💙 Къванч Татлъту- "Aile - Семейство"§ минали и бъдещи проекти, партньори -тема 110

  • 32 843
  • 738
# 420
Здравейте Благодаря за споделеното
Айре благодаря за фрага Фенче благодаря за превода на интервюто









Виж целия пост
# 421
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Страхотна изненада 😍 Фени, благодаря за интервюто 😘
Излиза, че Къванч и Берен са се съгласили още преди да е написан сценария 🤔




Но да измрънкам, не можаха ли да изчакат до утре?
Разконцентрирам се така 😂😂😂

Настройвам се за Семейството, че довечера ни чакат и там емоции 😜



До довечера, момичета 🤗🤗🤗
Хубав ден 🤗🤗🤗

Виж целия пост
# 422
ПЕРЕВОД:
Рейс AEN759 из Стамбула приземлился.
- Давай мы с тобой заключим соглашение. Пока не найдем мой чемодан мы будем вместе, потом мы больше никогда не увидимся, ни звонков, ни преследования в жизни или социальных сетях!
- А зачем нам это делать?
- Это очень весело, неправда ли?
- Очевидно, что ты очень заскучала, поэтому ты приехала в Нью_Йорк одна.
- А ты почему приехал один?
- Чтобы выпустить пар и освежить голову.
- Да, ты что, дорогой..
- Мы все равно оба в Нью-Йорке, два незнакомца которые видят друг друга в первый и последний раз.
*Такси*
Я имею ввиду, давай делать что-то такое, что мы не сможем делать в Стамбуле!
- Ну давай.
- Давай не упускать момент наслаждения. Я думаю мы не выдержим и это будет огромным провалом.
- Почему мы не выдержим?
- Давай, давай.

и на английски

https://www.youtube.com/watch?v=KlQo-S7TZ3I

Виж целия пост
# 423


Изчезвам 😂😂😂
Виж целия пост
# 424
Благодаря, Терзи Kiss
Цитат
- Нека се споразумеем с теб. Докато намерим куфара ми, ще бъдем заедно, след това никога повече няма да се видим, нито обаждания, нито дебнене в живота или социалните мрежи!
- А защо трябва да правим това?
- Много ще е забавно, не мислиш ли ?
- Очевидно си била много отегчена, затова си дошла в Ню Йорк сама.
- А ти защо си дошъл сам?
- За да изпусна парата и да освежа главата си.
- Хайде, скъпи ...
- Все още сме двамата в Ню Йорк, двама непознати, които се виждат за първи и последен път.

Искам да кажа, нека направим нещо, което не можем да направим в Истанбул!
- Договорихме се.
- Да не изпускаме момента на удоволствието. Мисля, че няма да издържим и ще бъде голям провал.
- Защо да не издържим ?
- Хайде, да тръгваме.
Пепи, благодаря! Kiss Явно се готвят за премиерата, ух, голям кеф ще е !
Виж целия пост
# 425
от Зерин

остава и Къванч да е заминал за НЙ.....
какво ли ще правят там??
Пепи и аз съм така
Фенче Kissing Heart, супер си, благодаря за преводите!! Kiss
Терзи Hands Plus1

да се върна към Aile
отдавна не бях правила колажи....
Виж целия пост
# 426
Нямам търпение да дойде вечерта и да седна на спокойствие да си гледам епизода, от който нищо няма да разбира🤣 и чаша винце ще си сипя.

😍😍😍


Виж целия пост
# 427
Нямам търпение да дойде вечерта и да седна на спокойствие да си гледам епизода, от който нищо няма да разбира🤣 и чаша винце ще си сипя.
да си в синхрон с нашите Grinning
Heart Eyes
Виж целия пост
# 428
Няма само те да пият 🤣 аз дори по-бързо от тях ще се напия🤣

Дали на тази сцена на сватбата ще има целувка🤔 тогава вече ще са трезви🤔

Ей, пуснаха сцена
https://twitter.com/ailetvdizi/status/1724388637293351282?t=xYJh … DFTnx2qdDHgg&s=19


Интересно ми е какъв разговор са имали след края на вечерята. Миналата седмица всички оплакваха края на АсДев 😆 но те ни изненадаха.
Виж целия пост
# 429
много готина


Бранджелина Laughing

и усмихнати и майтапещи се...са Топ!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 430
Аслан му вика внимавай да не се напиеш 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 431
Фенче благодаря за превода

Айре красив колаж

Отрывок к 20й серии сериала "Семья"
ПЕРЕВОД:
- Машааллах, Машааллах( похвала на турецком) это просто Бранджелина ( так в прессе назывался союз Брэда Питта и Анджелины Джолли) какие же вы сладкие, глаза не насмотрятся.
- Добрый вечер, дорогая Асуман
- Добрый вечер, госпожа.
- Вечером будьте осторожны, не пейте как воду, чтоб не потерять контроль.
- Хорошо даим(в данном случае мафиозное обращение) я прослежу. Мы сейчас отправляемся.
- Давайте, увидимся, приятного вечера. Кое-что добавлю, вы вот так хорошо смотритесь.
- Невестка, прошу..
- Вот эта Асуман, сожрет наших живьем.
- Ты что, тихо, услышат.
- Но послушай, вот если они придут к согласию раньше нас, будет очень стыдно, это будет просто позором для нас.
- Постыдись
- Наша честь пострадает, говорю тебе.
Виж целия пост
# 432
Айре Heart Eyes Терзи, благодаря ви! Kiss Много сладък откъс!
Ками Stuck Out Tongue Closed Eyes кой го казва само Stuck Out Tongue Winking Eye
Цитат
- Машалла, Машалла, просто Бранджелина, колко сте сладки, не мога да спра да ви гледам.
- Добър вечер, скъпа Асуман
- Добър вечер, госпожо.
- Вечерта внимавайте да не пиете като вода, за да не изгубите контрол.
- Добре, вуйчовото. ще проследя. Сега тръгваме.
- Хайде, ще се ​​видим, приятна вечер. Ще добавя нещо, изглеждаш много добре.
- Снахо, моля те...
- Тази Асуман ще изяде нашия жив.
- Какво правиш, млъкни, ще те чуят.
- Чуй ме, ако те стигнат до споразумение преди нас, ще бъде много срамно, просто ще бъде позор за нас.
- Засрами се
- Нашата чест ще пострада, казвам ти.
Виж целия пост
# 433
Разбързал се Аслан да стигне до споразумение 🤣
За това се е напил до забрава. 😆

Бая трябва да са пили, защото те по принцип си държат. Често си пийват.
Не е като вдругите сериали от една чашка и героинята изпада в несвяст 😆

Много сладък откъс. Направо да ги изядеш😍

Другите двама също ми харесват 😃


Още една снимка
Виж целия пост
# 434
Здравейте момичета! Минавам на бърз отчет. Стигнах до 14-ти епизод. С 13-ти епизод ли свършва първи сезон?
Каквото и.да кажа малко ще е за сериала. Къванч блести откъдето и да го погледнеш. Страшен е направо, турбо класа.Серенай не ми е толкова в топ класацията. На моменти направо издиша до харизмата на Къванч. Но, от друга страна, като се замисля никоя от сегашните актриси няма да може да я изиграе тази роля. Точно за нея си е написана, старае се момичето и става за гледане.(не ми е анти дато Джемре от СЮ, заради която не изгледах сериала)  Двамата страшно много се допълват като двойка.Другата любимка ми е  Хюлия, и тя е топ във всяко отношение. Мноооого е добра. Абе всички влагат цялата си душа в сериала, и за това е толкова хубав.  Сега кой епизод ще излъчват?
Прочетох в първите страници, че искате да ходите в Истанбул на сета. Бях писала, че лятото като ходих в Истанбул, едни мацки от Пловдив  бяха тръгнали да търсят имението на Сойкан. Има ли локация. Естествено, че не го намериха.(като видях, че е гората по средата на нищото, ми стана ясно защо). Но бяха ходили до заведението, и ми показаха снимки. Приятелката, с която ходихме, чела някъде в нета за сериала. И ми каза, че и ние сме минали покрай това заведение, даже ми го била показала. Обясни ми къде е. Аз тогава не гледах сериала, и изобщо не съм знаела за какво става въпрос. Иначе, можеше да си направя едно селфи с Къванч.
Мога да пиша на мацките от Пловдив, да ги питам, дали имат актуална информация къде снимат. Те, знаеха много места от сериалите. Единият ден търсиха Къванч, на другият търсиха, и намериха къщата от Рибарче.
Фнче, Айра страхотна работа! Много благодаря за преводите! Вие сте най-най добрите! И последно- пуснаха ли филма с Берен? И, него го чакам с нетърпение!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия