🌻Градината на Демет Йоздемир - Тема No. 6 за обсъждане - Казвам се Фара🧑‍🚀

  • 78 155
  • 738
# 450
Минавам набързо да оставя още малко почерпка, че и днес ми е празник Sunglasses Благодаря ви от сърце за вниманието и хубавите пожелания Heartbeat





Когато ми остане малко свободно време, ще гледам да предам основното от интернет предаването Пинч - много добре им се получи. Демет за пореден път ме очарова Heart Exl



Оказва се, че точно преди година е излезнала новината за евентуалното партньорство с Енгин. И колко хубаво е, че ги събраха Hands Pray



Приликите не са случайни Kissing Face





И на тези им се радвам:



Въобще на всички Heart Eyes

















Виж целия пост
# 451

Честит имен Кате!
И малко красоти от доктор Фара!
Виж целия пост
# 452


super_katia, поздрав за именния ти ден: https://twitter.com/XeloDemet/status/1727800415289266297
Виж целия пост
# 453
Честит празник, Кате.  Бъди здрава и много щастлива.  Flowers Hibiscus

Точно преди една година разбрахме,че ще бъдат  партньори.  Бях много щастлива!

Една година  след това не мога да им се нарадвам. Искрено се надявам това да не е единственият им съвместен проект.  Heart Eyes

Виж целия пост
# 454
Много, много ви благодаря, момичета. Тези дни получих толкова честитки и приятни изненади, че трябва доста да съм слушала Kissing Face Пълно ми е сърцето Heartbeat

Нашите любимци и те не спират с "подаръците" Heart Eyes









Виж целия пост
# 455
Ден за кино!


"Демет не отговори на въпросите, отнасящи се до диджея. В момента се концентрира върху Фара."
https://www.instagram.com/p/C0EiB68gojk/

Благодаря, Ками! Значи започвам с Ако бях облак. За загрявка изгледах един от филмите му.
Виж целия пост
# 456


"Казвам се Фара", трейлър 1 към епизод 23 на български:

Тук: https://vk.com/id223680451?z=video223680451_456239649%2F4e8e6338 … pl_wall_223680451

И тук: https://videa.hu/videok/film-animacio/23-1-mCQcTp59aJPYg6BQ
Виж целия пост
# 457
Благодаря много, Марианка Heart Фрагът е доста обещаващ Sunglasses



Вчера не можах да гледам директното излъчване, но по малките часове наваксах Kissing Smiling Eyes Епизодът ми хареса много. Затвориха още една важна сюжетна линия - тази на г-жа Вера в историята. Много снизходително сценаристите ѝ позволиха да спаси братята и да си признае какво и как е станало в миналото, че даже и да се възползва от чека на Бехнам, за да замине в Америка Stuck Out Tongue



Гьонюл и Бекир ми бяха много готини в този епизод. Как само "строиха" Рахшан, за да може Фара да инструктира Керимшах какво да прави Joy Хатидже Аслан е супер в ролята си Hands Clap Много добро беше и хрумването Бекир да запише разговора ѝ с Акбар и да го прати на Фара.



Интересно извъртяха нещата и кой е истинският нападател на чичото Махмут. Само малко с тези амнезии след травмите - при Мехмет 2 пъти и сега при Махмут още веднъж, сякаш прекалиха, но да кажем, че Мерджан или както стана ясно, че всъщност е МерЖан, му беше в гръб, така че да кажем, че не я е видял наистина, затова няма и какво да си спомни, при положение, че преди това беше заспал... Както и да е. И от него ще се отървем, като го изпратят обратно в Иран.



Сцената между Баде и Фара със съдържанието на гардероба беше уникална Joy По едно време даже си пролича как Демет излиза от образ и самата тя се хили Heart Exl





Бехнам много се заканва на Фара и Тахир. Сега с Мержан да видим какви гадости ще сътворят. Онази като научи, че Тахир е предал баща ѝ, много се назлоби...





Heart Eyes

Нямам търпение за следващата събота Kissing Face
Виж целия пост
# 458
Благодаря за превода! Gift Heart Аз и серията ще чакам с превод, за да я гледам.
Нермин от DEK /майка на героинята на Демет/ и Вера от AF, нали?
Виж целия пост
# 459
Берак Куш ще играе майката на Фара.

Виж целия пост
# 460
Да, Фло, явно част от актьорите си взимат довиждане със Сенан:



Демет имаше чудесно партньорство с нея и в DEK, и във Фара Revolving Hearts



Снимат се някакви екшън сцени днес.

Според онази, чието име не се споменава:

* както Лиленцето вече написа, майката на Фара ще бъде изиграна от актрисата Беррак Куш (51 г.), която за ролята ще бъде допълнително състарена с грим:



* Али Сюрмели ще се завърне като Орхан.

* Ако другата седмица се запази увеличението в рейтинга и достигне кота 3, сериалът може да се удължи с още едпизоди...



И тук ще цитирам думите на Демет от интернет предаването Пинч:

„Сценарият и ние се адаптираме в движение, появяват се допълнителни сцени, за които научаваме в деня на снимките, когато правим съвсем други сцени. Разбира се, работим върху героя си, нещо се планира и гради, но има продуценти, които оформят образите според рейтингите и социалните медии... Героите не приключват така, както започват, което е много трудно за актьора, тъй като трябва да влезе в образ, който не е може да предвиди напълно как ще се развива."

Не знам как се работи в такива условия, където всеки момент вятърът може да задуха в съвсем нова посока... Звучи ми като пълна джунгла, където за да оцелееш трябва да си наистина добър, във всеки един аспект...



Гримьорката на сериала отново се е присетила за тази сцена:



Имаме и подсказка от Сера за случващото се с Мержан, както и шега от Бурак (Акбар), че сем. Азади чакат с топлина и любов Фара да се завърне в дома им Joy

Виж целия пост
# 461
Защо трябва да я състаряват Беррак, 51 години са нормална възраст сроред мен. Имат 20 години разлика, а и рано се женят в този регион?...
Виж целия пост
# 462
Можеби ще я състарят по-скоро заради мъченията, през които е минала Rolling Eyes
Виж целия пост
# 463
Можеби ще я състарят по-скоро заради мъченията, през които е минала Rolling Eyes

Вероятно, не се сетих Grinning
Виж целия пост
# 464
„Сценарият и ние се адаптираме в движение, появяват се допълнителни сцени, за които научаваме в деня на снимките, когато правим съвсем други сцени. Разбира се, работим върху героя си, нещо се планира и гради, но има продуценти, които оформят образите според рейтингите и социалните медии... Героите не приключват така, както започват, което е много трудно за актьора, тъй като трябва да влезе в образ, който не е може да предвиди напълно как ще се развива."
Например поведението на Фара към Рахшан ме озадачи /когато се сдоби със записа/, все едно е копирано от някой друг сериал, Фара от първи сезон според мен не би се държала така.
Но в историята остава FaHir, имаха забележителни сцени, с голямо удоволствие ги гледах.
Много са добри и в детайлите - погледнете им ръцете:
https://www.instagram.com/p/C0HFAKpogMT/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия