Рецепти за Airfryer фритюрник - четвърта тема

  • 92 482
  • 753
# 690
Е, бавно си е наистина, макар и не колкото във фурната. Но стават наистина както си трябва, за мен "пържени" в еърфраер са компромис и също бавни понеже пък трябва само на дъното на кошницата и не става наведнъж. А цели събираш гарнитурата за семейството в кошницата и нямаш работа докато се пекат.
Виж целия пост
# 691
Angel_Dust, следващия път пробвай с повечко мазнинка.
Виж целия пост
# 692
Ще пробрам, обаче нали уж една от идеите е готвене а минимална или без мазнина🤣 уж
Виж целия пост
# 693
Ще пробрам, обаче нали уж една от идеите е готвене а минимална или без мазнина🤣 уж

Да, идеята е air-fryer-а да замести обикновения fryer (фритюрник), в който картофите изцяло се потапят в мазнина. На фона на 1-2 литра олио, с което се пълни фритюрника, 5-6 супени лъжици мазнина, в която да оваляш картофите, са си минимално количество.

Освен това, мазнините са необходими на организма, наред с протеините и въглехидратите, и не е добра идея напълно да се изключват от менюто, а по-скоро трябва да се контролира количеството и най-вече качеството им.

Малко чист зехтин, масло или мас (патешката мас много отива на картофи) не вредят, а дори са полезно допълнение към високовъглехидратните картофи. От друга страна, мазнините за пържене обикновено съдържат вредни вещества като трансмазнини и др., така че готвенето в еърфрайър или фурна наистина е по-здравословно в сравнение с пърженето във фритюрник или тенджера с олио (т.нар. „deep fry“).
Виж целия пост
# 694
Ще пробрам, обаче нали уж една от идеите е готвене а минимална или без мазнина🤣 уж
Оваляни в мазнина си е минимално използване, на фона на едва ли не наквасени в мазнина при нормално пържене.
Който иска да готви и съвсем без мазнина, няма лошо. Но тогава да не се чуди защо стават сухи и постни нещата... Няма как и двете. Ти и във фурната ако ги сложиш без да добавиш мазнина, пак не са впечатляващи.
Малко нереалистични очаквания ми се струват, рекламите много подлъгват понякога.
Виж целия пост
# 695
Аз пържени картофи харесвам само бланшираните как стават ( даже точно на Авико)
Виж целия пост
# 696
Сега взех нови картофи, нараязах ги като за пържене, омазних ги с малко олио и станаха топ.
Малко не ми се получиха медальони блек ангъс, но аз по принцип такива не правя, бяха кървави, кървави и хоп сухи, вероятно защото бяха дебелки, пък аз и не харесвам кърваво месо.
Виж целия пост
# 697
Не знам доколко има значение, аз ги режа, на пръчици 5-6 лъжици мазнина може би на кг. Аз правя по-малки количества, съответно 2 лъжици зехтин.Добре стават.
Напълно съм съгласна за рекламните стратегии. Ако помните, преди години, рекламираха и продаваха съдове, в които се готви без мазнина и без сол.
Амиии... Безсилно и сухо става,
негодно за ядене. Така че, адаптирайте си рецептите по вашия вкус. Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 698
Бланширани съм правила,но не ми ги одобриха. Мазничко си търсят моите,щом става въпрос за пържени картофи. Сухи им били, безсолни им били...нали като няма мазнина и солта трудно залепва Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 699
Е те няма да са пържени ако няма мазнина... Не знам кой и какво очаква но няма как да стане.
Бланшираните замразени от магазина си стават прилично в еърфраера, те всякак стават че нали са почти готови и само ги довършваш. Могат и те да се омаслят леко преди да влязат макар че предимно нямат нужда.
Виж целия пост
# 700
😂 😂 😂 Аз нали тръгнах от "печени" , така не знам защо реших, че е нещо между все пак пържене и печене, заменящо фурната повече 😅 иначе, "пържените" си станаха като бланширани направо на вкус, аз лично не бих купувала картофени полуфабрикати
Все ще се нагласим някак..
Виж целия пост
# 701
Аз от опит установих, че картофите във фраера стават най-добре ако след като се нарежат на пръчици, се накиснат в студена вода за известно време и после се подсушат. След това им се слага олиото, разбъркват се хубаво и едва тогава отиват във фраера. Обаче тази работа е тооооооооолкова пипкава, че вече правя само бланширани. Вкъщи са любими къдравите картофи от Лидл.
Виж целия пост
# 702
Ако ползваш центрофуга за салата, метни ги в нея да им се завие свят малко 😆 После почти няма какво да им подсушаваш. Спестява време и кърпи със сигурност. Омасляването - в купа с капак или тенджера, друснеш там няколко пъти и си готова, само не я пълни много наведнъж че става тежка а и не се разбъркват толкова лесно.

А иначе това каето казваш си важи и за пържене в тиган - накиснати и после подсушени стават най-добре. За мен е по-досадно чакането, че картофи сама почти не пипвам, а за повече хора вече иска време на наколко пъти...
Виж целия пост
# 703
Ако ползваш центрофуга за салата, метни ги в нея да им се завие свят малко 😆 После почти няма какво да им подсушаваш. Спестява време и кърпи със сигурност. Омасляването - в купа с капак или тенджера, друснеш там няколко пъти и си готова, само не я пълни много наведнъж че става тежка а и не се разбъркват толкова лесно.

А иначе това каето казваш си важи и за пържене в тиган - накиснати и после подсушени стават най-добре. За мен е по-досадно чакането, че картофи сама почти не пипвам, а за повече хора вече иска време на наколко пъти...
Благодаря за идеята за центрофугата!
Виж целия пост
# 704
Да, то това за кисненето и подсушаването го пише в книжката, не ми пречи, така ги направих, за 3картофа ми стигна лъжица олио... Но това с центофугата ще го пробвам звучи като хак... Др път ще пробвям и по едри с накисване... Сега съм взела тиквичка и патлаждан с моркови да пробвам как би станало... Мекички искам като печени, не търся хрупкавост
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия