Добавки и витамини за подобряване на МЦ, ЛФ и ОВУ - 12

  • 57 898
  • 739
# 570
Магнезиев Цитрат
Виж целия пост
# 571
Дневна доза 200 mg магнезиев цитрат достатъчна ли е или да вземам по две?
Пия почти без прекъсване и не целя бременност!
Виж целия пост
# 572
Здравейте, Омега 3, Убиквинола, мио-инозитола, аргинина и NAC без прекъсване ли се пият или се прави почивка след определен период?
Виж целия пост
# 573
Здравейте, Омега 3, Убиквинола, мио-инозитола, аргинина и NAC без прекъсване ли се пият или се прави почивка след определен период?
Здравей!
Приемат се 6 месеца/МЦ без почивка, като за това време се предполага, че ще има зачеване.
Ако няма, който желае да ги приема отново, прави 20-на дни почивка.
Виж целия пост
# 574
Много благодаря, а дали към тях може да се добави и Пау Дарко? Съчетаеми ли са тези добавки?
Здравейте, Омега 3, Убиквинола, мио-инозитола, аргинина и NAC без прекъсване ли се пият или се прави почивка след определен период?
Здравей!
Приемат се 6 месеца/МЦ без почивка, като за това време се предполага, че ще има зачеване.
Ако няма, който желае да ги приема отново, прави 20-на дни почивка.
Виж целия пост
# 575
Да, няма проблем - след като трябва да се ползва.
Много благодаря, а дали към тях може да се добави и Пау Дарко? Съчетаеми ли са тези добавки?
Скрит текст:
Здравейте, Омега 3, Убиквинола, мио-инозитола, аргинина и NAC без прекъсване ли се пият или се прави почивка след определен период?
Здравей!
Приемат се 6 месеца/МЦ без почивка, като за това време се предполага, че ще има зачеване.
Ако няма, който желае да ги приема отново, прави 20-на дни почивка.
Виж целия пост
# 576
Витамин Д и ел-тироксин могат ли да се приемат заедно?
Виж целия пост
# 577
Не
Хормона не може да се взема на един прием с нищо
Виж целия пост
# 578
Колко време след хормона мога да взема вит Д?
Виж целия пост
# 579
Колко време след хормона мога да взема вит Д?
8 часа. Затова повечето от нас  пият хормона  в ранните часове за да има отстояние от другите добавки, които приемаме.
Виж целия пост
# 580
Аз приемам вит. Д около три часа след Еутирокс - според изследванията, които регулярно пускам, и двете се усвояват добре.
Хубаво е Еутирокса наистина да се приема в много ранен час - аз ставам рано и го взимам около 5-6.
Юли ходих при един от най-търсените ендокринолози и тя ми каза, че половин час след Еутирокса може да се храня и пия кафе, другото били митове.
Аз все пак търся златната среда и много си пускам контролни тестове, за да съм сигурна, че нещата са в час.
Виж целия пост
# 581
Това с 8 часа разлика за прием на всякакви хормони ли важи?
Виж целия пост
# 582
Интересно ми е дали има конкретна причина за такава голяма пауза! Има ли някакво научно обосновано изследване?
На повечето места , които намирам се споменава за 1 или 2 часа отстояние. Бих искала да прочета надежден източник за нуждата от 8 часа между тях. Ако някой може да предложи такава, бих се радвала да прочета. Езикът няма значение!
Виж целия пост
# 583
И аз се надявам Денис да го обясни, защото това е вечния спор - колко време се чака между приема на хормона и на каквото и да било друго (кафе, храна, др добавки)
Виж целия пост
# 584
Здравей, Денис! Hug В търсене съм на препоръка за Витамин Д.

Няколко месеца приемах капките на Oliesen  и с тях успях да наваксам през зимния период от 20 ng/ml до 40 ng/ml. Май месец след прегледа при Конова, тя ми каза да сменя Oliesen и да пия всеки ден Кинон Д3 в комбинация с Допелхерц
Актив ( съдържа Магнезий + Калций + Витамин D3 + Мед + Манган в по-ниски дози). Сега направих почивка и контролно изследване и витамин Д е паднал на 37 ng/ml. Разликата не е много, но очаквах да се е покачил, а не паднал, което ме води до мисълта, че това не са подходящите за мен добавки. Ще се радвам на препоръка. Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия