Юлски бебчета 2024

  • 64 340
  • 732
# 270
Струват ми се добре резултатите ти.
Виж целия пост
# 271
Според мен резултатите са ти чудесни , рисковете от дадени болести ще ти намалеят още след феталната морфология , тези резултати са на база възраст ,не се притеснявай .


Здравейте, мамита. Ние сме с термин за 16.07. Преди няколко дни бях на БХС , излезнаха резултатите , но нищо не ми говори а лекарката ще може да ги види към сряда. Та въпроса ми е има ли мами, които вече са се сблъскали с това и имат представа.
 Благодаря ще кача снимка на резултата.


Виж целия пост
# 272
Момичета, поотмина ли при вас умората? Тъкмо си помисля, че съм малко по-добре и изведнъж за секунди отново ставам като труп, следобяд, вечер най - вече и ми е страшно зле ... Понякога имам чувството, че едвам стоя на крака. Пия фрешове, сок от моркови, цвекло, ям месо, супа от червена леща, плод от нар, портокали, плодове, какво ли не... Пия и Флорадикс билкова кръв. Дайте съвети... Началото на февруари ще пускам отново ПКК и витамини, когато ще съм в 16 седмица.
Виж целия пост
# 273
Мислех,че поотминава при мен, ама днес направо се съсипах от сън.
Все ми се полягва.
Да не говорим че и зверски апетит ми се е отворил,а не трябва да ям много.
Виж целия пост
# 274
Мислех,че поотминава при мен, ама днес направо се съсипах от сън.
Все ми се полягва.
Да не говорим че и зверски апетит ми се е отворил,а не трябва да ям много.

Кое те притеснява за яденето? Иначе относно съня, при мен не бих казала, че е само до сън. Аз нощем спя, вярно ставам по малка нужда, но вече е средно по 2 пъти, не по 5-6 както преди няколко седмици. Не мисля че и ми се спи, защото ей сега следобяд ако легна не знам ще заспя ли веднага, по-скоро е цялостно адска умора и безтегловност. Чистихме сутринта малко, но не е било часове наред, да кажем макс час два, седнах да обядвам уж бях гладна, хапнах си малко и направо ми призля от умора, не от гадене...много е странно и гадно и имам чувството, че се мъча, надявам се да отминава това скоро, защото ако съм така до края ще е ад ....
Виж целия пост
# 275
Следобяд и аз съм много уморена. Гледам до тогава да съм свършила всички задачи, децата са болни вкъщи и е малко по-трудно.
Страдате ли от запек? 😞 Опитвам с храни, но не се получава. Прегледа ми е чак на 25, до тогава ще съм като бременна в девети месец.
Виж целия пост
# 276
Следобяд и аз съм много уморена. Гледам до тогава да съм свършила всички задачи, децата са болни вкъщи и е малко по-трудно.
Страдате ли от запек? 😞 Опитвам с храни, но не се получава. Прегледа ми е чак на 25, до тогава ще съм като бременна в девети месец.

При мен няма запек. Сокът от цвекло, който напоследък пия заради хемоглобина даже действа доста разхлабващо. Може да пробваш. Ако не ти е вкусен само той може микс в комбинация с портокал или с ябълка и морков. Също сушени сливи.
Виж целия пост
# 277
О това със съня. Заспивам права 😃
Много ми се спи. Предните бременности не е било чак така. Този път съм направо спящата красавица 😂
За запек
Много внимавайте със сушените плодове. КАЙСИИ предизвикват контракция. Предната бременност го разбрах и оттогава бягам от тях. Също и прясно зеле!
Аз си накисва.сушени сливи във вода и изпитвам водата а после изяждам и тях. Засега действат при мен 😃
И мен глад ме гони .  Сутрин се събуждам.умлала от глад ще кажеш че са ми държали гладна с месеци 😂
Виж целия пост
# 278
И аз се чувствам уморена повече от нормалното. Мислех, че ще отшуми след трети месец и са, не е както беше, но след обяд и на мен както и на вас ми свършват батериите.
За запека: аз от самото начало си вземам всеки ден пробиотик с пребиотик и съм добре. Отделно хапвам доста плодове и съм изключила на 99%преработените храни.
Към усилията за нормално функциониращ стомах прибавих 2 чаши топла вода сутрин на гладно и често ям овесени ядки, сушени сини сливи, кисело мляко.
При мен може би съвкупността от неща дават резултат, но въпреки това си мисля, че пробиотика е нещото, което е гейм чейнджър в случая.
Виж целия пост
# 279
И аз се чувствам уморена повече от нормалното. Мислех, че ще отшуми след трети месец и са, не е както беше, но след обяд и на мен както и на вас ми свършват батериите.
За запека: аз от самото начало си вземам всеки ден пробиотик с пребиотик и съм добре. Отделно хапвам доста плодове и съм изключила на 99%преработените храни.
Към усилията за нормално функциониращ стомах прибавих 2 чаши топла вода сутрин на гладно и често ям овесени ядки, сушени сини сливи, кисело мляко.
При мен може би съвкупността от неща дават резултат, но въпреки това си мисля, че пробиотика е нещото, което е гейм чейнджър в случая.
  Какъв пробиотик пиете ?
Виж целия пост
# 280
Здравейте Мами и аз прецених, че вече е време да се присъединя към групата. Термина ми е на 22.07.2024, надявам се да е момиченца и да дойде на 23.07, за да е лъв, но божа работа 😀. Искам да попитам тези, които са по-запознати относно чайовете, какви билки мога да пия и какви не, тъй като се бях разболяла и пиех един два варианта чай-само шипка и червена боровинка, като цяло писва едно и също. Благодаря предварително! Лека и успешна бременност на всички!
Виж целия пост
# 281
Здравейте Мами и аз прецених, че вече е време да се присъединя към групата. Термина ми е на 22.07.2024, надявам се да е момиченца и да дойде на 23.07, за да е лъв, но божа работа 😀. Искам да попитам тези, които са по-запознати относно чайовете, какви билки мога да пия и какви не, тъй като се бях разболяла и пиех един два варианта чай-само шипка и червена боровинка, като цяло писва едно и също. Благодаря предварително! Лека и успешна бременност на всички!

Леле! Какво съвпадение! И аз съм 22.07. по термин. И аз се моля искрено за лъвче, но да видим. От кой град си? Къде се следиш?? За чайове аз редувам шипка, мента, липа, коприва. Напоследък пия най много липа и коприва. Копривата е полезна заради желязо и сила. Знам че и лайката е хубаво за успокоение. Не е хубаво доколкото знам да се пият силни чайове като зелен, черен, каркаде...
Виж целия пост
# 282
Много от чайовете не се препоръчват при бременност. Но аз не пия чай и не съм се интересувала. Черните със сигурност не може, зелените също бих ги избягвала. Плодовите са най-безобидни.
Виж целия пост
# 283
Мацки, внимавайте с чайовете, моля ви. Както VaniaK е написала, май само плодовите са безобидни. Билковите по-добре ги избягвайте, на мен са ми изрично забранени от лекаря, който ми прави трансфера, точно защото не можем да сме сигурни коя билка какво влияние ще окаже върху плода. Четох наскоро за едно момиче, което точно от липов чай си беше докарало проблеми.
Виж целия пост
# 284
Мацки, внимавайте с чайовете, моля ви. Както VaniaK е написала, май само плодовите са безобидни. Билковите по-добре ги избягвайте, на мен са ми изрично забранени от лекаря, който ми прави трансфера, точно защото не можем да сме сигурни коя билка какво влияние ще окаже върху плода. Четох наскоро за едно момиче, което точно от липов чай си беше докарало проблеми.
Би ли споделила какви проблеми?
Аз доста четох уж по темата и тези поне, които ги изброих ги дават безобидни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия