Сполучливи имитации на маркови парфюми - 52

  • 68 895
  • 752
# 420
Подсетих се за мъжкия Ейнджъл. Рефан, двойно капки. Есенен разкош. Усещам го след 12 часа. Старата артилерия няма стигане ...
Виж целия пост
# 421
Здравейте!Търся парфюм с дъх на канела,ирис,нещо пудрено.
Виж целия пост
# 422
На Bitter peach имаме ли добро изпълнение? Склонен съм да не е пълно копие, но да е траен и по възможност шлейфов.
D&P имат сполучлива имитация на Bitter peach, но не помня трайността.
На Мартинез също не е лоша и доколкото си спомням беше доста трайна.
Заг зодиак също имат добра имитация на този парфюм, средна трайност и е малко по-сладък в сравнение с другите клонинги.
Виж целия пост
# 423
Здравейте, аз да ви попитам понеже видях класацията на най-сполучливите марки за всички ми е ясно освен за рефан, помня, че баба ми си взимаше от там и добавяше някакви капки, вие правите ли го? Може ли някой да ми покаже как изглежда точно флакончето на рефан? Ако добавяте капки колко на брой са те? И т.н.
Виж целия пост
# 424
Към наливните добавяме капки, да. На 30 мл парфюм аз слагам 60 капки. Друг може да слага по-малко. Имат и капсуловани, с включени капки в парфюма. Шишетата за наливните са доста видове, в нета има много. Има и от 5 мл и от 100 мл.
Виж целия пост
# 425
Вече са готови новите на Гиза
Виж целия пост
# 426
И как са? Разказвай....😂😂😂😂
Виж целия пост
# 427
Преди 5 минути ги взех:flushed:
Виж целия пост
# 428
И как са? Разказвай....😂😂😂😂
и аз чакам Laughing
Виж целия пост
# 429
Вече са готови новите на Гиза
Ех, още не са пуснати всички в сайта 😐. На опашката съм и аз за отзиви 👍😊
Виж целия пост
# 430
Ехааа дано скоро и в сайта! Аз ако бях за 5 мин щях да съм се намацала с всичките 😄😄😄
Виж целия пост
# 431
Еее, няма ли и нещо съвсем дамско да пуснат...всичко вече е унисекс
...да си помрънкам малко. Който е близък с Милка,моля, кажете, че е време и нещо дамско да извади.
Виж целия пост
# 432
😁😁😁
Да, аз бих се радвала на нещо дамско на xerjoff, Tom Ford, Kilian, BDK, Frederic Malle, Initio, ARMANI.
Но вероятно е трудно да се намерят добри клонинги..
Виж целия пост
# 433
Новите знае ли се аналози на кои са? Четох, четох, не видях да е споменато
Виж целия пост
# 434
Новите знае ли се аналози на кои са? Четох, четох, не видях да е споменато

UNS89 MMM - Autumn Vibes
UNS90 By Kilian - Kologne shield ot protection
UNS91 4711 - Pure breeze of Himalaya
UNS92 Celine - Reptile
M161 Hermes - Terre eau givre
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия