WIZZAIR - 46

  • 41 421
  • 760
# 345
Здравейте, имам следния въпрос. Възможно ли е ако имам един чекиран багаж от 32 кг., същия да е разпределен в два или три куфара?
Виж целия пост
# 346
Не. Купувате 1 бр. багаж.
Виж целия пост
# 347
Здравейте, имам следния въпрос. Възможно ли е ако имам един чекиран багаж от 32 кг., същия да е разпределен в два или три куфара?

Не.
Виж целия пост
# 348
Благодаря! Питам, защото не успях да си направя резервацията. Спря ми на места и не ми даде никаква опция. Ще пробвам през компютър, ако още ги има тези места..

Кои места да ги има. Вие не избирате места при варианта възрастен+дете на 8 г. Системете ще ви пробва да се излъжете, но лъжата я пропускате с усмивка. При чекирането детето и вие ще сте заедно ЗАДЪЛЖИТЕЛНО . Безплатно.
Виж целия пост
# 349
Здравейте!
На 22 януари при 20% намаление купих 3 билета. Напоследък чета тук за отменени полети, но не вярвах, че толкова често се случват. Е, опровергаха ме. Билетите са от Бургас до Лондон в сравнително неблагоприятни дати, но поносими.
Тъй като рядко летя и не ми е ясно, имам въпрос.
Ако решим, че ще бием път до София, можем ли да променим освен датите, а и посоката? Ако да, на същата цена ли ще е или ще доплащам? Доколкото знам, не се доплаща, но дали само за същата начална и крайна точка или...

Ако не решим да летим от София, ще пробвам да сменя датите за пролетната ваканция, което би било голям бонус, предвид цените на билетите тогава.
Виж целия пост
# 350
Здравейте!
На 22 януари при 20% намаление купих 3 билета. Напоследък чета тук за отменени полети, но не вярвах, че толкова често се случват. Е, опровергаха ме. Билетите са от Бургас до Лондон в сравнително неблагоприятни дати, но поносими.
Тъй като рядко летя и не ми е ясно, имам въпрос.
Ако решим, че ще бием път до София, можем ли да променим освен датите, а и посоката? Ако да, на същата цена ли ще е или ще доплащам? Доколкото знам, не се доплаща, но дали само за същата начална и крайна точка или...

Ако не решим да летим от София, ще пробвам да сменя датите за пролетната ваканция, което би било голям бонус, предвид цените на билетите тогава.

Може да смените датата, до 30 дена напред и 15 назад, или май обратното беше... То онлайн като влезете ще покаже.
Не се доплаща смяната (само една смяна все пак, ако потвърдите и после решите друго, се плаща). Може да пробвате да смените и летищата в известни граници, зависи какви полети има. Пак ще си покаже онлайн.
Виж целия пост
# 351
Здравейте! Имам стандартно членство в Уиз, което изтича след може би седмица. Ще купувам билети /супер изгодни в момента/ за 4 човека, две от които деца /14 и 17 години/. Дава ми да надграждам членството за да ползвам отстъпките, но не мога да разбера дали надграждането е до края на сегашното ми членство.
Виж целия пост
# 352
Можете до тази дата да купувате билети и да се възползвате от всички предимства на членството. Можете до тази дата да купите билети, които са след датата на изтичане на членството и за тях ще важат предимствата от членството.
Виж целия пост
# 353
Можете до тази дата да купувате билети и да се възползвате от всички предимства на членството. Можете до тази дата да купите билети, които са след датата на изтичане на членството и за тях ще важат предимствата от членството.
Да разбирам ли, че надграждането ще важи само за 1 седмица, когато ми изтича стандартното членство?
Виж целия пост
# 354
В какъв смисъл надграждане?
Ако ви предлага да си купите ново членство то ще важи една година от датата на закупуване, но според мен няма смисъл. Вие имате още членство с което да си закупите желаните билети, следващия път когато купувате билети ще си купите и ново членство, така то ще важи една година от датата на която го купувате.
Виж целия пост
# 355
Вероятно пита за надграждане за членството, защото в момента има за двама човека. Тя като титуляр и още един човек.
За да купи четири билета иска надграждане на членството.
Виж целия пост
# 356
Ние имахме членство за двама. В един момент решихме да пътуваме и с децата и добавихме надграждане. Не си спомням точно, но със сигурност членството ни не важеше година след надграждането, а си купувахме ново.
Виж целия пост
# 357
Благодаря! Питам, защото не успях да си направя резервацията. Спря ми на места и не ми даде никаква опция. Ще пробвам през компютър, ако още ги има тези места..

Кои места да ги има. Вие не избирате места при варианта възрастен+дете на 8 г. Системете ще ви пробва да се излъжете, но лъжата я пропускате с усмивка. При чекирането детето и вие ще сте заедно ЗАДЪЛЖИТЕЛНО . Безплатно.
  През лаптоп нямаше проблем. През телефона всичко стигаше до seats, където ми показа бял екран. Не съм летяла с децата отдавна и реших да попитам дали няма промяна. Последния път децата ги слагаха при мен, таткото сам. Сега тийнът ще е сам, ама предполгам така ще му е дори по-добре 😆
Виж целия пост
# 358
не мога да разбера дали надграждането е до края на сегашното ми членство.
Да,така е ...до края на сегашното е. За новото ви няма да важи.
Виж целия пост
# 359
При промяна в часовете на полетите и несъгласие от моя страна, предполагам ще ми върнат парите или ще мога да сменя друга дестинация. Ако поискам връщане на сумата, ще ми възстановят ли парите за закупен чекиран багаж?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия