Лидл 178 - септемврийско-октомврийски вълнения

  • 128 440
  • 1 434
# 1 365
Мики, благодаря за снимката.
Не са тези обаче.
Това от купона е сръбска бухта от картофи 4.99 редовна цена. И на снимката на купона на български има надпис върху опаковката.
 Тези от снимката са 3.49 сръбски бутерки.
Аз не мога да намеря тези от купона.
Виж целия пост
# 1 366
Аз мисля, че "бухтите" и бутерките са два различни продукта. И за двете май съм чела лоши мнения в съответната тема де...😉
П. П. Писали сме заедно с Марина.🙂
Виж целия пост
# 1 367
Повече не се лъжа да купувам тестени замразени сръбски продукти!
То най-вероятно няма нищо сръбско в тях, освен в българското наименование. За мен на външен вид са обикновени бутерки, но не съм ги опитвала и не мисля.

Едва ги изядохме. Не ми харесаха.
Виж целия пост
# 1 368
Тези с картофи и сирене са малки кръгли питки с пълнеж - добре са, докато са топли; студени са жилави (затова аз не приготвях целия плик, а колкото мисля, че ще се изядат).
Квадратите са многолистно тесто и се надуват (аз не обичам много).
Виж целия пост
# 1 369
Марина, значи съм се объркала, съжалявам. Мислех, че за един и същ продукт става дума. Blush
Виж целия пост
# 1 370
Мисля, че съм взела сръбските банички, ужасни са. Направо са в боклука.
Виж целия пост
# 1 371
Тези сръбски бухти из фризерите ли седят?
Че ги търся вече 2 пъти и не ги намирам в магазина..
Пробвай на Мария Луиза, имаше много в петък. Simple Smile Аз там намерих след дълго търсене, защото мислех, че са като бутер баничките, които у нас харесваме, но чак вкъщи прочетох, че тези бухти/хапки трябвало да се пържат. Weary

Въпреки това, реших да пренебрегна инструкцията и все пак ги опекох и да, голяма грешка... На нищо не приличат, останаха сплескани и са твърди като камък, нямат и никакъв вкус, дори като хляб не са. Определено не са от бутер тесто, ама пържени може и хубави да стават. За съжаление обаче опекох всичките и не ми останаха за проба, а следващи определено нямам намерение да купувам.JoyJoyJoy

Иначе да, във фризерите стоят, май по-горе писаха.
Виж целия пост
# 1 372
Тези "бухти" не са ли ущипци, те са като понички и се пържат?
Виж целия пост
# 1 373
според нашите български виждания бухтите/поничките са от тесто, а ущипците от кайма.
Виж целия пост
# 1 374
И според сръбските виждания ущипците са от кайма.
Виж целия пост
# 1 375
Joy
Ох, как ме разсмяхте Wink
Виж целия пост
# 1 376
Всичко откъснато в ръка е ущипци, точно такива понички са май

https://www.youtube.com/watch?v=QJSS_4KvM00

Аааа, тези в магазина май не са такива. Кой ще си купи, опържи и покаже? 😁
Виж целия пост
# 1 377
След дълго чудене реших да пробвам конецът им за зъби. И съм доволна, не знам защо се чудих толкова време...
Видях, че има няколко вида. Поне този, който нацелих беше сравнително тънък и добре минава между зъбите. Цената спрямо количеството и конкурентни продукти е супер.

Ако имате опит с различните видове конци за зъби, моля да препоръчате някой специално.

В какъв срок можеше да се върне закупена стока (дреха)? Две седмици ми се върти, но дали не бъркам?
Виж целия пост
# 1 378
Стока може да се върне до 90 дена мисля.
Тези бухти са жилави.Аз точно веднъж съм вземала и не се харесаха вкъщи.
Виж целия пост
# 1 379
Стока може да се върне до 90 дена мисля.

 
Не мислиш правилно.
Връщане с  хартиена касова бележка - 30 дни.
Ако стоката е купена с кас. бележка в приложението - 60 дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия