🎤 Гласът на България 🎵 - сезон 10, тема 2

  • 22 293
  • 532
# 150
Добре де, Надежда има гласови данни, но защо тази песен? Ами кошмарно е!
Виж целия пост
# 151
Е добре де, като ще пеят класически хитове, защо им правят такъв ужасен аранжимент? Това си е жива подигравка с песни, останали в историята. Отделно Надежда не я и изпя добре - в началото изобщо не можа да изпее ниските тонове, защото песента е твърде ниска за нея и почти нищо не се чуваше. А Мария пак започна да се олива със суперлативите.
Виж целия пост
# 152
И аз се замислих, да не би да не са платили правата на новите песни.
Виж целия пост
# 153
Това е друго ниво. Звучеше като чернокожа певица, което е страхотно за мен. Интересен аранжимент. Голям глас.
Виж целия пост
# 154
Аз изпуснах началото и не разбрах - тази вечер всички ли ще пеят?
Виж целия пост
# 155
Това е друго ниво. Звучеше като чернокожа певица, което е страхотно за мен. Интересен аранжимент. Голям глас.
Един позитивен коментар, тази вечер! За втори път ви прочитам.За разлика от останалите.Е,не може всичко да е толкова черно и дразнещо!
Виж целия пост
# 156
И аз почти заспах вече, никой не ме впечатли досега.
Очаквам с нетърпение Арканджело.
Виж целия пост
# 157
Аз изпуснах началото и не разбрах - тази вечер всички ли ще пеят?
Да
Виж целия пост
# 158
Е, то си е до вкус - да речем аз обичам енергични изпълнители, а тук такива не виждам. Дори рокерът, който трябва да ни вдъхне някакъв адреналин изпълнението бе яваш-яваш.. при останалите е същото - 16, 17 годишни девойки, а на сцената като дървета
Виж целия пост
# 159
Само Никола харесах досега.
Виж целия пост
# 160
Много ме яд за Александра сега. Исках да си я харесам, но с това изпълнение няма как да стане.
Продължавам с Никола.
Виж целия пост
# 161
Аз изпуснах началото и не разбрах - тази вечер всички ли ще пеят?
Да

Благодаря Simple Smile

Добре де, каква е тази мания жени да пеят песни, които се изпълняват от мъже?
Александра не разбрах защо се скъса да се дере така.
Виж целия пост
# 162
Много смешно танцува това момиченце Grinning Не знам защо не им се получава, наистина трагично. Хубави гласове, талантливи хора, не знам какво става тази вечер. И какви са тези песни от нафталина, тематична вечер ли е?
Виж целия пост
# 163
Александра пя стабилно, много различно изпълнение от оригинала. Хареса ми, а това го казва много голям фен на KISS. Няма стара музика за мен. И не съм убедена, че съвременната музика има повече качества. Но със сигурност има повече обработка, технология и маркетинг. Но музикални качества - понякога.
Виж целия пост
# 164
Тази вечер разбрах едно.Съвсем скоро пеещите тази вечер,ще покорят световните сцени.🤨
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия