Какво се случва ПРЕДИ менопаузата? Да споделим и да обсъдим. Тема №23

  • 45 396
  • 741
# 150
А, коя е denis, че голяма част от пишещите, в различни теми, се допитват до нея, по-различни въпроси?
Виж целия пост
# 151
Аз имам чувството, че от предменопаузата ми се засили бялото течение. Правихме микробиална проба, единия път имаше Кандида, след това две поредни проби нищо, възможно ли е да е на хормонална основа.
Виж целия пост
# 152
Да, напълно.
Виж целия пост
# 153
Абсолютно. При премено се променя хормоналия баланс, което пък рефлектира върху вагиналната флора. Тясно свързани са.
Виж целия пост
# 154
Абсолютно. При премено се променя хормоналия баланс, което пък рефлектира върху вагиналната флора. Тясно свързани са.
Тежко ще е...толкова ме дразни, взех да слагам ежедневни превръзки! Imp
Виж целия пост
# 155
При мен цикълът се появи. Днес бях на 2500 метра над морето, може би има общо.
Закъснението е 12 дни. Дано скоро няма аномалии.
Виж целия пост
# 156
Сега се връщам от аптеката, купих си Sepia, някой в темата беше препоръчал. Температурите спаднаха, на мен цялата ми глава е мокра. Чуствам се ужасна, надявам се да помогне поне малко. Всички се радват на есен, аз искам зима и ниски температури. Ама знам ли дали пак няма да се размотавам цялата мокра.
Не ми е идвало от трети септември, а трябва да направя контролна цитонамазка, защото тази от 11.09 беше с възпаление, което лекувах. И седя и се чудя да чакам ли за цикъл или да записвам час.
Виж целия пост
# 157
Аз бях писала за сепията. След нея накак се пооправих аз.
Но и жегите свършиха.
Виж целия пост
# 158
Сега се връщам от аптеката, купих си Sepia, някой в темата беше препоръчал. Температурите спаднаха, на мен цялата ми глава е мокра. Чуствам се ужасна, надявам се да помогне поне малко. Всички се радват на есен, аз искам зима и ниски температури. Ама знам ли дали пак няма да се размотавам цялата мокра.

Ще се размотаваш, всяка сутрин ставам, дори и зимата с мокра коса на врата и деколтето на пижамата. Събуждам се от вледеняването. Ужасно е.
Виж целия пост
# 159

Доста е обилен днес.
Дали да пия вит.С?
Виж целия пост
# 160
Хора, помогнете Simple Smile Аз отдавна съм с много закъсняващ цикъл или като дойде после през 10 дни ми идва, докато пак не ми закъснее с от 40 до 90 дни. В общ линии вече чакам да ми спре напълно (на 49 съм).

Но имам сериозни проблеми с нервите. Направо и аз не се понасям вече, паля от една дума и после съжалявам, обаче не става да се укротя и това е. Пръскам някви Бах спрейове за нерви, но не помагат. Валидол пия за да заспя, че и съня ми е отвратително накъсан и не се наспивам. Рева на реклами. Пълно куку съм си Nerd

Изписаха ми преди време Деанксит- не става и с него, получих яко сърцебиене и го спрях. Ще ми се нещо да е билково, че да не се тъпча със химия. Доктора ми твърди че нищо ми няма, нормално било. Да бе да....
Виж целия пост
# 161
Хора, помогнете Simple Smile Аз отдавна съм с много закъсняващ цикъл или като дойде после през 10 дни ми идва, докато пак не ми закъснее с от 40 до 90 дни. В общ линии вече чакам да ми спре напълно (на 49 съм).

Но имам сериозни проблеми с нервите. Направо и аз не се понасям вече, паля от една дума и после съжалявам, обаче не става да се укротя и това е. Пръскам някви Бах спрейове за нерви, но не помагат. Валидол пия за да заспя, че и съня ми е отвратително накъсан и не се наспивам. Рева на реклами. Пълно куку съм си Nerd

Изписаха ми преди време Деанксит- не става и с него, получих яко сърцебиене и го спрях. Ще ми се нещо да е билково, че да не се тъпча със химия. Доктора ми твърди че нищо ми няма, нормално било. Да бе да....
Ако намериш решение кажи го и на мен.
Виж целия пост
# 162
Здравейте,
на навършвам 48 г. след около 3 месеца.
За сега единствено цикълът ми се скъси като период и е по-малко обилен.
Мисля, че други симптоми нямам. От около месец започна една сухота в устата, като усещам и парене в лигавиците, което е спорадично. Възможно ли е да се дължи на предменопауза?
Виж целия пост
# 163
Рева на реклами. Пълно куку съм си Nerd

... както казва една наборка, "вече и на прогнозата за времето рева" ....
А ако нещо пък по-сантиментално тръгне по телевизията и децата се вторачват в мен в очакване да ревна.

Така че (ако е някакво успокоение!) не си сама!!!
Hands Muscle
Виж целия пост
# 164
Да ви кажа - успокоително си е Simple Smile Ще търпя значи, стига да не ме изгонят от работа- всичко е наред!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия