Кутия за обяд - какво приготвяте за училище и офиса? Тема №15

  • 44 030
  • 736
# 195
За утре-за закуска-принцеси с кайма,да училище-кифлички със мармалад,банан,шоколадче Киндер.
За мен-за закуска-принцеси с кайма,за обяд-мусака,суха паста.
Виж целия пост
# 196


   Старт на новата седмица с кифлички с шоколад. Млечна салата, краставица, мандарина, кебапче.
Виж целия пост
# 197
Виж целия пост
# 198
Още девет учебни дни и е ваканция

Виж целия пост
# 199
Още девет учебни дни и е ваканция
JoyLaughingSatisfied

Това прозвуча много добре!!! моите са на варени картофи и кубчета ементал днес, грозде, краставици, мъфини.
Виж целия пост
# 200
Ние завъртяхме поредния вирус у дома, но утре е на училище - баница от снощната вечеря, сандвич с филе и кашкавал, щолен, мандарини...все тесто, но така се случи.
Виж целия пост
# 201
За утре-за закуска-банички от Кауфланд,за училище-кифлички с мармалад,банан,суха паста.
За мен-ва закуска-банички,за обяд-зеле с ориз,суха паста.
Виж целия пост
# 202
За днес пиле с грах,банички на тиган и брауни.
Виж целия пост
# 203
Виж целия пост
# 204
Виж целия пост
# 205
За днес дребосът злояд има шпеков салам, чери домати, кетчуп, хляб и киндер буено. За СЗ банан и солети.
За майката на дребосън днес има заешки гювеч, хляб с лимец и козе сирене.
Виж целия пост
# 206


   Тайга това с обратното броене ми хареса 😉. Остават още 8 учебни дни Simple Smile .
За днес е на сандвичи, айсберг с крем сирене, картофено руло ,, ала Стефани", чери, краставица и мандарини.
Виж целия пост
# 207


Все по-еднообразна е храната при нас.
Виж целия пост
# 208
За утре-за закуска-пица,за училище-топъл  сандвич с кашкавал и салам,суха паста Галена.
За мен-за закуска-пица,за обяд-гювеч с картофи.
Виж целия пост
# 209
И аз по никое време отчет- пилешко бутче с картофи и спанак, печена тиква.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия