Какво се случва ПРЕДИ менопаузата? Да споделим и да обсъдим. Тема №23

  • 45 414
  • 741
# 195
Това точно искам и аз да кажа. Все се въртях около 57-60кг на 170см височина. Сега съм 66кг. На 50г.
Като сваля 1 кг  и всичко висва , а в муцуната като бабка Wink хахахахап
Същото. Но поне не са мърдали кг от 2 години насам. Ни напред, ни назад. Приемам се такава.
Виж целия пост
# 196
А моят мъж се кефи и вика:
Еееее цица, дупе ,крак ....майкооо
Хахахахахахаха
Виж целия пост
# 197
Искам да се оплача. Нормално като имаш кръвозагуба / имам обилен цикъл и вчера ми дойде/ да ти пада кръвното, а аз от вчера го потдържам 135/85 при нормални около 110/70 за мен. Някоя от вас беше казала, че като не пие кафе и не яде много минава по-леко. Пробвах и вчера към 5 направо треперих цялата. Наядох се порядъчно и се успокоих и кръвното ми се нормализира. Тази сутрин същата история на гладно. При вас така ли е?
Виж целия пост
# 198
А моят мъж се кефи и вика:
Еееее цица, дупе ,крак ....майкооо
Хахахахахахаха
Малеее и моя, като заслабна и вика, м, няма цици, няма дупе. Joy
Виж целия пост
# 199
Един от дните не пих кафе сутринта, направо не бях на себе си. С яденето същото - храната прави борбата, според известния цитат.
Хемоглобина пада, така че трябва да се яде и да се пият течности.
Виж целия пост
# 200
Един от дните не пих кафе сутринта, направо не бях на себе си. С яденето същото - храната прави борбата, според известния цитат.
Хемоглобина пада, така че трябва да се яде и да се пият течности.
Да се яде, ама пустите кила.....! Imp
Виж целия пост
# 201
Който има мигрена обостри ли му се или почва да затихва преди менопаузата?!
Виж целия пост
# 202
При мен се обостри в месеци с цикъл, като няма цикъл, почти изчезва.
Виж целия пост
# 203
Аз засега освен качване на кг. /което много ме тормози/, други симптоми нямам, рядко имам топли вълни.
Уж започнах режим на хранене, но няма сваляне, вече в чудо се виждам......
Без цикъл съм от 4 месеца, тези кг. някога ще спрат ли да се покачват Rolling EyesRolling Eyes
Гинеколога ми каза засега никакви лекарства да не пия.
Виж целия пост
# 204
Моята мигрена взе да изчезва...
Виж целия пост
# 205
Който има мигрена обостри ли му се или почва да затихва преди менопаузата?!
Моята мигрена изчезна, след започване на лечение на ИР и след: - първо мазане с малко естр.крем на 2 и 3 ден и сега прием на прог.
Виж целия пост
# 206
Моята се усили и точно преди цикъл е ужас.

Как решавате кога какво да приемате, кога естроген, кога прогестерон? В какви дози да е?
Виж целия пост
# 207
Моята се усили и точно преди цикъл е ужас.

Как решавате кога какво да приемате, кога естроген, кога прогестерон? В какви дози да е?
Аз съм след посещение при ендокрин-гинеколог и само гинеколог. Според оплакванията, такава схема имам.
Виж целия пост
# 208
Моята се усили и точно преди цикъл е ужас.

Как решавате кога какво да приемате, кога естроген, кога прогестерон? В какви дози да е?
Аз съм след посещение при ендокрин-гинеколог и само гинеколог. Според оплакванията, такава схема имам.
Божеее, какво ни чака още... Sad
Виж целия пост
# 209
Естроген не бих пипнала за нищо на света, докато ми идва цикъл. Такива поразии ми направиха противозачатъчни регулон , за 10дни само, а и в крайна сметка и кистите и обилния цикъл са от естроген. След това, когато спре вече мога да помисля за добавки с фитоестрогени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия