На море в Турция - тема 81

  • 55 495
  • 740
# 390
Нашата компания се спря на Maxeria Blue Didyma 5* от 8 юни. Общо 10 нощувки - 1 в Чанаккале, 7 в Дидим, 1 в Айвалък (Мушо) и последната в Одрин.
Много ме озадачи схемата на плащане. До 15 декември - 50 % от сумата, до 15 януари - до 80 %.
Досега никога не са ни искали толкова рано да плащаме почти цялата сума. Има ли и други като нас, че нещо се дразня в момента?
И още един въпрос, ако някой е посещавал хотела - има ли амфитеатър, тъй като по снимките в нета виждам, че шоуто е на сцена близо до басейните и няма обособени места, а просто маси и столове за сядане.

Ще чакам отзиви,защото и ние го гледахме,но доста неща се появиха негативни за хотела и се отказахме.
Виж целия пост
# 391
Ще чакам отзиви,защото и ние го гледахме,но доста неща се появиха негативни за хотела и се отказахме.
Би ли посочил негативите, че да си ги спестим евентуално, докато не сме платили все още.
Виж целия пост
# 392
Maxeria Blue Didyma е с 5-ца в трипа, празно няма, 5-6 страници прегледах от тая година все, 99% топ мнения, е има мисля само един кривак дето е дал ниска оценка.

 

 това според мен е амфитеатър
Виж целия пост
# 393
На мен ми пролича на открита дискотека по-скоро.
Виж целия пост
# 394
Нашата компания се спря на Maxeria Blue Didyma 5* от 8 юни.
И още един въпрос, ако някой е посещавал хотела - има ли амфитеатър, тъй като по снимките в нета виждам, че шоуто е на сцена близо до басейните и няма обособени места, а просто маси и столове за сядане.

Няма амфитеатър. Точно както предполагаш е, и където Валерко го е посочил на снимката.
Виж целия пост
# 395
Stayforlong - някой наскоро резервирал ли е през английската версия - рискуваме ли цените да не са приложими за неанглийски граждани, в случая за българи? 

За френската разбрах, че няма проблем - ама малко не смея с автоматични преводачи.

Като гледам цените в stayforlong направп ме сърбят пръстите. Обаче ме притеснява организирането на полет. Пегасъс и Сън цените в летния период излизат около 400-500евро и цената излиза като с агенция. Ще следя полетите, но ако не паднат или объркам нещо ще ме е яд.
Виж целия пост
# 396
Благадаря за отзивите по моя въпрос. Ще плащаме и без това тепърва няма да се търси друго.
Виж целия пост
# 397
Аквапаркът на Яли клуб Кушадасъ работи ли през септември? Намерих някаква стара информация, че на 15 септември затваря
Виж целия пост
# 398
Здравейте, някой има ли представа, какво представлява помещението Child Friendly Villa Standard в UTOPIA WORLD HOTEL в Алания?
Официално мениджърът ми обясни, че това си е економи стандарт вила. Демек първи етаж стая във вилите.
Тази зима ще ремонтират всички вили и стаите ще са абсолютно еднакви.
Виж целия пост
# 399
Ще чакам отзиви,защото и ние го гледахме,но доста неща се появиха негативни за хотела и се отказахме.
Би ли посочил негативите, че да си ги спестим евентуално, докато не сме платили все още.
Имаше в групата във фейсбук  цяла тема за хотела,оделно в гугъл четах доста минуси
Виж целия пост
# 400
Относно темата за child friendly room в Utopia world, това е отговорът от хотела, потвърждение на написаното по- горе от Galactic
Yılmacan TOLAN
To
liliq.simonova@yahoo.com
Nov 13 at 10:35 AM
Hello,

all villas are located in the garden of the hotel.

eco villas ground floor or basement.
child friendly room also as villa standart room.

main building standart room located in main building.

Аз лично резервирах, хотелът си заслужава доста!!
Виж целия пост
# 401
Galactic, доколкото разбрахме си била в Анталия.Сподели как е положението?Да резервираме ли или да изчакаме?Очаква ли се нещо ново?
Виж целия пост
# 402
Дайте, моля, някоя сигурна агенция с автобус 6 нощувки Кушадасъ. Simple Smile Повечето са с 7 или 5, но не и 6.
Виж целия пост
# 403
Здравейте, тази година ми е трудно да избера хотел за почивка, моля за съвет- ние сме с 2 деца едното на 12г /иска ми се да го броят за дете/, а другото е по-голямо и вече се води възрастен, заради гях искам хотела да има приличен аквапарк, с хубава храна, и долу-горе читав плаж, като бюджета ни е 5000лв.  с автобус, за началото на септември, предпочитам в района на Анталия, но не е задължително. Ще съм благодарна, ако някой ми препоръча хотел, който е посетил и е останал доволен. Хубав ден!
Моля, за мнения по моето питане. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 404
Здравейте, някой има ли представа, какво представлява помещението Child Friendly Villa Standard в UTOPIA WORLD HOTEL в Алания?
Официално мениджърът ми обясни, че това си е економи стандарт вила. Демек първи етаж стая във вилите.
Тази зима ще ремонтират всички вили и стаите ще са абсолютно еднакви.
Хм, дали може да се рискува за този тип стая?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия