За голямата възрастова разлика между мъж и жена

  • 31 427
  • 489
# 435
Съгласна съм, че изводи се правят единствено на база на това кой какво и как е написал. Мисля, че го уточних.
Виж целия пост
# 436
Ако сте на възраст между 20-25 бихте ли се омъжили за мъж който е по-голям от вас с 30 години при положение, че  се обичате взаимно и той никога не се оженил.

Абсурд! Не бих имала връзка с такъв, не бих си легнала с такъв, а какво остава брак да сключвам?!
Виж целия пост
# 437
Аз чак се учудвам  какъв е този интерес на младите мъже към по-възрастни жени. Но някои са много настоятелни.

Много просто - лесна плячка, защо да се напъва, е*е и бяга на следващата Wink, нито има намерение, нито има желание да си я взима. ...а и ако я издокара да го "спонсорира" - какво по-добре? То и е*ането им толкова, ама нали на такава жена егото литва в космоса (ставала все още за е*ане Simple Smile ..Да не отваряме и темата, че повечето млади мъже не им става, и са в 99% от случаите на "теменужки", ако трябва да са "натюр", на много ще им падне рейтинга и виснат нослетата...
Виж целия пост
# 438
Аз чак се учудвам  какъв е този интерес на младите мъже към по-възрастни жени. Но някои са много настоятелни.

Много просто - лесна плячка, защо да се напъва, е*е и бяга на следващата Wink, нито има намерение, нито има желание да си я взима. ...а и ако я издокара да го "спонсорира" - какво по-добре? То и е*ането им толкова, ама нали на такава жена егото литва в космоса (ставала все още за е*ане Simple Smile ..Да не отваряме и темата, че повечето млади мъже не им става, и са в 99% от случаите на "теменужки", ако трябва да са "натюр", на много ще им падне рейтинга и виснат нослетата...
Нещо много ти се ще да не го вдигат 25 годишните. С такава злоба говориш. Но дай да си говорим истината - мъж на 40-45 не е като мъж на 25. Явно е почнало да не ти става за да плюеш по младите.
Виж целия пост
# 439
Права е. Вероятно нямаш дъщеря на тези години.
Виж целия пост
# 440
Ех, какви млади имаше нявгаш .... всякога им ставаше ... Simple Smile Simple Smile От комунизма ще да е било Wink Всичко бе стомана и чугун!

malko_chiki, ти мъж ли си? Може пък на младежите с тебе да не им става. Щото от друг оплакване нивгаш не съм чула. 

Виж целия пост
# 441
Природата се е погрижила при физически здравите индивиди желанието да спадне преди моженето. Тоест и мъжете на 40, и на 50, и нагоре физиологично могат да го вдигат, но мозъците им все по-трудно се възбуждат (а  нали сексът ставал в мозъка) , защото са видели и опитали всичко и я няма тръпката от младини. Просто не им е толкова интересно да правят секс и затова го правят рядко и не повтарят. Със своите партньорки де. Ако им падне млада любовница нещата стават различни Wink  То затова някои пощръкляват на стари години - жажда за младост.
Виж целия пост
# 442
Ех, какви млади имаше нявгаш .... всякога им ставаше ... Simple Smile Simple Smile От комунизма ще да е било Wink Всичко бе стомана и чугун!

malko_chiki, ти мъж ли си? Може пък на младежите с тебе да не им става. Щото от друг оплакване нивгаш не съм чула. 

Има голяма разлика между сегашните и предишните млади мъже.
Виж целия пост
# 443
The Stranger, позволи ми да не се съглася. Всяко поколение си мисли, че от новото поколение нищо не става Simple Smile И това още от първата писменост е отбелязано...
Виж целия пост
# 444
Аз пък се съгласявам със Стрейнджър, такава епидемия от асексуални мъже и нена**ани млади жени не е било!
Из групите не една реве, ония ги мързи та две не виждат…

Бърза консумация, много порно и външна стимулация, ужасно грешна представа за секса и краен егоизъм.

После що наборите му опъват на пангара с младите жени…
Виж целия пост
# 445
Брех всичките млади и стари ли натаковахте, че имате статистически данни? Wink

Дип че нямаше "групи" преди да се реве и там.

Приятелките ми на 45+, които са сами, не могат мъж да си намерят за секс само, камо ли за връзка. Наборите им търсят я майка си да ги отглежда, я обслужващ персонал. Та онова "старо поколение" мъже хич не ми го хвалете.
Виж целия пост
# 446
Абе то едно време не се е знаело, че съществува женски оргазъм, вие ги изкарахте тогавашните мъже големи магьосници Joy Направо си ги представям какво старание са влагали. Мушка набързо за собствен кеф и жената не я пита иска ли, камо ли харесало ли й е.
Виж целия пост
# 447
И аз, за съжаление, се съгласявам, поне отчасти, с the Stranger.

Приятелките ми с 60 и70г мъже се оплакват от похотта им, а тези, които се срещат с 25г често се оплакват от това, че не им става или им пада. Това ако изобщо се стигне до секс.

Имам и дъщеря, и син на 20-22г. Повечето им приятели са асексуални. Това е положението.
Виж целия пост
# 448
Абе то едно време не се е знаело, че съществува женски оргазъм, вие ги изкарахте тогавашните мъже големи магьосници Joy Направо си ги представям какво старание са влагали. Мушка набързо за собствен кеф и жената не я пита иска ли, камо ли харесало ли й е.
Едно време мина, не знам дали си разбрала.
Днешните 40+ годишни са 70 и нещо, 80- ти набор, знаят кое какво е, ако не - СГС ги очаква.
Свърши пускането и запретването на нощницата.
Виж целия пост
# 449
Неповторим cekc е, когато мъжа не може да повтори...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия