👣 Августови бебета 2023 🤱 - тема 2

  • 25 481
  • 725
# 210
Коя е марката за гащичките и реално каква е разликата с памперсите 🫣

Nomadgirl, и аз пазарувам редовно от гален. Там почти всичко ми излиза по-изгодно.

Гащички съм ползвала с баткото, защото нощно време памперсите изпускаха. Но се наложи да слагаме гащички на по-голяма възраст, не си спомням точно, но мисля, че беше проходил вече. Дори минах през няколко марки, докато една майка не ме посъветва какви да взема
Виж целия пост
# 211
Ето тези слагах, когато излизахме на разходка навън



А с тези спеше, защото всички други пропускаха. Но това беше в период, в който пиеше много течности и както писах напред вече беше може би около година и половина.

Виж целия пост
# 212
За носенето напред също знам, че не е Ок, понеже не може да се постигне ергономична позиция, а и се превъзбуждат. Освен това, имайте предвид, че повечето раници (в т.ч. и Ергобейби омни 360) се препоръчва да се ползват след 3-4 месец, нищо че пише 0+. Има групи за бебеносене във фб, там може да погледнете. Аз нося в тъкан слинг и ми е страшно удобно, предвид че бебето ми е голямо. Имам и ринг, но сякаш не го предпочитам.

Днес бяхме на консултация. Малкото човече вече е 7900 гр., а дори няма 3 месеца 😅 Брат му е бил толкова на 5 месеца 🙈
Виж целия пост
# 213

В хиполенд ще има черен петък, в Раятойс също от 25% до 30%, ВисВиталис 20%.
Имате ли наблюдения за бебефон с видео?
Обмислям и покупка на столче за кола с това намаление. За сега съм се спряла на Cosatto - Zoomi 2, което е до 150см и 36кг.
Виж целия пост
# 214
Бях си харесала едно столче за хранене и го следи на всякъде, ВисВиталис от 260, сега е 299лв., завишили са си цените преди черният петък.
В този сайт за сега виждам най - голямо намаление, без лъжи.

https://www.bebemama.bg/collections/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0% … D1%86%D0%B8%D0%B8
Виж целия пост
# 215
Момичета,има ли универсален уред за затопляне на мляко,който да става за шишетата на Филипс ,или трябва да си е на Авент?

Ариелл , и нашият върви едър,педиатърката каза 2 пъти дневно упражнения да правим.
Виж целия пост
# 216
Момичета,има ли универсален уред за затопляне на мляко,който да става за шишетата на Филипс ,или трябва да си е на Авент?


На нас ни подариха нагревател на Cangaroo. Копчетата му са неудобни, но върши работа. В него нагряваме шишетата на Филипс и няма проблеми. Ето този е, но май има по-нови модели сега:
Виж целия пост
# 217
Някой знае ли как мога да използвам купони в shein

Нещо не мога да се справя
Виж целия пост
# 218
Момичета,има ли универсален уред за затопляне на мляко,който да става за шишетата на Филипс ,или трябва да си е на Авент?

Ариелл , и нашият върви едър,педиатърката каза 2 пъти дневно упражнения да правим.

Имам уред за затопляне на Авент и такива шошета. Отворът си е голям и не виждам причина да не могат да се топлят друг вид шишета.
Виж целия пост
# 219

В хиполенд ще има черен петък, в Раятойс също от 25% до 30%, ВисВиталис 20%.
Имате ли наблюдения за бебефон с видео?
Обмислям и покупка на столче за кола с това намаление. За сега съм се спряла на Cosatto - Zoomi 2, което е до 150см и 36кг.
В Комсед намалението е 30%. Сравнително цените и са най- ниски. Поръчах няколко неща.
Виж целия пост
# 220
Мами, колко будуват вашите бебчета? Консултант по детския сън ни каза, да будуваме 1:45 до 2 часа (бебето е на 2 месеца и 2 седмици). И да спи общо 4 часа дневен сън. Струва ми се много будуване и малко сън, като гледам таблиците. Опитах, с това будуване ,спи най- много 2:40 - 3 часа дневен сън. Може ли да споделите как е при вас?
Виж целия пост
# 221
Има дни, в които само дремва 3-4 пъти по 15 мин. Има дни с повече сън. Навън спи по 2-3 часа. Вече прави дълъг нощен сън 8-10 часа. Все по-малко е дневният сън Simple Smile
Виж целия пост
# 222
Будува около час и половина, ако прекрачи с много това време после заспива много трудно и сънят му е неспокоен.
Виж целия пост
# 223
Мами, с какви колички сте? На нас ни дадоха на заем, но вече искам да си купим и де чудя каква. Има мноого голям избор и не знам от къде да започна.
Виж целия пост
# 224
Будува около час и половина, ако прекрачи с много това време после заспива много трудно и сънят му е неспокоен.

И при нас е като при yanna
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия