За голямата възрастова разлика между мъж и жена

  • 31 427
  • 489
# 390
Аз чак се учудвам  какъв е този интерес на младите мъже към по-възрастни жени. Но някои са много настоятелни.
Виж целия пост
# 391
Моите набори не ме привличат въобще. Ако ми се спре погледът на мъж, то той е по- млад. Според мен е нормално.
Виж целия пост
# 392
Аз чак се учудвам  какъв е този интерес на младите мъже към по-възрастни жени. Но някои са много настоятелни.
Нямам обяснение. Обаче е факт. И то привлекателни млади мъже, не някакви без шансове.
Виж целия пост
# 393
Е,то само за единия неангажиращ секс,много мъже са навити.
Виж целия пост
# 394
Секса нали е удоволствие (за участващите) ?
Защо трябва да е ангажиращ?
Лично аз не се оплаквам от липса на ангажименти, за да търся допълнителни такива.
Виж целия пост
# 395
Е,то само за единия неангажиращ секс,много мъже са навити.
От наборите по-малко предложения има. Go figure.
Виж целия пост
# 396
Секса нали е удоволствие (за участващите) ?
Защо трябва да е ангажиращ?
Лично аз не се оплаквам от липса на ангажименти, за да търся допълнителни такива.

Ангажиращият и неангажиращият секс са като работата на трудов договор и без договор. Всяко си има и плюсове, и минуси.
Виж целия пост
# 397
Сравнението на секс с работа говори много за сравняващия.
Колко прекрасно, че не търсим допирни точки Wink
Виж целия пост
# 398
Аз чак се учудвам  какъв е този интерес на младите мъже към по-възрастни жени. Но някои са много настоятелни.
Щото младите мъже, ако почерпят една млада жена, тя може да скочи - "Ама ти какво си въобразяваш". А десет години по-голямата кака си мисли - "Бедно му е въображението на тоя".
Виж целия пост
# 399
Сравнението на секс с работа говори много за сравняващия.
Колко прекрасно, че не търсим допирни точки Wink

Сравнение и аналогия са две различни неща Wink
Виж целия пост
# 400
Аз още пък не съм виждала такава боя, която да не си личи.
Има бои за мъже, които са само за мъже и да, никога няма да познаеш.

Една истинска истина от вайръл стихове за секс и драма:

Скъпи 25-годишни
момичета,
спокойно си падайте
по чичаци,
връстниците ви
си падат
по нас.
Виж целия пост
# 401
Аз още пък не съм виждала такава боя, която да не си личи.
Има бои за мъже, които са само за мъже и да, никога няма да познаеш.


Щом ти го казваш, трябва да е истина 🤣

Чудя се защо тези чудодейни бои само за мъже не се ползват и от жени... И на тях да не им личи, че са боядисани.
Все едно да спорим личи ли си естествено къдравата коса от накъдрената.
Виж целия пост
# 402
Мъжкото боядисване на коса не е като женското, пък нека да не им личи.
Виж целия пост
# 403
Според мен разлика в годините 15+ години е или някакво привличане на базата на авторитет, доминация (баща или майка), или сметка - за постове/ кариера и/ или пари/ скъпи подаръци.

За мен няма никаква друга логика.
Виж целия пост
# 404
В привличането, химията, обикновено няма логика.

Сравнението на секс с работа говори много за сравняващия.
Колко прекрасно, че не търсим допирни точки Wink

Сравнение и аналогия са две различни неща Wink

Извинявам се, че се намесвам, но двете думи са синоними.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия