три бяха със сгрешен етикет , а едните дори очевадно по-малки ( мисля че беше размер 50) . Затова внимавайте дали етикета отговаря на размера.
Виж целия пост
# 196
В Лидл може да се върне стока (храна), ако има странен вкус/мирис, нали? Май само от там ще си купуваме пак сирената.

Скрит текст:
Преди 10тина дни, сирене от К, вярно някакво измислена марка, ми надъхва на дарадонки. Не съм се занимавала да връщам, че вече не ми е удобен магазина. Онзи ден кашкавал от Б, хем на Белиса май беше - странен вкус на мента има, че и взехме 2 парчета. Питал мъжа ми - не можело да се върне, щом срока на годност не е изтекъл. 😣
Виж целия пост
# 197
Здравейте. Видях, ме предишни години е имало детски гащеризони за дъжд в Лидл. Кога ги пускат ориентировъчно?
Виж целия пост
# 198
Имало проблем с доставката на сиренето котидж. Това обясниха на клиентка, която питаше за него тази вечер.
Тази сутрин имаше доволно количество при нас (София Свобода)
Виж целия пост
# 199
Подарявам:
Скрит текст:










, както и всички седмични купони.
Купоните за крекерите, смутито и киндер десертчето са дадени.
Виж целия пост
# 200
Върнали са менюто с офертите.
Нехранителните ли имаш предвид?
Виж целия пост
# 201
Върнали са менюто с офертите.
Нехранителните ли имаш предвид?
В момента май са само нехранителни, но офертите са намаления с карта Лидл+ без да активираш купони. Например нощниците с къс ръкав по етикет са 10 лв, но като маркираш картата стават 7 лв. Преди имаше и хранителни неща, но не знам дали пак ще има.
Виж целия пост
# 202
Здравейте. Видях, ме предишни години е имало детски гащеризони за дъжд в Лидл. Кога ги пускат ориентировъчно?
   
По спомени май през октомври ги пускаха.
Но в момента видях, че са заредили в Пепко и Синсей.
Виж целия пост
# 203
Здравейте! Хубава ли е тоалетната хартия на familia, съмнително евтина чак? Аз ползвам само бялата. Дали има разлика?
Виж целия пост
# 204
Някой ползвал ли е въртящата се четка за коса? Работи ли?
Виж целия пост
# 205
Подарявам

Скрит текст:
Виж целия пост
# 206
Здравейте. Видях, ме предишни години е имало детски гащеризони за дъжд в Лидл. Кога ги пускат ориентировъчно?
   
По спомени май през октомври ги пускаха.
Но в момента видях, че са заредили в Пепко и Синсей.
Благодаря много! В Синсей не харесах, но утре ще видя в Пепко.
Виж целия пост
# 207
Имам въртяща четка от Лидл и съм много доволна. Не знам, каква се предлага в момента и дали е същата.
И в Пловдив вчера имаше зареден котидж и то доста. Не мога да разбера обаче, защо във всяко кашонче има максимум 3-4 лайт, другите стоят, само лайта обран. Ами явно се търси, да направят поне 50/50.
Гроздето без семки в найлон е отврат, много дебела люспа, киселее. Онзи ден взех и беше супер, вчера греда.
Майка онзи ден взе от тези термо дънки за татко и тя ги връща, защото се оказа, че е сгрешен етикета, та ако има останали, наистина ги огледайте внимателно.
Виж целия пост
# 208
Светещия глобус, който е на цена от 39,90 лв. Става ли за нещо или да не го взимам?
Виж целия пост
# 209
Става, защо да не става. Няма кой знае каква работа, че да не работи. За цената си е супер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия