WIZZAIR - 46

  • 41 421
  • 760
# 435
И на нас минаталата година така ни ги отменяха и аз най-накаря си взех за Бергамо, а и даже намерих тогава билет за отиване до Болоня с Itubus за 1.59 или 1.99 евро и за на връщане пак беше много евтино под 5 евро.
Виж целия пост
# 436
Аз опцията за refund нещо не успявам да я разбера - хем имам вариант или да букна нов полет, или да ми върнат парите, а като избера връщане, пише, че едва ли не ще ми върнат 0 пари.. Да не би да трябва да изчакам? Великите 311 лв съм платила - за четирима. 🫣😁
 

Иначе ребукинг ми дава да резервирам пак до Ларнака от София или Букурещ обаче.
Виж целия пост
# 437
Аз мисля, че в момента акаунта ти е 0 лв., а ако избереш варианта да ти ги върнат в акаунта ще ти станат 373,20 лв, които ще можеш да ползваш една година напред...но не претендирам за експертност Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 438
За съжаление може да отменят полет и в последния момент, при лошо време, стачки (тогава не се дължи обезщетение) или при натрупано закъснение или липса на самолет или екипаж (тогава се дължи). Една пътническа застраховка може да бъде много полезна (ей сега се оказа, че мислех да направя застраховка и в голямата залисия забравих, а ми трябваше!)

Т.е. не може да се направи пътническа застраховка при вече купени билети, места и багаж?
Когато се дължи, какво покрива - само билета или и допълнителните услуги? Как се изчислява цената й?
Виж целия пост
# 439
До вчера имахме резервации за 4 дестинации на Уиз. Ето какво стана в последните 24ч в акаунта.
Неапол - променена дата на полет
Стокхолм - отменен изцяло полет. Тр да летим май месец. По сегашното разписание уиз имат полети до Стокхолм само до края на март.
Женева - променени дати на полета
Ница - променени дати на полета. След няколко дни и на излитането на новия полет смениха часа.
Анулирахме всички. Без Ница, защото само те летят директно.
Сручвло се е преди. Но при последните ни полети и закъсняха на връщане ужасно много,така че дори си чакам обещетение за единя полет.Вторият беше при връщане от Испания на 02.01. От 21ч излетя в 23ч. Прибрахме се вкъщи в 4.30 сутринта.
Лично аз мисля да избягвам вече полети с тях, при възможност.
Виж целия пост
# 440
За съжаление може да отменят полет и в последния момент, при лошо време, стачки (тогава не се дължи обезщетение) или при натрупано закъснение или липса на самолет или екипаж (тогава се дължи). Една пътническа застраховка може да бъде много полезна (ей сега се оказа, че мислех да направя застраховка и в голямата залисия забравих, а ми трябваше!)

Т.е. не може да се направи пътническа застраховка при вече купени билети, места и багаж?
Когато се дължи, какво покрива - само билета или и допълнителните услуги? Как се изчислява цената й?

може и след купено всичко, просто аз се сетих, когато стана издънката
покрива всичко, здравни, промени по полетите, смърт...
ако е тази от сайта на уиз не е баш застраховка и се отнася само за полетите
Виж целия пост
# 441
neuromancer, благодаря!
Виж целия пост
# 442
До вчера имахме резервации за 4 дестинации на Уиз. Ето какво стана в последните 24ч в акаунта.
Неапол - променена дата на полет
Стокхолм - отменен изцяло полет. Тр да летим май месец. По сегашното разписание уиз имат полети до Стокхолм само до края на март.
Женева - променени дати на полета
Ница - променени дати на полета. След няколко дни и на излитането на новия полет смениха часа.
Анулирахме всички. Без Ница, защото само те летят директно.
Сручвло се е преди. Но при последните ни полети и закъсняха на връщане ужасно много,така че дори си чакам обещетение за единя полет.Вторият беше при връщане от Испания на 02.01. От 21ч излетя в 23ч. Прибрахме се вкъщи в 4.30 сутринта.
Лично аз мисля да избягвам вече полети с тях, при възможност.

Да разбирам ли че под направена резервация имате предвид Купени билети

Ако е така как правите анулиране - имате Wiizz Flexy или ?
Виж целия пост
# 443
До вчера имахме резервации за 4 дестинации на Уиз. Ето какво стана в последните 24ч в акаунта.
Неапол - променена дата на полет
Стокхолм - отменен изцяло полет. Тр да летим май месец. По сегашното разписание уиз имат полети до Стокхолм само до края на март.
Женева - променени дати на полета
Ница - променени дати на полета. След няколко дни и на излитането на новия полет смениха часа.
Анулирахме всички. Без Ница, защото само те летят директно.
Сручвло се е преди. Но при последните ни полети и закъсняха на връщане ужасно много,така че дори си чакам обещетение за единя полет.Вторият беше при връщане от Испания на 02.01. От 21ч излетя в 23ч. Прибрахме се вкъщи в 4.30 сутринта.
Лично аз мисля да избягвам вече полети с тях, при възможност.

Да разбирам ли че под направена резервация имате предвид Купени билети

Ако е така как правите анулиране - имате Wiizz Flexy или ?

Когато те променят полета ти дават вариант за нова резервация или връщане на парите. Без да е необходимо Флекси.
Аз имам един полет тази седмица - този на обратно ми свети в червено....изчетох всичко и се надявам всичко да е наред.
И имаме един в края на март, на който вече трети път му правят промени.
Виж целия пост
# 444
То няма друг начин за резервация, освен купени билети. (Или плащане по банков път, имаш един ден за отказ.)
Щом те правят промените, имаш право на промяна на полет или отказ без такса и без да си купил флекс. Флекса е ако ти искаш да правиш промени.
Виж целия пост
# 445
mamatania17, ако се прави при общ застраховател, има определен срок за сключване след закупуване на билетите - 7 или 10 дни.
Виж целия пост
# 446
Здравейте, при закупен двупосочен билет и промяна на датите на полетите, мога ли да откажа полета само в едната посока, а в другата посока да го запазя? Или ако отказваш, задължително отказваш и в двете посоки?
Виж целия пост
# 447
Трябва да може, ако не става през сайта ще трябва да се обадите. В чата били доста услужливи, казват.
Виж целия пост
# 448
На мен наскоро не ми позволиха. Не ме устройваше само полета на отиване и те тръгнаха да канселират и този на връщане, но знам ли, може да питаш за всеки случай.
Виж целия пост
# 449
С каквато и чанта да пътувате, трябва да може да я приберете в ръчния багаж.
Обичайно не го искат, но винаги могат да ви накарат да я приберете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия