WIZZAIR - 46

  • 41 405
  • 760
# 495
С карта на ДСК- Wizzair  успявате ли да направите плащане?
Виж целия пост
# 496
С карта на ДСК- Wizzair  успявате ли да направите плащане?
Преди няколко дни плащах с нея без проблем.
Виж целия пост
# 497
По принцип с картата няма проблем, но дали може да се ползва за плащане на полети в сайта/приложението не мога да отговоря, а и не става за кое от двете е въпроса
Виж целия пост
# 498
Някой скоро да се е свързал с този техен телефон 02 492 83 67?
Сега опитах и веднага ми даде,че в моментаняма връзка с този номер.
Може ли работещ телефон или мейл,на който отговарят хора.
Платих една резервация,но явно влезе в сметката им след срока,до който се изчаква и я загубих.Но пък имам плащане към тях,което си искам обратно.
Виж целия пост
# 499
Опитах току що да звънна и чух следното съобщение: "Разговорът не може да бъде осъществен в момента..." Може да е временен проблем. Вече ако някой има информация, предполагам ще се включи.
Виж целия пост
# 500
Благодаря ти,Мини! При мен беше същото.Ще пробвам после пак
Виж целия пост
# 501
Здравейте, някой който вече имал такъв случай, може ли да ми каже какво да направя  , за да ми възстановят надвнесената сума по сметка? Благодаря ви!
Какво имаш предвид с "надвнесената сума"?
Виж целия пост
# 502
За връзка може да пробвате и чата, като искате да говорите с човек (live agent примерно)
Виж целия пост
# 503
Здравейте, някой който вече имал такъв случай, може ли да ми каже какво да направя  , за да ми възстановят надвнесената сума по сметка? Благодаря ви!
Какво имаш предвид с "надвнесената сума"?
Виж целия пост
# 504
ами там си пише: "свържете се с нашия отдел за обслужване на клиенти"
по телефона или чата (искайте да говорите с човек)
Виж целия пост
# 505
С карта на ДСК- Wizzair  успявате ли да направите плащане?
Резервация на хотел в Booking?
Виж целия пост
# 506
Сега пробвах,вдигнаха ми веднага Ще ми пуснат парите обратно по сметка.Дори не питаха как гинискам.Имах пак един такъв случай-тогава ми ги върнаха в профила.
Виж целия пост
# 507
С карта на ДСК- Wizzair  успявате ли да направите плащане?
Резервация на хотел в Booking?

наскоро направих такава, с анулация, но задължително с 0,00 заплащане, като си въведох там каквото сега се изисква от ДСК, временен код, получен на СМС , и после статичен пин
Виж целия пост
# 508
вероятно има някакъв временен проблем с картите, тоест ясно е, че някога е работило
случва се
Виж целия пост
# 509
Моля помагайте - променят ми полета, искам refund, но като натисна бутона и единствена опция ми е кредити в уиз Еър, а аз искам по сметката да ми върнат 100%. Нещо не правя като хората ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия